Sayfa 50/989 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 393 - 400 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Printaş baskı mürekkepleri ayrı printaş oto boyaları ayrı ama printaş oto boya ve gereçlerinin %70 üzeri bağlı ortakları oluyor aydın bey yönetim kurulu üyesi konu hakkında bilgi verebileceğine inanmıyorum yoksa çok ulaşmaya çalıştım olmadı ali bey sadece biraz daha sabır dedi.

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilgi paylaşımın için teşekkür sabırdan başka yapaçak başka ne yapabilirizki bulsak bir alici anında satarım lakin kötüsü de olabilirdi bunlar bu son hamle oto boya işinden çıkıp bizim print aş suna satarlarsa müthiş olur.namık kemal aklıma geldi ...

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bilgi paylaşımın için teşekkür sabırdan başka yapaçak başka ne yapabilirizki bulsak bir alici anında satarım lakin kötüsü de olabilirdi bunlar bu son hamle oto boya işinden çıkıp bizim print aş suna satarlarsa müthiş olur.namık kemal aklıma geldi ...
    çbs boyada ali beye kalsın olurmu sence..

3. Spk beden tevsik edici bilgi istiyor şartların olgunlaşmasını bekliyorum geçmişte olan her zaman kurcalanır bakalım

4. Çbs boya zaten printaşın ali bey inşallah toplantı nisabını kaybetmemiştir yoksa oy anam oy

5. Müslis tüccar hesabı 28 yıldır kurcalıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs boya zaten printaşın ali bey inşallah toplantı nisabını kaybetmemiştir yoksa oy anam oy

yani üstüne giden birileri var diyorsun bunların umarım dediğin gibidir.

7. Daha değil beklemedeyiz yanlış bir zamanlama haklı iken haksız duruma düşürür ali bey de sabır dedi

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs boya zaten printaşın ali bey inşallah toplantı nisabını kaybetmemiştir yoksa oy anam oy

nisabı kaybettiyse ne olur merakımdan birde hangi yılki toplantı nisabı.

Sayfa 50/989 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •