Sayfa 501/989 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7909 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Çbs borsaya geri dönebilmesi için gereken şartları yerine getirebilirse borsaya dönmesine kimse engel olamaz olmazda zaten.Spk kanunlara göre hazır değilsen boşuna kapımı çalma diyor.
    Neymiş o şartlar pekte borsaya dönmeye niyetide yok gibi duruyor dönmezse ne olacak spk küsermi. Bizim haklarımızı kim düşünecek kim koruyacak bizi kurdun eline düşmüş kuzu gibi kıvranıyoruz bu Adalet dediğimiz bir kelime var kanun denilen bir kitap var şirketin sitesi varmı spknın sitesinde yayınlanan bir şey varmı %70 pay halkın elindeymiş nerde bu paylar devletin elindemi yoksa mkk kuruluşu bir açıklama yaptımı gördünüzmü. Spk kanunlarına göre hazır değilsen boşuna gelme ne demek ben vergi vermiyorum beyanname vermiyorum yükümlülüklerimi yerine getirmiyorum niyetimde yok spk ya sananemi diyecek.

2. Öncelikle borsadan atılan şirketler için " süresiz kot dışı bırakılmıştır. " sözünü neden söylüyorlar onu düşünmek lazım.

Misal borsadan atılmış bir şirket neden atılmış ve borsaya geri dönmeyi başarmışsa ne yapmıș, nasıl başarmış??Bunları borsada işlem gören şirketler bizden daha iyi bilir.Şirketin borsada sicili bozuksa kaybolan güveni yeniden kazanmak daha zor diyebiliriz.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Öncelikle borsadan atılan şirketler için " süresiz kot dışı bırakılmıştır. " sözünü neden söylüyorlar onu düşünmek lazım.

Misal borsadan atılmış bir şirket neden atılmış ve borsaya geri dönmeyi başarmışsa ne yapmıÈ™, nasıl başarmış??Bunları borsada işlem gören şirketler bizden daha iyi bilir.Şirketin borsada sicili bozuksa kaybolan güveni yeniden kazanmak daha zor diyebiliriz.
    Borsadan süresiz atılmış ne güzel söyledin bunları çok iyi biliyorsun bilgi ve belge gizlediği için ve kayyum gözetimindeyken atıldı mahkeme iflasının reddine karar verdiği halde yönetmeliğe uyulmadı ll.16.1 tebliği var. Borsada sicili bozuksa nerden biliyorsun şirketin yönetimindeysen bilirsin açıklasınlarda spk da bilsin biz de bilelim. Tabi yargı süreci var bazı konular senin veya benim düşündüğüm gibi yürümüyor. Her şey sanki patron ne derse o olur dergibi anlaşılıyor biz ilk önce patron kim onu bulalım onu bile bulamıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ah şu hayaller yokmu can çıkıyor 20.23 o çıkmıyor milli bir dava , bu hayal bayrak yarışı , onur savaşı , dik durma çabası, gelecekte yer bulma arayışı, sen ben değil biz olma arayışı, keşke dememek adına bir adım atmanın şart olduğu bir maratono uçarcasına koşmak.
    ah şu hayaller ne güzel aslında lakin ulaştığın zaman o hayalleri daha ileri taşıyacak nesiller yetiştirmek işte biz bunu yapamıyoruz bence geriden gelen kuşak sürekli ileri taşıyıp yeniliklere çağa ayak uyduralım demiyor .babam yapmış dedem yapmış lakin hangi alın teri ile nasıl yaptı demiyen bir toplum geliyor bence .

5. araba fabrikası yapsan ne olur geriden gelip o misyonu daha ileri daha ileri taşıyacak nesiller yöneticiler yetiştirmezsen son hep hüsran gelir bir yabancı senin emeğini alın terini satın alır yok parasına inşallah bunlarida düşünmüşlerdir ..

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ah şu hayaller ne güzel aslında lakin ulaştığın zaman o hayalleri daha ileri taşıyacak nesiller yetiştirmek işte biz bunu yapamıyoruz bence geriden gelen kuşak sürekli ileri taşıyıp yeniliklere çağa ayak uyduralım demiyor .babam yapmış dedem yapmış lakin hangi alın teri ile nasıl yaptı demiyen bir toplum geliyor bence .
    Derdimiz büyük güven bunalımı yanıldığımız nokta güven konusunda anaya babaya devlete bunlardan daha önemli olan insanın kendine olan güvenini sağlam bir biçimde pekiştirebilmesi sonuçsa hedefe odaklana bilmek engeller karşısında pes etmemek yılmadan mücadele etmek kolay para kolay iş yok yaptığın işten zevk almayı anca her engeli aştığında bunuda başardım dediğinde alırsın. Hedef para olursa hüsranlar peşini bırakmaz hedef iş olursa hayat insana çok şeyler öğretir öğrenecek çok şeyler olduğu için dolu dolu yaşarsın hayat boş değil boş olan amaçsız hedefsiz bir hayatın içinde olmak gençlere bunu öğretmemiz lazım para denilin değer ihtiyaçlarının üstünde olunca değersizleşmeye başlar insan paranın değil işinin esiri olmalıki para ozaman değerli olmaya başlar.

7. 2onur2 irsende güvenini kaybettiysen yine başa döndük demektir..Memsa da süresiz kottan çıkarılmıştı ama şartları yerine getirip tekrar borsaya dönmüştü malumunuz üzere tabiiki Ulutaşlar geri dönmeyi istemişler arzu etmişlerdi..Çavuşoğullarının bu güne dek yaptığı hiçbir dürüst iş yokki itibarları yerlebir olmuş borsaya dönmemek için her yoluda deniyorlar 4 kardeşinde daltonlardan farkı yok ben söylemiyorum genell algı izlenim bu yönde..Başkan Reis,kapalı tahtalar tekrar açılacak demişti yıllar önce hatta hangi şirketlerin döneciği dahi liste halinde verilmişti yıllar önce ama tık yok..

8. Allah sonumuzu ve sağlığımızı hayırlı kılsın ve bizlere sabırlar nasip eylesin..Amin..

Sayfa 501/989 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •