Sayfa 506/990 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun çok güzel bir haber akant sağol. ito nun web sitesi değişmiş ben sicil sorgulaması yapamadım
    asıl güzel haber garibancada

2. Takyidat ne demektir?

Takyidat genel olarak bir mülkün üzerinde herhangi bir şerhin veya borcun olup olmadığını gösteren, mülkiyet hakkını çeşitli şekillerde sınırlayabilen ve gayrimenkul üzerinde 3. kişiler lehine kurulmuş haklar sağlayabilen; tapudan edinilebilen bilgilere deniyor. Diğer bir ifade ile takyidat; tapu sicil kütüğündе mülkiyеt hakkını kısıtlayan şĞµrhlеr, beyanlar vе irtifak haklarının tümünе birdеn vеrilеn isimdir.

3. Firma Detayları
    Durum
    Karar Tarihi 11.06.1996
    TAKYİDAT bulunmamaktadır!
    Sicil No
    255427-0
    Oda Sicil No
    255427
    Mersis No
    233001340600013
    Firma Ünvanı
    ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ
    İş Adresi
    BAĞLARBAŞI MH.SAKARYA SK.MALTE PLAZA APT.NO:35/1 MALTEPE
    Telefon No
    2163479710
    Faks
    Web Sayfası
    Odaya Kayıt Tarihi
    02/06/1989
    Ana Sözleşme Tescil Tarihi
    01/06/1989
    Vergi No
    Mevcut
    Sermaye
    25.000.000,00 ₺
    Meslek Grubu
    69-KİMYEVİ MADDE
    Nace Kodu
    20.12.01 Rev.2.0-Boya maddeleri ve pigment imalatı (birincil formda veya konsantre olarak herhangi bir kaynaktan) (hazır boyalar hariç)
    Firmanın iş Konusu
    Her türlü boyalar özellikle sanayi,otomotiv,gemi ve tekne boyaları,vernik,reçine,polimerizasyon,kondanzasyon mamülleri ile kimyevi maddeler ve benzerleri ve bunların hammadda,ara madde,yardımcı maddeleri imali,ticareti,satış ve pazarlaması,teknik ve uygulama hizmetleri yapmak,fason olarak imal ettirmek.bu amaçla anlaşmalar yapmak,marka patent lisans ve teknik yardım almak vermek devretmek ihracat ve ithalat yapmak. Şirket amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayri menkulleri iktisap etmek,devir ve ferağ etmek,kiraya vermek,kiraya almak,gayrımenkullerin üzerinde irtifak,intifa,sükna,gayrımenkul mükellefiyeti,kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek,iktisap,devir ve ferağ etmek, fabrika,depo satış mağazaları ve idare binaları inşa etmek. Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, rehin,kefalet ve diğer teminatları vermek,ipotek,rehin, kefalet ve diğer teminatları almak. ve 29.11.2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

4. Sizi üzmek istemem ama site yeni oldugu için sanırım problemli.bende baktım da çbs holding sermayesi 50 milyon cbs boya sermayesi 196 milyon gözüküyor.bence bu takyidat mevzusundada bir yanlışlık vardır.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    asıl güzel haber garibancada
    Takyidat olmadığına göre şirket düze çıkmış maraton için hazırlık yapıyor olmalı köşeyi dönelim derken virajı alamadılar kaza olmasın diye ülke sınırlarının dışına taştılar garibancadan gelecek haber bakalım ne olacak şimdi düşündüğüm bu borçlarla ilgili arkadaşların düşüncesi ne ben bukadar zaman geçti borçlarla ilgili değilde alacaklarlar ilgili muhabbetler olurmu diye bakıyorum. Yine aklıma izahname geldi onsuz bir şey olmuyor olmuyacakta yeni tur yeni şans için geri sayım başladı sanki?.

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sizi üzmek istemem ama site yeni oldugu için sanırım problemli.bende baktım da çbs holding sermayesi 50 milyon cbs boya sermayesi 196 milyon gözüküyor.bence bu takyidat mevzusundada bir yanlışlık vardır.
    1 e 10 sermayesini arttırmış.

7.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sizi üzmek istemem ama site yeni oldugu için sanırım problemli.bende baktım da çbs holding sermayesi 50 milyon cbs boya sermayesi 196 milyon gözüküyor.bence bu takyidat mevzusundada bir yanlışlık vardır.
    ticaret sicil gazetesinde durum ne varmı sermaye arttırımı

8. cbs holding 5 milyondu şimdi 50 milyon çbs boya 19 küsur eskiden şimdi 196 milyon çbs oto boya eskiden 10 küsurdu şimdi 108 nilyon çbs satış paz eskiden 100 bindi simdi 1 milyon.printaşta farklılık yok.galiba site yeni 1 tane sıfır fazlalık.bunları geçtimde insallah takyidat yoktur ibareresi dogrudur.

Sayfa 506/990 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •