Sayfa 509/991 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs grubunda bulunan şirketlerin hiç birinde takyidat göremedim bunlardada yazım hatası yoksa, yok doğruysa ozaman bedelli sermaye arttırımı yapmış olmalılar tescil işlemleri yapılmadan var birşey ozaman takyidat kalktıysa ito kayıtlarından yakında ttsg yayınlanacak diye düşünmeye başladım olağanüstü genelkurulun yayınlanmasıda birazdan fazla bayağı geç yayınlandı sanki. Mahkemeden önce bu durumlar çözülecek gibi duruyor bu takyidata taktım valla katibin tuşlarından bal damlıyor bal milletin ağzı tatlandı.
    katılmak istiyor duygusal yanım ..mantık tarafından bakarsan dediklerini resmi yoldan tellal çağırıp yapardı .neden bekliyor olabilirler.

2. Bir şeylerin beklentisi olmasa hukuksal olarak bir güvence verilmediyse devlet bunların hizmetkarımı bilgi yok blanço yok denetim yok bunu hangi makam hangi mevki izah edebilir. Hangi makam hangi mevki diyebilir bunlar bizden
    büyük devlet bunlara karşı aciz varmı böyle bir düşünce bir ifade hangi hukuka hangi kanuna uyuldu kim kimi uyutuyor gerçekler adaletin karşısında hesap verecektir yoksa o ADALET neyin altında kalır bilmem.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs grubunda bulunan şirketlerin hiç birinde takyidat göremedim bunlardada yazım hatası yoksa, yok doğruysa ozaman bedelli sermaye arttırımı yapmış olmalılar tescil işlemleri yapılmadan var birşey ozaman takyidat kalktıysa ito kayıtlarından yakında ttsg yayınlanacak diye düşünmeye başladım olağanüstü genelkurulun yayınlanmasıda birazdan fazla bayağı geç yayınlandı sanki. Mahkemeden önce bu durumlar çözülecek gibi duruyor bu takyidata taktım valla katibin tuşlarından bal damlıyor bal milletin ağzı tatlandı.
    Batık şirketlerin hiç birinde takyidat vardır yazmıyor. Onun için çokta ümitlenmemek gerek.

4.  Alıntı Originally Posted by ahmedow Yazıyı Oku
    Batık şirketlerin hiç birinde takyidat vardır yazmıyor. Onun için çokta ümitlenmemek gerek.
    Ümitlenmemekte Çokta haklısın sağ duyulu mantıklı bir açıklama bence noterden hisselerini sosyal güvenlik kurumuna bağışla burda yayınla sana *****n babanın duasında daha fazla dua edicem bu şirketin batık olduğuna inandığın kadar duaya inanıyorsan tabi.

5. Batık şirketin beş yıl önceki hali......
    https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirket/FinansalRaporlar

6.  Alıntı Originally Posted by ahmedow Yazıyı Oku
    Haklısın batık şirketlerde neden takyidat yoktur yazsın fuzuli olur

Sayfa 509/991 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •