Sayfa 513/990 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    İstanbul Anadolu Adalet Sarayı 3.Asliye Ceza Mahkemesi
    2018/1278 Nolu Dava Doysası. 04.02.2020 Saat:11.35
    2018/293 Nolu Dava Dosyası. 26.03.2020. Saat:10.15
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Orhan ÇAVUŞOĞLU

SPK'nun Şirket Yönetim Kurulu üyelerine karşı bulunmuş olduğu suç duyurusuna istinaden açılmış davalar.
    2 onur 2 dava açan kim araştırdınmı veya bilgin varmı .

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    akli melekeleri kaybetmezsek sorun yok diğerleri 2 .el de veya özel imalat olarak var. açılırsa yine karlı çıkarız..garibanca dan da haber kesildi...
    Maalesef kesildi. Ama buradayım. Bir yere gitmedim. Hemen şuracıkta çalılıkların arkasında. Bir ıslık mesafesi kadar yakınım.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    akli melekeleri kaybetmezsek sorun yok diğerleri 2 .el de veya özel imalat olarak var. açılırsa yine karlı çıkarız..garibanca dan da haber kesildi...
    Kolay değil garibanca kaç senedir burda, köşeyi dönecez derken köşe gibi kaldık burda yorulduk artık kapanan bir şey yok açılan bir şeyde yok yıllar birşeyleri götürüyor ama beklediklerimiz gelirmi bilmem gelse ne olur iyimi olur kötümü taktirmi ederler küfürmü bilemeyiz kader yaşamadığın sürece hesap sormaz bak nasıl gördünmü çok istiyordun ne oldu demez yaptığın iyiliklere gülmeye başlar hani derler bukadarmıydı. Elini taşın altına koymayan ruhunu işine geleceğine adamayan kişi her zaman bulduğunla yaşar. Umutlarımız ve çabalarımız umduğumuzu mu bulduğumuzu bize yaşatacak?

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 dava açan kim araştırdınmı veya bilgin varmı .
    Bireysel bir dava açıldığından haberim yok spk nun iki suç duyurusunun haricinde bir davanın olacağını düşünmüyorum grup içi davalar varsa ali cengiz oyunlarıdır.Bir çok davalırın boş geçtiği duyumlarımız oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yiğidin malı meydandadır derler bizim yiğit malı meydana çıkarırsa meydanda kimse kalmıyacak galiba bu gizliliği çözemedim gitti biz çözelim derken düğümcük düğümcük olduk Allah sonumuzu hayır etsin piyangomu çıkacak ne çıkacaksa çıksın artık hazır kıta bekliyoruz sırada.
    Kardeşim aman ha dikkatli ol şeytan doldurur.. slm..

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hani derler zamanında gelmiyen paranın ........ Bizim hesap ona döndü her tarafımız takma olacak spk bizi zengin edecek ama ağızda tek diş kalmıyacak ısıracak et bulsan koparacak dişin olmuyacak kadere bak çok zor çok nasıl düşünürsen düşün çoktur işin.
    Kardeşim yerlere yattım gülmekten.. Rabbim senide güldürsün , mutlu etsin,beklentilerin,duaların gerçekleşsin..

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Maalesef kesildi. Ama buradayım. Bir yere gitmedim. Hemen şuracıkta çalılıkların arkasında. Bir ıslık mesafesi kadar yakınım.
    Garibanca ekini ekti tohumu toprağa attı geçti çalılıkların arkasına cemrenin toprağa düşmesini yeşerip filiz olmasını bekliyor..İyi hasatlar..

8.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Garibanca ekini ekti tohumu toprağa attı geçti çalılıkların arkasına cemrenin toprağa düşmesini yeşerip filiz olmasını bekliyor..İyi hasatlar..
    Hep birlikte beklemiyor muyuz. Sen nerede bekliyorsun.

Sayfa 513/990 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •