Sayfa 515/990 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yılardır inandığımı, bildiğimi yaptım. Umutluydum. Umudumu söyledim. Çavuşoğullarının avukatlığınıda yapacak değilim. Hissenin tahtası mı açık kime ne zarara sokmuşum. En çok sen sağa sola sataşıyorsun. Söyle bana seni ne kadarlık zarara soktum. Zararı sokan sana borsadır. Ben değilim. Ali Çavuşoğlu'na kızıpta öfkeni benden çıkarma. Öyle klavye kabadayısı gibi de davranma. Seni Allaha havale ediyorum. Başkada bir şey demiyorum. Bu arada hakaretlerini iade ediyorum.
    Son düzenleme : garibanca; 08-01-2020 saat: 21:25.

2. Ortalık hareketlendi, şenlendi

Bu başlığı şu anda 16 kişi okumaktadır. (5 üye ve 11 ziyaretçi)

garibanca, 2onur2=, akant2017, deniz1905, Erkan hocam

3. Umutsuz yaşanmaz biri biterse biri başlar burdaki umudumuz aynı aynı kaderi paylaşıyoruz aynı sıkıntıları yaşıyoruz bu mesele eninde sonunda bir sonuca bağlanacaktır spk er veya geç son sözünü söylüyecektir.spk çavuşoğullarının izniyle emriyle ricasıyla hareket edecek bir kurum değildir ticaret bakanlığı maliye bakanlığı nasıl isterseniz arzunuz nedir paşam tosunummu diyecek çok gereksiz mevzular mevzuatlar varken sabırlı ve hoşgörlü olmak gelecekte gereksiz sorunların önüne geçer. Burda hepimizin arzusu şirket bu güne kadar ne yaptıysa neleri gizlemek zorunda kaldıysa izahnameyi hazırlayıp hepsine açıklık getirip borsaya bir an önce dönmesidir. Bir gün burdaki hareketlemenin sebebi borsada işlem görmeye başladığımız gün gibi olur umarım daha iyi günler görürüz.

4. Haberlerde izliyorumda bu spk cezalarıyla birlikte ceza alan kişiler var.sözüm ona eger bu subat ve mart ayındaki mahkemeler bir spk konulu duruşmalarsa olay gayet ciddi.cünkü haberlerde izliyorum dedigim cezalar 3-4 yıl hapis cezaları alınmış.spk ya muhalefeten hangi durumlar vardır bilemem ama taaa bizleri destek anlamında mahkemeye çagrıldıgımıza göre durum ciddi gibi.insallah bizleri daha fazla madur eden bir durum oluşmadan hallalmasıdır.kanunlar ve kurallar kapsamında.

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Haberlerde izliyorumda bu spk cezalarıyla birlikte ceza alan kişiler var.sözüm ona eger bu subat ve mart ayındaki mahkemeler bir spk konulu duruşmalarsa olay gayet ciddi.cünkü haberlerde izliyorum dedigim cezalar 3-4 yıl hapis cezaları alınmış.spk ya muhalefeten hangi durumlar vardır bilemem ama taaa bizleri destek anlamında mahkemeye çagrıldıgımıza göre durum ciddi gibi.insallah bizleri daha fazla madur eden bir durum oluşmadan hallalmasıdır.kanunlar ve kurallar kapsamında.
    Çavuşoğulları gerçekten kötü birileriyse devlettin gücü bunlara ceza vermeye hapse atmaya zimmet suçu varsa şahsi varlıklarına el koymaya ihtiyati tedbir kararı almaya şirketin yönetimini değiştirmeye veya kayyumla yönetmeye gücü yeter mahkeme sonucunu gördüğümüzde olaylar daha netlik kazanacaktır hukuk herkes için sadece partronlar için değildir umarım öyledir umarım patronlar kadar bizim haklarımızında olduğunu biliyorlardır bizi güçsüz çaresiz aciz olarak görmüyorlardır umarım devlet arkamızda değilde yanımızdadır.

6. Ben bir Çbs printaş mağduru olarak kardeşim deyip dost elimi uzattıkça birileri zalımdan yana tavır koyup hatta onları savunup elimi geri çevirdiğide yetmeyip karşı taarruza geçiyor sonrada zeytin yağ gibi suyun üstüne çıkıp duygusala bağlıyor tabiiki bizde yedik..Birde hakkımı helal etmiyorum diyor hak hukuk adalet saygı sevgi hoşgörü alçak gönüllülük insaniyet vb bilen birisiymiş gibi..Sen önce yeğenime yaptığın ağır küfürlerden dolayı özür dile ve helalleşmeye çalış sonra varsa şayet kalırsa hakkın helal etmezsin..Seni biraz vicdanın varsa şayet onunla baş başa hasbıhal etmeye bırakıyorum ve havale ediyorum senin gibi beddua da etmiyorum..Çbs printaş topiğinde tartışma içinde olup verdiğimiz rahatsızlık sebebiyle ben şahsen özür dilerim..Asla sapla samanı birbirine karıştırmıyorum..Malesef üzülerek söylüyorum daha düne kadar devlet mağdur borsa yatırımcısının yanında olmadı ki biz devlet büyüklerimizin ekonomimiz iyidir bak devlet iyi yönetiliyor dedikleri ve onlara güvendiğimiz için girdik..Nerden bilelim Çbs şirketlerinin sahipleri olan çavuşoğullarının güvensiz itimat edilmeyecek tekin kişiler olmadıklarını.. Analarımızın ak sütü gibi helal paramızın tekrar bize dönmesi dileğiyle..

7.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Haberlerde izliyorumda bu spk cezalarıyla birlikte ceza alan kişiler var.sözüm ona eger bu subat ve mart ayındaki mahkemeler bir spk konulu duruşmalarsa olay gayet ciddi.cünkü haberlerde izliyorum dedigim cezalar 3-4 yıl hapis cezaları alınmış.spk ya muhalefeten hangi durumlar vardır bilemem ama taaa bizleri destek anlamında mahkemeye çagrıldıgımıza göre durum ciddi gibi.insallah bizleri daha fazla madur eden bir durum oluşmadan hallalmasıdır.kanunlar ve kurallar kapsamında.
    bizlere resmi bir çağrı geldimi yoksa benmi kaçırdım .

8. tahminim yine boş dava çiddi spk davası olsa idi siteden bildiri dağıtırdı.topu topu 2512 kişi bir çoğu rahmetlide olmuştur 6 yılda..hakim soracak nasıl bilirdiniz a.b.o ları bizlerde kora halinde sütte leke var bunlar çok temiz mi diyeceğiz..3 tel saçım kaldı biri dağa gitti düşünmekten...

Sayfa 515/990 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •