Sayfa 529/991 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 senin düşüncen ne bitkisel hayattan çıkarmı
    Ne diyeyim 30 yıllık yatırımcı olarak gün görmüş geçirmiş biri diyemiyeceğim gün gördükte sıra bize daha gelmedi Rabakta 2003te iflası kapatıldı başka şirketlere devroldu haklarımız öldümü hayır 10 yıl haberim bile olmadı belki iştirakleri bağlı ortakları başka isim altında borsada işlem bile görüyor olabilir. Çbs halka açık bir şirket kanun kapsamında olan bir şirket biz borsadan çıkmadık atıldık izahname gönderilmediği için bizim şirket 376 kapsamında değildi iflasta etmedi ve 2015te öz kaynakları sermayesinin 7 katı 175 milyondu borsaya döndürülmedi münferiden hareket eden kayyumların denetimine onayına tabi olan şirketten bahsediyorum burda olanlar çavuşoğullarının keyfiyle talimatıyla ricasıyla olacak işler değil öz kaynağı borsada sermayesinin 7 katı kaçtane şirket vardır şimdi ne olduğu belli değil Adalet er yada geç bir karar verecektir ben adalete güveniyorum geç geliyor ama geliyor bizim tecrübelerimiz bile aslında bir servet şimdilik bi işe yaramıyor borsacı olsaydım al sat yapardım bir şirkete paramı bağlamazdım ben umudumu kaybetmedim. Hesaplarımızdaki hisseler bir gün para edecek emeğimizin alın terimizin geri döneceğine inanıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    takke düşecek kel görünecek hayır ola diyelim .ama okul işi kim düşünmüş sahipleri kim merak ediyorum.devlet açaba çok mu teşvik uzun vadeli kredi veriyor bu sektöre yatırım yapanlara .arkası fabrika depo etrafı sanayi sahipleri kim acaba buraya yatırım yapan tebrik etmek gerek.
    Kim, kim, kim, kimler, kimler, kimler yolun daha başındayız bizim kafadaki saçlar eceliyle gitmiyecek kim olduğu belli öbür taraf çok sıkıntılı olduğundan kalanları biz yolacağız ... https://youtu.be/zebMfpir0uw

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Kim, kim, kim, kimler, kimler, kimler yolun daha başındayız bizim kafadaki saçlar eceliyle gitmiyecek kim olduğu belli öbür taraf çok sıkıntılı olduğundan kalanları biz yolacağız ... https://youtu.be/zebMfpir0uw
    bize faydası olacakmı..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bize faydası olacakmı..
    Bize faydası olmaz zararı olmasa

5. taşınmazların kiraya verilmesi bulmacanın sırrı 2 onur 2 spk.gov.tr

6. 2017 ve 5 yıllığına tebrik etmek grubu..

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bize faydası olmaz zararı olmasa
    güngördü grup hemde 2017 den beri bizde burda bulmaca çözüp paranoyak paranoyok takılıp komple teoriler kuruyoruz.yorumunu merak ediyorum 2 onur 2

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2017 ve 5 yıllığına tebrik etmek grubu..
    Sence durum nasıl başlangıç için çok iyi gördüm devamı arkası yarın belki yarındanda yakın desek10 yılın sonunda papatya falında ısrarlımısın. Çok bekledik çok. Özlenen gün geliyor sanki.

Sayfa 529/991 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •