Sayfa 535/989 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Tmsf kayyım olarak görevlendirildiği şirketleri uçuruyor royal halıda başladı hareketlenmeye sıra bizede gelse ah bi gelse kesin biz ışınlanırız.
    nerden tmsf ile bağ kuruyorsun çbs ve printaş ile ben bir türlü kurduğun bağı tahmin edemiyorum.yanlış anlama sakın 2 onur 2 merakımdan..acaba ben hep kötü tarafından mı bakıyorum. ...neyse umarım senin düşüncelerin olur..

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sözleşmede yazıyor.7 madde de açıklamış yönetim topu atmış üzerinden.parayıda almış yönetim işte burdan sonra filim kopuyor .oto boya işine yatırım yapıyorlar sonrası hüsran.onlar zevki sefa içersinde aldıkları paraları oto boya işi yatırım yaptılarmi açaba yoksa aldıkları paraları şirket içinde al takke ver külah mi yaptılar sence hangisi olabilir ben çıkamadım işin içinden 2 onur2 işte bu yüzden varlık fonu diyorum.sürekli yada ali bey ikinci bir vurgun yapmak ister onun için şafak yarın 29 .5.yilimiz hayırlı uğurlu olsun .....
    Geçmişten nostalji varsayımlar, komplo teprileri , çıkış yolu nerde labirentin sonu yaklaşıyormu derken , ozamanlardan gelen bir varlık fonu vardı gündemde olan şimdiki gündemde gerçekler var bulmacanın ip uçları spknın özel durum açıklamalarında ve umutların yavaş yavaş açıklandığı uzak denizlerden gelen kaptan edasıyla artık kara göründü keşif zamanı geldi nerde kalmıştık demek kalan sağlarla yeni yollar yeni işler keşfetmek için herkes üzerine düşeni yapmalı. Karamsarlık yok yola devam

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Geçmişten nostalji varsayımlar, komplo teprileri , çıkış yolu nerde labirentin sonu yaklaşıyormu derken , ozamanlardan gelen bir varlık fonu vardı gündemde olan şimdiki gündemde gerçekler var bulmacanın ip uçları spknın özel durum açıklamalarında ve umutların yavaş yavaş açıklandığı uzak denizlerden gelen kaptan edasıyla artık kara göründü keşif zamanı geldi nerde kalmıştık demek kalan sağlarla yeni yollar yeni işler keşfetmek için herkes üzerine düşeni yapmalı. Karamsarlık yok yola devam
    Sayın 2onur2 buradaki paylaşımlarınız için sizi canıgönülden kutluyorum. Şirketin açılmasını sizin için daha çok istiyorum, buradaki emekleriniz çok büyük.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    ne diyelim hayırlısı olur .ne söylerse spk kap .söyler son sözü ..

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bence iki seçenek var biri beklemek ikincisi mahkemeye gitmek fikrimi soruyorsun ben biraz daha bekliyeceğim neden diyeceksin haklı sebebim var sonucu merak ediyorsun onu da yazayım.Ali beyle 9 senede bir kez görüşebildim birde mesaj aldım biraz daha sabır dedi inandımmı tereddütlerim var ama inanıyorum geçmişte geleceğe ait bazı izler var onlar açıklandığı zaman çok şey değişecektir. Benim korkum toplantı nisabını kaybettiyse çok terletirler.belkide imtiyaz almaya uğraşıyordur çok soru kafamda ama bu işin çözüleceğine inanıyorum inşallah borova gibi olmaz

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne diyelim umutlar böyle başlamıştı.. tohumları ektin bizde yalan yanlış hayali komple teorileri sıraladık ..umarım kalp kırmamıştır...

6. Velhasıl burda paylaşım yapan veya yapamıyan umutlu olanda olmayanda iyi düşünende düşünmeyende bir şekilde katkıda bulunuyor. Sosyal olabilmenin tek yolu birlikten geçiyor kişilere ve olaylara takılmadan fikirleri tartışabilirsek sonuç her zaman öncekinden iyi olur. Tartışmak için bir konu bulabiliyorsak çözüm içinde bir sebep bulabiliriz sözün bittiği yerde yazılar konuşuyor bilgi ve belgelerin önemi büyük benim için burda yazan herkesin bir katkısı var. Hakaret küfür tahrik olmadığı sürece atışmalar sataşmaların forumun tuzu biberi olur bu bile benim için bir katkıdır. Özlediğimiz o mutlu günleri görmek ümidiyle Rabbim hepimiz için hayırlısını versin.

7. Tşkkr ederim,amin,İnsha Allah..İnanmak kazanmanın yarısıysa kaybetmemişiz demek o zaman sabırla yola devam edelim hep beraber hemde kuzu kuzu çünkü zaten Bist ve Spk kottan çıkarıp elimizdeki helaönüll paralarımızı almamışmıydılar..Umarım haklı yada haksız yapmış oldukları hatayı işgüzarlığı düzeltirler hatadan dönüş yaparlar tekrar Çbs şirketlerini borsa kotuna alırlarda hisseler işlem görmeye başlar bizlerde gönül ferahlığına erişiriz birazcık olsada gerek maddi gerekse manevi huzur buluruz..Yada kayyum atasınlar diyeceğim ama ortada ne varki neye kayyum atayacaklar..Hayırlısı bekleyelim bakalım mevlam neyler..

8. Ortada ne var veya ne yok biz bilemiyebiliriz zaten bildiğimiz açıklanan net bir şey yok bizi kandırabilirler Spkyı , Bisti , Mkk , ,Mahkemeyi kandırabilirlermi izahnameyi göndermeden bağlı ortaklarını iştiraklerini sermayesini özkaynaklarını açıklamadan ayrılma hakkını kullandırmadan borsa kotundan veya kanun kapsamından çıkabilirlermi buna kim göz yumabilir emret patron demekten bir farkı olmaz hakim ortak kimse mkk şu açıklar yönetime birini bulurlar bu şirketin 2015teki blançosu borsada nadirler arasında gül gibi şirket bu söylenecek bir kusur bulamıyorum borsada neleri var işlem gören.

Sayfa 535/989 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •