Sayfa 54/989 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 425 - 432 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Daha neler var neler

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu şirketler nasıl birleştilerse esas sözleşmede süre koymuşlarsa bölünerek, tekrar blaçoda yerini alacaklardır veya şirketin iştiraki oranında öz kaynaklarında olan rakamı blançosuna yansıtacatır Ali beyin işi gerçekten zor.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu şirketler nasıl birleştilerse esas sözleşmede süre koymuşlarsa bölünerek, tekrar blaçoda yerini alacaklardır veya şirketin iştiraki oranında öz kaynaklarında olan rakamı blançosuna yansıtacatır Ali beyin işi gerçekten zor.
    desene bizler hariç diğer ortaklarda çünbüş var.cbs oto problemli değil şirket temiz arsa onun üstüne .onun en büyük pay sahibi print aş borçlu var ama öğrenebilecek borç.çbs boya hay maşallah bütün borç yükü onda printaşta ona kefil .mürekkepi usulsüz satmışlar yönetimdekilerin üzerinde suç şikayetleri ali bey bunları halledip şirketi düze çıkartırsa ne mutlu.tek yolu tekrar bir şirketini oda print aş borsaya dönüş bedelli sermaye arttırımı veya çbs boyadan kurtulmak .tam bir şavaş alanı gibidir desene .sence becerebilirmi 2onur2.

4. Çbs boya zaten kendisinin alacaklı şirkette büyük ihtimalle kendisi olacak alacaklısıda büyük ihtimalle çbs oto boyaları yani sağ cebi sol cebine borçlu sol cebine para girdimi borç bitecek dağıttıkları paraları patron toplamak zorunda hesap zamanı bitecek hasat zamanı başlıyacak ordaki burdaki şurdaki paraları değerleme raporunda gösterecek belgeler bunlar diyecek spk nın masasının üstüne bırakacak bekliyecek kurul ya tamam diyecek ya devam diyecek tamam derse meges gibi tasfiye süreci başlıyacak.

5. çbs boya banka kredi borçları baya yüklü olması gerek print aş da buna kefil diye hatırlıyorum bu durumda ikinçi dediğin olursa printaşa dağıtılacak para kalmaz print aş çbs boya kefilliği düşerse vergi ssk borcu ve ıvır zıvır borçlu çok değil diye biliyorum .o zaman print aş devam der benim görüşüm.bekliyip görücez.

6. Çbs boyada çalışanlardan biri işten kovulduğu için basında çıkan haber haciz memurları haciz edilecek birşey bulamamış çbs konu hakkında kendilerine tebligat gelmediğini açıklamışlardı basında çıkan haberler yanıltıcı ve teyide muhtaç bilgiler yine arsanın icradan satılacağı konusuda sun konusuda teyide muhtaç spk son nokta onda yada virgül gerçekleri onlar biliyor daha önceki bir yazımda arsa satışın içeriği ve alacaklılar konusu şaibeli.eğer sağlam bir alacak borç ilişkisi olsa idi mahkeme iflasını verirdi.uzelde özkaynaklarının %20si gibi borç yüzünden belki dahada azı iflasına karar verildi.buna bir örnekte fenişte yaşandı neden ilk önce iflas tasfiye et gitsinmi yoksa mağdur etmekmi borsada öz kaynakları -%100 fiziki olarak iflas etmiş şirket işlem görürken bunların bu şekilde iflasları çok saçma .

7. İflas erteleme davasını sonuna kadar
    kullanıldı kota dönme süresi aşıldı spk luda uyarısını yaptı başkan elini çabuk tutması gerekiyor ben ortaklarıma zarar verecek bir girişimde de bulunmadım.bu bilgi teyide muhtaç bilgi değil orjinal % gerçek spk nın. b) ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereçleri Sanayii AŞ (Şirket) nezdinde 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat
    kapsamında yapılan incelemeler* sonucunda, aşağıdaki tabloda yer verilen suç duyurularının yapılmasına karar verilmiştir.
    Suç Duyurusunda
    Bulunulan Şahıs
    Suç Duyurusuna
    Neden Olan Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil
    Ettiği Kanun Maddesi
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    ÇBS Boya Kimya San. ve Tic. AŞ sahibi olduğu ÇBS Oto Boyaları San.
    ve Tic. AŞ hisselerinin Şirket’e devrine ilişkin yapılan 31.05.2014 tarihli
    hisse devir sözleşmesi sonucunda Şirket’in 33.839.784 TL zarara
    uğratılması. 6362 sayılı Sermaye
    Piyasası Kanunu’nun 21
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU ve 110’uncu maddeleri
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Aydın ÇAVUŞOĞLU
    ÇBS Holding AŞ’den alacakların azaltılarak Şirket’in bağlı
    ortaklıklarının 1.923.545 TL zarara uğratılması.
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Aydın ÇAVUŞOĞLU
    ÇBS Oto Boya Sistemleri San. ve Tic. AŞ’nin Nippe Trading Co.’ya olan
    borcunun devralınması suretiyle Şirket’in 1.420.119 TL zarara
    uğratılması.
    Türk Ceza Kanunun
    155’inci maddesi
    (*) ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereçleri Sanayii AŞ (Şirket) nezdinde Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) ve ilgili mevzuat çerçevesinde yapılan
    inceleme sonucunda; Kurulumuzca tespit edilen suçlar nedeniyle (varsa) zarara uğrayan yatırımcıların, genel hukuk hükümleri çerçevesinde,
    yasal koşulların oluşması halinde, mevzuata aykırılık teşkil eden bahse konu işlemlerde sorumluluğu bulunan kişiler aleyhine dava açabilecekleri
    hususunun Kurulumuz Bülteni ile kamuya duyurulmasına ve söz konusu hususta ortaklarının bilgilendirilmesini teminen konunun Şirket tarafından
    yapılacak olan ilk genel kurul toplantısının gündemine alınmasının Şirket’ten istenmesine karar verilmiştir.

8. Arkadaşlar demek istediğmi anladınızmı Yukarıdaki tablo diyorki çbsboya diye birşey yok oto boyaları çbs boyayı ben aldım alacağıda benim borcuda çbs boyanın borcu otoboyalarının tesisinde üretildiğinden borçta otoboyalarına benim anladığım bu. Bu tablo önceki uyarı c) ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereçleri Sanayii A.Ş. (Şirket) nezdinde Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) ve ilgili mevzuat
    çerçevesinde yapılan inceleme sonucunda aşağıdaki tabloda yer verilen suç duyurularının/ihbarlarının yapılmasına karar
    verilmiştir.
    Suç Duyurusunda
    Bulunulan Şahıs
    Suç Duyurusuna
    Neden Olan Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil Ettiği
    Kanun Maddesi
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Bilgi ve belge verilmeyerek ve/veya eksik bilgi verilerek
    denetimin engellemesi.
    6362 sayılı SPKn’nun 111’inci
    maddesi
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Aydın ÇAVUŞOĞLU
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Şirket tarafından kanunen tutulması gereken defter ve
    kayıtlarının tutulmaması ve saklamakla yükümlü olunan defter
    ve belgelerin saklanmaması.
    6362 sayılı SPKn’nun 112’nci
    maddesinin birinci fıkrasının a ve
    b bentleri
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Aydın ÇAVUŞOĞLU konu açık arkadaşlar neden sabırla beklediğmi aladınız değilmi mehmet sorun yaz anlatmaya çalışırım

Sayfa 54/989 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •