Sayfa 554/987 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Benimde umudum bitmedi mahkemenin verdiği karar bizim için başlangıçtı şimdi spknın vereceği karar olacaktır eninde sonunda patrona izahnameyi getir diyecektir zaten izahnameyi ben masada gördüm yani dosyalar dolusu bir kucak evrak bakanlığın onayı gerekiyordu yakında açıklanır deniyordu spk unutmamıştır olağan üstü genel kurulumuz olduğunu biliyorlar izahnameyi onayladığında açıklanacaktır, belkide onayladılar. Bir adım atıldı mahkeme tarafından ikinci adım da gelecektir. Kurumsal bir yapı ortaklığın oranları kim ne kadar hisseye sahipse hakim ortak kimse mkk şunda açıklanacaktır( kap) ta.
    2onur2= yorum konusunda ne varsa yine sizde var. Okudukça ümidim artıyor.

2. Spk Bist Mkk şu buna Çbs de dahil Kanunlarla hareket eden kurumsal yapılar Kamu kurumları yetkileri dahilinde kurumsal şirketleri kanunlar kapsamında denetleme yönetme ve ceza verme yetkileri var bu durumda ben olumsuz yazılar ve dedikoduları dikkate almamamız gerektiğine inanıyorum spk bist mkk ve mahkemelerin adaleti tecelli edecektir umduğumuz gibi olabilir veya olmuyada bilir bunada şükür hayırlısı olsun deriz ben sabırla bekliyeceğim umutsuz bir hayat olmaz dilerim herkes umut ettiği gibi bir hayatta karşısına çıkan engelleri sabırla aşmayı nasip etsin.

3. Fırıldak

Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Spk Bist Mkk şu buna Çbs de dahil Kanunlarla hareket eden kurumsal yapılar Kamu kurumları yetkileri dahilinde kurumsal şirketleri kanunlar kapsamında denetleme yönetme ve ceza verme yetkileri var bu durumda ben olumsuz yazılar ve dedikoduları dikkate almamamız gerektiğine inanıyorum spk bist mkk ve mahkemelerin adaleti tecelli edecektir umduğumuz gibi olabilir veya olmuyada bilir bunada şükür hayırlısı olsun deriz ben sabırla bekliyeceğim umutsuz bir hayat olmaz dilerim herkes umut ettiği gibi bir hayatta karşısına çıkan engelleri sabırla aşmayı nasip etsin.
    Sayın onur kardeşim 2006 yada 2007 yılı idi bende yeni almıştım sermaye artışı yapmak istediler fakat içten sermaye artışı dediler başvuru spk dan döndü ve inceleme o zaman başladı yani şirketin sahibi filim fırıldak çevirdiler sonuç ortada söylemesi ayıp 10000 dolarım vardı yatırdığimda şimdi kuş oldu. Allah herkese sabır versin.

4. Sabırla bir ışık çıkış yolu için beklemek zorundayız 2onur2 kardeşimin yanındayız..

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın onur kardeşim 2006 yada 2007 yılı idi bende yeni almıştım sermaye artışı yapmak istediler fakat içten sermaye artışı dediler başvuru spk dan döndü ve inceleme o zaman başladı yani şirketin sahibi filim fırıldak çevirdiler sonuç ortada söylemesi ayıp 10000 dolarım vardı yatırdığimda şimdi kuş oldu. Allah herkese sabır versin.
    Bu konuları akantla çok konuştuk tahsisli sermaye arttırımına gittiklerinde piyasa değeri 1liranın altındaydı ozamanlar özkaynakları 90 milyon civarındaydı defter değeri 6lira civarında olan payların 1 liraya tahsis edilmesi ben yiyemedim sen ye demek bu konu sözleşmelerle yeni şirket kurulduğunun işareti olarak yorumlanmıştı burada şirket sözleşmeleri yatırımcılarla paylaşılmıyor konu kapalı kutu bu şirkete yapılan yatırımlar bence kuş olmadı hesabında hisseler durduğu sürece kuş olmaz 2016 da yayınlanan blançoda defter değeri pay başına 7lira 5 yıldan beri blanço gelmedi geldiği zaman defter değerinin daha yüksek olacağını düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu konuları akantla çok konuştuk tahsisli sermaye arttırımına gittiklerinde piyasa değeri 1liranın altındaydı ozamanlar özkaynakları 90 milyon civarındaydı defter değeri 6lira civarında olan payların 1 liraya tahsis edilmesi ben yiyemedim sen ye demek bu konu sözleşmelerle yeni şirket kurulduğunun işareti olarak yorumlanmıştı burada şirket sözleşmeleri yatırımcılarla paylaşılmıyor konu kapalı kutu bu şirkete yapılan yatırımlar bence kuş olmadı hesabında hisseler durduğu sürece kuş olmaz 2016 da yayınlanan blançoda defter değeri pay başına 7lira 5 yıldan beri blanço gelmedi geldiği zaman defter değerinin daha yüksek olacağını düşünüyorum.
    İnşallah diyelim çıkmadık Candan ümit kesilmez bekliyoruz.

Sayfa 554/987 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •