Sayfa 555/987 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    heyecanlandım bir an gidiyordum kalpten..kaptan haber görünce 2 onur 2.....

2. Bir kerede orada ( Kap'ta ) Çbs yazsın.Erken emekliliği devlet çıkaramıyor bari Çbs sayesinde bizlere çıksın.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Sakin ol sen lazımsın bize yapacak işlerimiz çok kumda pişirilmiş kahve içicez o haberi kapta bir görelim çbs nin fabrika kapısına araba tekeri gibi nazar boncuğu takıcam. Ozaman fabrikanın nerde olduğunuda öğreniriz.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    arayış ve bekleyiş içindeyiz ya önümüze her gelen haberi Çbs printaş yada boya haberi sanıp tansiyonumuzu zıplatıyoruzMevlam sabırlar ve dayanma gücü versin bizlere çbs şirketleri mağdurları kardeşlerimm..Şaka bir yana gerçekten üzüldüm kardeşime..

5. Alıştırma yapıyoruz hani olursa nasıl olur olmazsalara alıştık kimse tepki vermedi demekki heyecan var tıkır tıkır gidiyor işler aman tıkırtı olsunda kıkırdamaya başlayınca hüsrana uğramayalım.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sakin ol sen lazımsın bize yapacak işlerimiz çok kumda pişirilmiş kahve içicez o haberi kapta bir görelim çbs nin fabrika kapısına araba tekeri gibi nazar boncuğu takıcam. Ozaman fabrikanın nerde olduğunuda öğreniriz.
    ömrümüz yetecek diyorsun..rabak santral,kepez,aktaş olmuyacak diyorsun.hadi hayırlı olsun nazar boncuğu ..

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ömrümüz yetecek diyorsun..rabak santral,kepez,aktaş olmuyacak diyorsun.hadi hayırlı olsun nazar boncuğu ..
    Devlet yok derse yok var derse var ben hakkımız var diyorum kanunlarda var diyor rabakların tasfiye bakiyeleri ticari ve iktisadi bütünlükleri çalışıyor. Spk bile tasfiyeden kalan varlıklar devroldu çalışıyor diyor tmsf yok diyor 30 yıldır bekliyoruz uzanlarda hisselerin peşinde onlara verirler helalleşirler bize de imam kalır burdada aynısı olursa artık ne diyeyim bilgi yok belge yok mübarek yok yok market gibi herşey var hak yok. Spk cezaları arttırmış hayırlı olsun yine takan ödeyen olmaz bilgi belge gizleyen yanıltıcı belge gönderene diye uyan yok yaptırım yok ödeyen takan yok yıllarca davalar sürüyor 2017de kendisi suç duyurusunda bulundu bizi bilgilendirdimi yok ilk önce yetkim olsa spkya ben ceza keserdim printaşlarda gücümü yokta bu zamana kadar bir yaptırımda bulunmadı inşallah bunlarda rabaklar gibi olmaz kulaklarının üstünemi yattılar 6 senedir bizi duymuyorlar. Bu şirketin blançosu bir çok şirkette yok hala blançoları göremedik ocak dedik aha şubatta bitiyor bakanlığın temsilcisinin ağzından duydum ne yapalım sabır isteseler borsayada döndürürler ayrılma hakkınıda kullandırırlar böyle belirsizlik içinde yerle bir vaziyette gidiyoruz uzun ince.

8. inşallah yerle bir seviyeden tez zamanda kurtuluruz.bizim hisselere göre daha berbat tarih olan hisseler var .

Sayfa 555/987 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •