Sayfa 565/988 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 7901 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Ayrıcalık yaptığımı sakın düşünmeyin atfen cevaplamak durumunda kaldım gelmek isteyen buyursun kahvemiz bahane dostluğumuz şahane olsun bazen agresifleşiyorum şartlar beklediğimiz gibi olmuyor mantığımız bazen duygularımızın arkasına geçiyor kusurama bakmayın

2. Ah be dostlarım... Ben nasıl bir hayal kırıklığına uğradığımı anlatamam. Şirketin %1 i bende ya! Size arada bir mahkeme bilanço vs haberi versem de olumlu bir beklenti içine kendimi zorla sokuyorum. Ancak turbulans kardeşimin dediği gibi. 2019 ve 2020 nasıl acaba... Ama genel yönetim giderleri kalemine baktığımda eski parayla 1 trilyon yazmış... Ne yapiyonuz da bu gideri yazıyorsunuz... Samimiyet yok... Ez cümle... Hayirlisi olsun hakkımızda

3. ,,,...,,,,....,,,,,.....,,,,,......

4.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    2onur2 kardeş,gitmişken Sosyete MİNİMALİST'i de ziyaret edersiniz sevaptır.. sesi sedası çıkmıyor selamettemidir acaba temenni ederim sağlığı iyidir..Onu gerçekten özledim arkadaşım,kardeşim gibi..Senide iyi bir arkadaş olarak düşündüm düşüncelerinini aktardıkça umarım tanışma fırsatımız olur..

Ninimalist'in son yorumu: Sosyete geldi
    Eski forum patlamış, geçmiş olsun.
    Umutlara buradan devam.
    Yabancı ortak geliyormuş diyerek ilk heyecanı yaratsam mı?
    Espri yapmaya korkuyorum, inanan oluyor çünkü.
    Yok yabancı ortak falan
    Çavuşoğullarının ne yaptığıda ne yapacağıda belli olmaz hepimiz tansiyon hastası olduk çbsden önce çbsden sonra diye hayatımız değişti varmı yokmu olurmu olmazmı derken ne hallere düştük olursada tuvalet yaptırmayı düşünmek lazım o bile 2lira bizim hisse çiş parası bile değil of anam of öldüderecek bizi çavuşlar hemde kahırdan azap çektire çektire. Denetimcileri düşünüyorum bunada şükür beterin beteri var.

5. Çok haklısınız kıymetli kardeşim..Allah sağlıklar sıhhatler versin cümlemize..Cümlemizin Regaib kandili mübarek olsun inşha Allah..Selamlar..Not:Tuvalet işi güzel bir proje biz Çbs mağdurları ortaklar bu işe el atıp hayata geçirirsek umuyorumki Çavuşoğullarından önce borsaya kote oluruz ve şirket nasıl yönetiliyormuş kar nasıl oluyormuş görsünler
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 26-02-2020 saat: 23:20.

6. Gebze'de havalar bozuk, Üsküdar'da nasıl? Kumda kahveler pişti mi?

7. Bekledim gelen giden yok kahveler lafta kaldı.

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Gebze'de havalar bozuk, Üsküdar'da nasıl? Kumda kahveler pişti mi?
    ne yapalım takılıyorduk ali bey hevesimizi kırdı.biz zaten kaybetmişiz ya tutarsa nasrettin hoça misali..neyse kazanan forum oldu en azından bizede kıdem verdi...

Sayfa 565/988 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •