Sayfa 566/989 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne yapalım takılıyorduk ali bey hevesimizi kırdı.biz zaten kaybetmişiz ya tutarsa nasrettin hoça misali..neyse kazanan forum oldu en azından bizede kıdem verdi...
    Kıdemin hayırlı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bekledim gelen giden yok kahveler lafta kaldı.
    Sağlık olsun. Umarım ileriki tarihlerde hep beraber pişer.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Kıdemin hayırlı olsun.
    sade kıdem yetmiyor yanına birde yıldız verseler emektarlara..

4. 2019 bilançosu ve izahname gelirmi 2 onur 2 sence..yoksa hayaller bitti mi tamamen.

5. bu arada tek kaldım forumda inanan herkez gitti çalıların arkasıda boş..

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu arada tek kaldım forumda inanan herkez gitti çalıların arkasıda boş..
    Hayat zor uğrunda mücadele etmek ayakta kalmak en önemlisi inanmak hangi işi yaparsan yap pes etmemek benim çevremde herkes bana karşı tavır alıyor onlara göre çölde gül fidanı suluyorum ve olmayacak bir hayal kuruyorum onlar benim gördüklerimi görmüyorlar ve duyduklarımı duymuyorlar adalet elbet bir gün bizi görecek ve duyacak 30 yılımı verdim bence alacaklarım var 30 yılda çok şeyler bitebiliyor ama benim inancım bitmedi adalet bir gün patrona diyecektir getir artık şu izahnameyi bağlı ortalarını iştiraklerini gayrimenkullerini ortaklarını açıkla diyecektir çbs ye 10 yılımı verdim param oldukça lot altından damla damla aldım biriktirdim elbet birgün ogün bizim içinde doğacak.

7. Amaç burada olmaksa buradayım kardeşim ama benimde sizin gibi yapabileceğim birşey yok ancak burada size her zaman olduğu gibi her anlamda manevi desteği vermeye devam edeceğim hem burada paylaştığınız fikirlerinizden dolayıda karşı duruşumuz olmamıştır ve olmazda.. Alınterimizi çalanlarla mücadeleye devam eden tüm arkadaşlara desteğimiz sonsuzdur..

8. 2 onur 2 arkadaşımıza buradaki hiçbirimiz düşman değil.Sadece hepimiz doğru haberi bekliyoruz.Çayımızı, kahvemizi, yemeğimizi bunu kutlamak için beraber yer içeriz.

Bu işin oluru sadece patronun isteğine ve iyi niyetine yani tekrardan para hırsına kalmış.Bizim yapabileceğimiz sadece beklemek.Arasıra şirketten yetkili birileri ile bilgi almak amacıyla iletişim kurmak.Tabi o kişinin de söylenti veya temenni söylemleri bize yetmez.

Sayfa 566/989 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •