Sayfa 582/988 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Aslında çokta eski sayılmaz on senecik olmuş böyle haberler gelse onalt gibi nippon Sun gibi bizim şirketin hisselerini kim topladı ortaya bir çıksa çıksa dese ben burdayım sizi borca soktuğum gibi bu borçtanda kurtardım dese nasıl olurdu ama.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Aslında çokta eski sayılmaz on senecik olmuş böyle haberler gelse onalt gibi nippon Sun gibi bizim şirketin hisselerini kim topladı ortaya bir çıksa çıksa dese ben burdayım sizi borca soktuğum gibi bu borçtanda kurtardım dese nasıl olurdu ama.
    Mükemmel olur.

3. Hadi be patron sıka sıka ağızda diş sabır ede ede bağrımızda nede taş kaldı hani martta bitiyor .

4. sayın 2onur2 ,kardeşim senin yorumunu okurken topik sayfasının sağ ve sol tarafında SECOND LIFE/ **** FREE gibi çözemediğim bir reklam çıkıyor bizden izinsiz yayınlıyorlar anladığıma göre baskın (Komiser Ziver'in şekerparedeki baskını gibi ) yapıp el atsak hakkımız olanı payımızı alsakmı diyorum medine dilenciliğinden iyidir diye düşünüyorum ne dersiniz Başkanım..

5.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    sayın 2onur2 ,kardeşim senin yorumunu okurken topik sayfasının sağ ve sol tarafında SECOND LIFE/ **** FREE gibi çözemediğim bir reklam çıkıyor bizden izinsiz yayınlıyorlar anladığıma göre baskın (Komiser Ziver'in şekerparedeki baskını gibi ) yapıp el atsak hakkımız olanı payımızı alsakmı diyorum medine dilenciliğinden iyidir diye düşünüyorum ne dersiniz Başkanım..
    Valla reis bu internet işinden pek anlamam meil adresini alıpta mail atmayı öğrenene kadar akla karayı karıştırdım gri oldu seve seve olmasada mecburen mecburiyeten öğrendik biraz birazda olsa parmaklarımın bir işe daha yaradığını farkettim hayat insana neler öğretiyor almayı biliyorda vermeye gelince çok nazlanıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Valla reis bu internet işinden pek anlamam meil adresini alıpta mail atmayı öğrenene kadar akla karayı karıştırdım gri oldu seve seve olmasada mecburen mecburiyeten öğrendik biraz birazda olsa parmaklarımın bir işe daha yaradığını farkettim hayat insana neler öğretiyor almayı biliyorda vermeye gelince çok nazlanıyor.
    Biraz şakalaşmak istedim ama reklam işi doğru ne olduğunu anlayamadığım gayri ahlaki yayın halen var..Hayırlı akşamların olsun 2Onur2 bey..Kendinize iyi bakın..Slm.

7.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Biraz şakalaşmak istedim ama reklam işi doğru ne olduğunu anlayamadığım gayri ahlaki yayın halen var..Hayırlı akşamların olsun 2Onur2 bey..Kendinize iyi bakın..Slm.
    Reklamlardan bize biraz yazmaya yer kalıyor idare edicez artık sizde kendinize iyi bakın reis daha kahve içicez.

Sayfa 582/988 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •