Sayfa 583/990 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Reklamlardan bize biraz yazmaya yer kalıyor idare edicez artık sizde kendinize iyi bakın reis daha kahve içicez.
    Başkanım,kahve içeceğimiz o huzurlu günü Rabbim inşha Allah nasip eylesin..Gününüz hayırlı,kazançlı,sağlıklı,bereketli,kazasız,belası z olsun.. Amin..Sağolasın..

2. Demek oluyorki bu gün iyi niyetli olduklarına inandığımız yada inanmaya çalıştığımız şirketlerinin borsaya geri dönmesini beklediğimiz çavuşoğulları kardeşler tüm kötülüklerin,gayri dürüstlüğün,ahlakın,terbiyenin,yalanın,dolanın,dub aranın,alaverenin,dalaverenin,hırsızlığın,dolandır ıcılığın ana merkeziymiş Allah ıslah etsin bu CORANA kardeşleri..Aslında çavuşoğulları şirketlerinin tamamının iflas etmesi için büyük çaba ve gayret sarfetmiştir ama bunu iflas mahkemelerinde başaramamış çünkü dürüst hakimler art niyetli olduklarını farketmişler yani çekirgeler bu sefer sıçrayamamılardır ..Japonlarda hile olmaz bu ibine kılıklılar şeytanın en önde gidenleridir..Başkanım,adam olacak çocuk derler ya bunlarda o beklenti içinde olduğumuz güzel geleceği muamma görüyorum ya neyse şimdi keyfimiz kaçmasın..Adamlar dürüst değiller kamuoyuna açık değiller sürekli kaçak güreşiyorlar... Sio'ları çok haklı ve adam doğruları yazıyor,söylüyor kanımca..

3. 4 Şubat'daki mahkeme günündeki mahkemede Ali Çavuşoğlu'nun kardeşi genel kurulun mart ay'ına yetişmeyebileceğini söylemiş olduğundan genel kurul başka bi bahara kalmıştır.

4. Arkadaşlar eski kap haberlerini burada sürekli yayınlayarak ne hedeflemeye çalışılıyor anlamıyorum, bizim bundan sonra neler yapabileceğimizi konuşsak daha iyi olmazmı..Mesala 26 mart 2020 deki mahkemede nasıl buluşmamız gerekir, nasıl taraf olmamız gerekir, neler yapmamız gerekir vs....

5. Bir kaç gün önce okumuştum galiba tutuklu sanık olan davalar hariç tüm davakar ileri bir tarihe ertenendi diye...

6.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar eski kap haberlerini burada sürekli yayınlayarak ne hedeflemeye çalışılıyor anlamıyorum, bizim bundan sonra neler yapabileceğimizi konuşsak daha iyi olmazmı..Mesala 26 mart 2020 deki mahkemede nasıl buluşmamız gerekir, nasıl taraf olmamız gerekir, neler yapmamız gerekir vs....
    Şirket kanun kapsamında olduğu için yani (6362) sermaye piyasaları kanunu'na tabi kaydi sistemde
    mkk yani kap üyeliği olması gerekiyor bu bilgilerin eski olmasının değil yenisinin neden olmadığıdır mkk kuruluşu SPK lu sıradan bir kurum değil devlet kurumu çavuşoğullarının emriylemi hareket edecek böyle kurumlar değildir olamaz herhalde ben izahnameyi istedim ama göndermiyorlar ne yapalım bizim gücümüz yetmiyor siz ne yaparsanız yapınmı diyecek devlet ne işe yarayacak bir yandan vergiler bir yandan hayatın zorlukları bir yandan çavuşoğulları dert çok devlet bir şey yapamıyorsa biz ne yapabiliriz devlet izahnameyi isteyecekte çavuşlar göndermiyecek akıl almıyor boşuna boşu boşuna bir muhabbet olur eski yazılar aslında eski değil olgunlaşmış meyvalar bence toplanmaya hazır bize yedirmeye niyetleri yok dersen anlarım kar payı yok temettü yok bedelsiz yok şirket battı bitti borç çok muhabbeti adı üstünde muhabbet boş laf bence kurumsal şirket ve ortakların olacak 6362 ye tabi olacaksın patron çalacak çırpacak birileri göz yumacak olacak iş değil bu sıradan bir yapı değil kurumsal bir yapı mahkemeler zaten ertelendi haberin olsun viris nedeniyle eğer bir şey yapacaksanız SPK na yazı yazın ve süreç hakkında bilgi isteyin en doğru bilgi orda ve burda paylaşımda bulunun seviniriz mutlu edersin bizi bize devletin kurumları cevap verince bizim beklentimiz bir sonuca varır çavuşoğularından bir şey çıkmaz devlet çıkar demediği sürece .

Sayfa 583/990 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •