Sayfa 59/990 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 465 - 472 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Aynen öyle paylaşmayı bilmiyorsa patronlar herşey benim diyorsa yapacak birşey yok tmsf elinin tersiyle kadumu oturturum diyor donuna kadar değil donu dahil alırım diyor son adnan oktarı hatırlatırım herşeyini aldılar burası kurumsal bir şirket ve halka açık.Hatırlatayım dedim hoşuma gitmiyor ama gerçek .Hayat yiyip içmekten ibaret değil sen yaşatmayı bilmiyorsan seni de yaşatmazlar burda ben istediğimi yaşatırım istemediğimi süründürüm diyemez 9 senedir sürünüyoruz oğlumla tartıştım bir senedir benimle konuşmuyor onun paralarınıda batırdım bana yaşama şansı tanımıyorsa bende devletin bütün kumlarını dolaşacağım ben de ona bu şansı tanımıycam ama dürüstse yapması gerekeni yapar sabırda bir yere yani burnumdan soluyorum.

2. Neden oğlum benimle konuşmuyor biliyormusunuz 4 bilezik yüzünden nişan yapamadık adetleri öyleymiş zaman tanımadığı için kız ayrıldılar tabi suçlu benim hisseler elimde olsaydı satabilseydim bir dakika durmaz satardım olmayınca olmuyor allah ol demeyince olmuyor herşeyde bir hayır vardır ali beyede kızamıyorum bilmiyorum ki nederdi vardır.kader.allah herkese düşmanımın bile mertini versin belirsizlik çok zor devletin ağzı var dili yok kulağı dili olmadığı için konuşamıyor

3. 2 onur2 şirkete noter kanalı ile bilgi talep etsek etkili olurmu.tüm şirket ortakları.

4. yokki bir dernek borsa mağdurları derneği..bmd derneği...

5. Cumhuriyet savcılığı direk suç duyrusu ana yasa mahkemesi direk suç duyrusu cimere ihbar suç duyrusu

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Spk suç duyrusu yaptı zaten neden bir açıklama yapılmadığını cimere sırayla hepsine yazacağım

7. 6yıl iflas erteleme + 4yıl kotasyon yönetmeliğine aykırılık hepsine spk aykırılık ve bunlara kim ne amaç ile yardım ediyor ise gereği ne ise yapılmasını talep edeceğim muz cumhuriyetinin savcısı vs diye hepsine yazı göndermeyi düşünüyorum bizim önümüz kesiliyor ne amaçları varsa dilekçemi mektup fax edevlet şahsen kendim elle vereceğim ne gerekirse her kanal hatta posta güvercini göndereceğim size mektup var diye aklıma ne gelirse yağdıracağım milleti nasıl soyduklarını anlatacağım gerekirse cumhuriyet savcısının çantasını çalacağım salak savcı beni sorgulasana diye dalga geçeceğim şu anda hiç iyi değilim devletin bir şey yapmayamı niyeti yok bizimi yoksa biz devletiz diye yıllarca yoluyorlar çok kafam karışık 28 yıldır tmsf spk bist ytm bu kurumlar kimin kurumu kimsenin iplediği yok alacağına geldimi istemesini biliyor suyunu keser eletriğini keser ver ver ver tavşana kaç tazıya tut savcıya yakala biz dedimmi hakkımızı ver dedimmi kimsede ses yok gidip sularını keselim benim savcım yok parasını vereyim git yakaladiyecek bak kesme emri gedi suya yine devletin umrundamı patronlara yalakalıkmı yapıyorsunuzda bunlara birşey demiyorsunuz allah korkmuyorsunuz diyeceğim çıldırmak üzereyim herkes ver aldiyen yok korum böyle hayatın içine adaletse adalet kanun ne diyorsa onu yap kitap kitaptır adam kitapsız olursa kitap ne yapsın arkadaşlar şu an hiç iyi yağrın görüşürüz yazmazsanız sevinirim cevap vermek zorundaymışım gibi hissediyorum

8. benim hamlem spk ya madem ki bunlar hakkında şuç ihlal eden unsurları buldun neden üzerine gitmedikleri için ben noterden yazı göndericem şirket yöneticileri için sözlü isteyince başlarından savıyorlar resmi olarak bir yazı göndericem bir yol alırsam si
    ze bilgi yazarım.cimer den br yanıt alamadım ama sizde ordan bilgi isteyin olmadı bende 4 şirket yönetiminden suç duyurusunda bulunucam nekadar çok şuç duyurunda bulunursak belki etkili olur bunlar çiftlik gibi şirketi kullanmasın bari tmsfye geçsin devlet kullansın....

Sayfa 59/990 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •