Sayfa 596/989 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. meydan niye benim olsun zaten bunun çabası içindede değilim hiç olmadımda demek istediğim madem hepimiz mağduruz neden herkesin anlayacağı bir bilgi dayanışması içinde olmak yerine üstü kapalı dolaylı ve sınırların içeriside kalmak üzere paylaşımlar yapıldığıdır yani varsa somut bişeyler diğer arkadaşlarızda bilgilensin bundan ne kaybedersiniz ayrıca reklam geliriniz varmış yokmuş o sizi ilgilendirir benim ilgimin dışında bir mesele nağmeli iğneli işlerden anlamam boş muhabetlerle kafa ütülemeyin yeter ..Printaş borsaya geri dönerse içimdeki yaraya merhem olur yok eğer dönmezse sağlığım çok daha önemli hakkımız zayi olmasın kolay değil o zamanın parası 170 bin tl helal paramı çaldılar çavuşoğulları bu işin ahir alemide var orada alırız..

2. şüphesiz o zaman bizlere yaptıklarının hesabını verecekler lakin şimdiki zamandan bir önerin varmı mahkeme olurmu veya yönetime katıldınmı. içerden veya sağdan soldan duyumun varmı..170 bin tl az değil üzüldüm benimde ondan aşağı değil kaynım ama bir arpa boyu yol alamıyorum.ve her gün fabrikanın önünden ve arkasından geçiyorum.çukkalarada kılıf bulundu.içim yanıyor ama du dünya küçük göz açıp kapatıyorsun ömür bitiyor.ne getirebiliyorsun kefenin cebi yok.ağzım yedi..... .... olacak kul hakkı yiyenler..neyse burda yazsak paylaşsak ne olacak.al takke ver külah bizim ülkemizdeki borsanın kaderi ...kalın sağlıcakla bu dünyada kalp kırmaya değmez.

3. Güzel kardeşim,evet kesinlikle kalp kırmaya değmez bu konuda çok haklısın ama insanız bazen nefsimize yada iblise diyelim mağlüp oluyoruz keşke o yönde zayıf olmasak..Duyum almış olsam burada kesinlikle paylaşırım ama önce doğrmu yanlışmı süzgecinden geçirip ancak öyle yoksa insanları yanıltmış hayal kırıklığına uğratmış olurum..Mahkemelere katılamadım malesef ama arzu ettim fakat iş güç gerçekleştiremedim çünkü marmara bölgesinden biraz uzaklardayım İstanbul'da ikamet etmiş olsum bir şekilde bu çavuşoğullarına ulaşır muhakkak görüşme imkanı bulurdum..Öneride bulunma konusunda ne diyebilirimki zaten bu konuda diğer mağdur yatırımcı arkadaşlarla yüzeysel bilgi alışverişlerinde bulunmuşsunuz ama net bu öneri güzel diyebileceğiniz bir fikir oluşmamıştı okuduğum kadarıyla hem zaten adamlar hayalet gibi ortada yoklarki ancak mahkemeden mahkemeye ortaya çıkıyorlar o da biz mahkemeye katılmıyoruz katılanlarda malesef yakalarına yapışamıyor,sorgulayamıyorlar malesef kanunlar müsade etmez doğal olarak başka ne yapsınlar çavuşoğlarının yalanlarını dinlemekten gayri ama şu bir gerçekki tek suçlu çavuşoğulları değil yakalarına yapışmayıp kodese tıkamayan kanunlar ve bu kanunları uygulamayanlardır diyeceğim ama mağdur küçük yatırımcıyı kötü niyetli iş adamlarından koruyan kanun varmıdırda bilmiyorum malesef yapanın ve yiyenin yanında kar kalıyor ve bu güne dek kaldıda öyle laf olsun diye yapanın yanında kar kalmayacak diyenleride çok duyduk çok dahada duyarız ama sistem aynı vatandaşı dolandıran,çalan, hırsız,ahlaksız,nüfuslu işadamları daima dokunulmaz olmuştur..Allah bir mucize nasip eder inşallah da Çbs'ler borsaya tekrar dönerler..Dilerim..Sende sağlıcakla kal..

4. Çok güzel temenniler bunlar, ağzınıza ve ellerinize sağlık. Bu güzel söylemler insanı bir nebzede olsa umutlarını perçinliyor. Bu güzel duygulara teşekkürler....

5. İyi niyetlerle okuduğunuz, güzel gözlerle baktığınız için sizlerde sağolasınız, ömürlü olasınız,varolasınız..Bilmukabele, biz teşekkür ederiz..Dilerim cümlemizin temenni ve dilekleri kabul olurda Çbs'ler borsaya geri dönerler..İinşallah..

6. Bu şirketin yöneticilerinde hiç mi vicdan yok, hiç mi insaf yok?
    Çıkıp yatırımcıya biz yanlış yaptık, özür dileriz. Adam gibi. Şirketi bu zilletten kurtarmak için bir yolu varsa yiğit gibi çıkıp kaynak, para lazımsa yatırımcı destek olur. En önemli şey karşılıklı güven, güven, güven....

7.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    6102 sayili Türk Ticaret Kanunu'nun 553 üncü maddesinin birinci fıkrasında, kurucular, yönetim
    kurulu üyeleri ve yöneticilerin, kanundan ve esas sözleşmeden dogan yükümlülüklerini kusurlarıyla ihlal
    ettikleri takdirde, hem şirkete hem pay sahiplerine hem de sirket alacaklılarına karşı verdikleri
    zararlardan sorumlu oldukları hususu hükme bağlanmıştır. Bu kapsamda 2014 yili basinda BİST te işlem gormekten men edildikten sonra kanunen ayrılma hakkı da kullanamadığım için çbs printaş ın %1 ine yakın hissemle maddi manevi olarak büyük zarar ugratildim. Bu sebeple Çbs Printaş Yöneticileri Ali Eşref Çavuşoğlu, Burhan Çavuşoğlu ve Orhan Çavuşoğlu dan tarafima yarattıkları mağduriyet için davaya bu dilekçeyle mudahil olmak suretiyle şikayetçiyim..Şeklinde dilekcemle ben davaya dahil oldum.
    4 Şubatta yazmıştım bu yazıyı.. Bi de Covid-19 dan darbe yedik. Mahkemelerde gumburtuye gitti bu süreçte.. Daha once mahkemeye mudahil olun lutfen dedim.. Biseyler yapmak lazım diye dusunen varsa.. Adliyeler faaliyete gecince bi yarim saatinizi ayirip bi dilekce yazin. Yukarıdaki metnin başına İstanbul Anadolu 3.Asliye Ceza Mahkemesine başlığı ile altına Dosya No. 2018/1278 ve 2018/ 293.. Her ikisi için ayrı dilekçe yazın. Danisma ya gidin deyinki bu dilekçeyle bu davaya mudahil olmak istiyorum.. Deyin yönlendirsin sizi.. Ve bu işlem ücretsizdir.. Yoksa burda istediğin kadar güzel yazı yaz... Forumdakilerin okumasından başka işe yaramaz.

8. enni.2005 in talebine içten teşekkür ederim.Gerçekten böyle somut talepler ile bizlere yol göstererek gelmenizi içten kutluyorum.Bu mahkeme tarihlerinde ben ve bir kaç arkadaşımız ile taraf olma taleplerimizi söz konusu mahkemelere ilettik. Ancak bence bu sayının yaklaşık 2400 ky olduğu düşünülürse burada birbirimizi bilgilendirerek bayağı fazla olması için çaba harcamamız gerekli olduğunu düşünmekteyim ve bu arkadaşımıza destek olmamız gerekliliği kanısındayım.....

Sayfa 596/989 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •