Sayfa 609/989 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. uyusun da büyüsün printaş ...

2. Onu bunu bilmem arkadaş bu işi çözecek olan kişi Türkiye Cumhuriyetinin Cumhur Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğandır.. Yani iki dudağının arasında bir cümle söyleyecek Spk ve Bist yetkililerine diyecekki bu Çbs şirketlerini usulsüz naıl borsanın dışınına attıysanız hatanızı kabahatinizi düzeltin tekrar borsaya kote edin gibi onun dışında bu adamların keyfini beklersek çok yanlış yapmış oluruz çünkü benim anladığım Çbs şirketlerinin borsadan atılmasını çavuşoğlu kardeşlerde istemiş arzu etmiş olabilirler şayet öylese neden borsaya dönmeyi istesinlerki..Allah çavuşoğullarına ve ailelerine bizlerin paralarımızı yemek nasip olmasın boğazlarında düğümlensin helal alın teri paralarımız.. Dilerim bu şahıslar hakkında olumsuz düşünen ve yanılan bizler oluruz..

3. Çbs şirketlerimiz haksız yere borsadan atılmış olsa davayı hisse sahibi bir çöpçü bile açsa dikkate alınır.Borsadan neden atıldığı yazıyor orada.Önemli olan borsaya tekrar dönüş şartlarını yerine getirebilmek.Bu işleri iyi bilen bir yatırıcı gerçekten bir yanlışlık kurbanı olmuşsa asla hakkını yedirmez.Sonuna kadar mücadele eder ve hakkını alır.

4. bermuda üçgeni gibi mürekkep işi oto boya işi hepsinin sonu aynı tam kar edip para kazanacağı zaman birilerine satılmış.bir çok aile şirketleri bildiğim tanıdığım genelde hep aynı politika..beni yanıltan toyoto ve nippon ile anlaşması..tecrübe oldu.

5. Bence yanıldığın bir şey yok bize açıklanmayan gizlenen çok şey var daha mahkeme kayıtlarına geçmeyen bağlı ortaklıkları var mürekkep işinde pazarın 3te 1ne hakimken Sun sayesinde şimdi %50sine hakimler otoboyada da durumlar bana göre çok daha iyi nippon gibi bir dünya deviyle ortaklar devi uyandırırlarsa tahminlerimiz konusunda ben şaşırmıyacağımdan eminim yeterki bağlı ortaklarını ortaklarını iştiraklerini konsolide blançoda görelim. Filli boyaya dikkat et ortada birşeyler çıkacak yine doğantürk her taşın altından çıkıyor bilgiç var tomaç var sicil gazetesinde temsile yetkili kişiler kimi temsil ettiği açıklanmayan bir durum var hakim ortaklar açıklanırsa büyük ihtimalle printaşı temsil ediyorlardır herşey printaşta dönüyor ben bu yönde düşünüyorum printaşta holding adına %30 gibi Ali çavuşoğlu temsil eti printaşı temsil eden üç tane müdür var ama açıklanmıyor.

6. TMSF ye devredilen şirketlerin pay sahiplerinin hakları devlet güvencesindedir deniyor temettü hariç fakat kamu yararına bunlar kullanılıyor temettü gelirleri de on yıl sonra zaman aşımına uğruyor ve devlete kalıyor ne hoştur işin aslı öylede pek olmuyor sürekli sermaye artırımı ve bir sürü birleşmelerle ünvan değişikliği ile takip zorlaşıyor pay sahipleride böyle yıllarca oyalanıyor sonuç bizler için umutsuz bir bekleyişe dönüyor bu arada bazıları çok değerli hisselerini benim gibiler sigara parasına koleksiyoncular bilmeden kaptırıyor.

7. tmsf daha garanti en azından devlet güvencesi gelirlerinde devlete kalması güzel değilmi bu devlet hepimizin belki dürüst birileri o kalan paralarla güzel işler yaparlar .bir kaç yetim günahsız sebeblenir en azından şirket ortakları sevap işlemiş olur.neticede göçüp gidecez .bu şekilde gözümüz arkada gidecek...

8. çalışmayan yatırımcısına hile yapan şirketlerin tepesine çöksün bence ..patron veya müdürlerine yaptırım uygulamalı...

Sayfa 609/989 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •