Sayfa 618/988 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. 2 onur 2 endeks nerden döner tahminin

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 endeks nerden döner tahminin
    Bence endexse takılma endexse dahil edilen hisseler seçiliyor ve onlar üzerinden sağlıklı bilgiye ulaşmak zor hisse bazında düşünürsek endex 250 civarında olması lazım borsaya büyük para girişleri yaşanıyor işlem hacmine bakarsak en düşük 100 den 300lerin üzerinde bir işlem hacmine ulaşıldı borsanın işlem hacimleri deki artışa dikkat et bu hacimler pek konuşulmuyor takaslar hızlanacak hisse bazında artışlar yaşanacak Amerika'daki başkanlık seçimlerinde etkili olabilir iki dönem üstte seçilemeyen başkan tek turump seçilemezse ikincisi olacak seçilmek içinde seçim çalışmalarında pembe güller dağıtmaya başlar hem Amerika'ya hemde dünyaya bu açıdan düşünürsek yeni beklentiler oluşacaktır Türkiye'nin projeleri de artarak devam edecektir projeler hayata geçmeye başladı ve kademe kademe reel sektörü etkiler finansal piyasalar karlarını realize etmeden durmaz bu tür hareketlere borsa altın ve dövizde agresif hareketler yatırımcıların aklını iyice karıştıracaktır.

3. Maalesef üzücü bir haber paylaşacağım Aydın Çavuşoğlunun vefat haberini aldım Allah taksiratını affetsin Çavuşoğlu ailesinin başı sağolsun Allah sabırlar versin.

4. Allah gani gani rahmet eylesin ailesine sabır versin.fani dünya hepimiz bir gün o anı yaşıyacaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Maalesef üzücü bir haber paylaşacağım Aydın Çavuşoğlunun vefat haberini aldım Allah taksiratını affetsin Çavuşoğlu ailesinin başı sağolsun Allah sabırlar versin.
    Kimdir bu herif.??
    Bizim paraları yiyen birisi mi.??.
    Vefat haberini ,İnternet de aradım bulamadım..

6. Pek rahmet okumak gelmedi içimden. Önce o gitti en geç 50 yıl içinde de ben yanında olacağım hesaplaşmak için. (olanlarla bu şahsın alakası yoksa tabi ki Allah rahmet etsin.)

7. Öbür tarafın mahkemesi tamamlansın, hak yerini bulsun sonra Allah rahmet ve merhamet ederse eder.Allah önce kendi aranızda helâlleşin anlaşın sonra benim yanıma gelin diyor.Belki öbür tarafta hakkımı yiyen kişileri affederim, belkide etmem.Onun zaman gösterecek.Hakkı yenen kişi affetmedikten sonra Allah o kişiye ben merhamet edemem diyor.Öbür tarafın mahkemesi bu dünyanın mahkemesine benzemez.Gerçekleri konuş denince herkes bülbül gibi öter.Hiçbirşey gizli kalmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Maalesef üzücü bir haber paylaşacağım Aydın Çavuşoğlunun vefat haberini aldım Allah taksiratını affetsin Çavuşoğlu ailesinin başı sağolsun Allah sabırlar versin.
    nerden kalkacakmış ..bilgin varmı..

Sayfa 618/988 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •