Sayfa 622/990 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Kolay kazanılan bir para olduğunu düşünmüyorum ben 30 yıldır sabırla bekliyorum bu bile zor patron algısı vergisi işçisi bankası borçlusu alacaklısı pay sahipleri ortakları bürokrasisi herşeyle uğraşıyor işi gerçekten çok zor ekmek yemek bile zor beklemek zor bilmemek zor gerçek benim için başarı zoru başara bilmekten geçiyor zoru başaran insanlar ayakta kalıyor mevcut değerlerini arttırabiliyor hesabını kitabını bilmeyenler hüsrana uğruyor benim umudum makamların bu belirsizliğin sonucunu bize bir an önce açıklaması hak edenlere hakkını vermesi gerçekler devletin makamlarında gizli ve bir gün olacak umuduyla emeklerimizin hakkını almak tabiki bu işlerle uğraşanlar makam ve mevki sahibi olanlar kadar olmasa da başka alanlarda uğraşarak bizde hem kendi hemde sorumlu olduğumuz kişi ve kurumlara karşı mücadelemizi sürdürüyoruz patronda yıllardır uğraştı belki de hak etmediği laflara maruz kaldı biz bile hak ararken farklı konular ilgisiz konular yüzünden nahoş olaylar yaşadık umarım sonumuz iyi olur ve borsaya döneriz herkes hakkı olanı alır borsa pazar yeri ve herkese bir fiyat beklentisi yaratıyor isteyen satar isteyen bekler ne diyeyim inşallah herkes için hayırlısı olur demekten başka.

2. sorumluluk sahibi olan patronlar..borsada halka açık firmalar az da olsa sürekli bedelsiz ve temettü verip yatırımcısını üzmeyen..bazı şirketler var ki sürekli yatırımcısını söğüşleme derdine düşmüş.biz ne taraftayız çözemedim...hayırlısı olur diyecem ..

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sorumluluk sahibi olan patronlar..borsada halka açık firmalar az da olsa sürekli bedelsiz ve temettü verip yatırımcısını üzmeyen..bazı şirketler var ki sürekli yatırımcısını söğüşleme derdine düşmüş.biz ne taraftayız çözemedim...hayırlısı olur diyecem ..
    Aslında anlatmak istediğim printaşın yönetiminde olan çavuşoğullarının yetkilerinin sınırlı olma ihtimali kim sınırlandırmış olabilir sence genelkurulda yani hakim ortaklar tarafından yönetim kurulunun görev yetkileri belirlenir TTK kanunu ve SPK kanunu uygun bir şekilde bence olması gereken bu genelkurulda genelkurul gündem maddeleri ve yönetim kurulunun yetkilileri genelkurul toplantı tutanağında bu maddelerin açıklanması gerekir yapılan bir genelkurul yok ve yönetimkurulunun sadece seçimi yayınlandı kanunlar çerçevesinde olağan üstü genelkurulda yönetime yetki veren hakim ortakları görmedik diyeceğim patronun bu kadar vurdum duymaz sorumsuz olmasına devletin kurumlarını kayıtsız kalmasının sebebi olmalı ya bir hedef ve zaman şartı kondu devlet kandırılacak kadar safmı bu şahsın yaptığı açık olarak devleti saf bizide keriz yerine koymak kanun ve adaleti tanımamak demek değilmi halka açık şirketlerin özel durumlar tebliği kanun kapsamından çıkma önemli nitelikteki işlemler tebliği borsa kotundan çıkma şartlarını kanun kitaplarından çavuşoğulları çıkardıda bizimmi haberimiz olmadı kurumsal yönetim tebliğini çavuşoğulları yönetim tebliğimi yaptı bence tarafın adalet olmalı çekirge misali birgün sallar iki gün sallar 3. Pek hayırlı olmaz hakimiyeti bir gün biter adalet yerini bulur devletin kayyumlarının ve mahkemelerinin bir açıklama yapmaması bir gizli durumun olduğunu işaret ediyor içimde şüphe yok da değil fetö davalarının yaşandığı ülkemizde bir çok haberin etkisi var hakim ve savcıların karıştığı bazı durumlar var ipek gurubuna ve bazı şirketlerin yönetimine kayyumların atanması acaba da dedirtiyor

4. Gebze 2705 çbs
    shinto
    boya
    kimya
    tic.a.ş.
    16.07.1999 4835

gebze 2705 çbs
    özel
    boyalar
    sanayi
    ve
    ticaret
    anonim
    şirketi
    21.07.2014 8616

5. Gebze Ticaret

Memurluğundan

Sicil No: 12700

Ticaret Ünvanı NİPPON PAİNT BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ticaret Merkezi: İstanbul Cad. No. 140/A Gebze - Kocaeli

Ticari Merkezi ile sicil numarası ve ünvanı yukarıda yazılı bulunan şirketin Beyoğlu Üçüncü Noter liğinin 09.11.2009 tarih ve 30795 sayı ile tasdikli Ortaklar Kurulu Kararının tescil ve ilanı istenmiş olmakla keyfiyet 6762 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine uy. gun olarak ve memurluğumuzdaki vesikalara dayanılarak 10.11.2009 tarihinde tescil edildiği ilan olunur.

Nippon Paint Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ortaklar Kurulu Kararı

Karar No: 2 Karar Tarihi: 08.10.2009

Karar

6. İstanbul Ticaret

Müdürlügü

Sicil Numarası: 886035

Sicil

Ticaret Ünvan: NİPPON PAİNT BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Merkezi Gebze Vilayeti Dahilinde Kocaeli Gebze İstanbul Cad. NO. 140/A Numaralı Mahalde Ve Gebze Ticaret Sicil Müdürlüğünün 12700 Sicil Sayısında Kayıtlı Ticaret ünvanı Yukanda Yazılı Bulunan Şirketin Vilayeti Dahilinde Istanbul Tuzla Aydınlı, Tuzla Kimya San.Org. San.Böl. Melek Aras Blv.NO.19 Nakledilmesi Dolayısıyla Tanzim Olunmuş Gebze 6.noterliğinden 26.9.2013 tarih ve 229728 sayı ile onaylı genel kurul kararı ve tadil metninin tescil ve ilanı istenmiş olmakla, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ile Ticaret Sicili yönetmeliğinin 111.nci maddesi hükümlerine uygun olarak ve müdürlüğümüzdeki vesikalara dayanarak 7.10.2013 tarihinde tescil edildiği ilan olunur Nippon Paint Boya Sanayi Ve

Ticari İkametgah In Istanbul

Ticaret Limited Şirketi'nin

Ortaklar Kurulu Kararı

7. İstanbul

Ticaret

Müdürlüğü Sicil Numarası: 886035

Eski Ticaret Ünvanı NİPPON PAİNT BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Yeni Ticaret Ünvanı NİPPON PAİNT TURKEY BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Ticari Merkezi: İstanbul Tuzla Aydınlı, Tuzla Kimya San.Org. San.Böl.Melek Aras Blv.N.19 Ticari Merkezi ile sicil numarası ve ünvanı yukarıda yazılı bulunan

8. Memurlugundan

Sicil No: 14040

Eski Ticaret Ünvanı COATES LORİLLEUX MÜREKKEP VE KİMYA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ -GEBZE ŞUBESİ

Yeni Ticaret Ünvanı SUN CHEMICAL MATBAA MÜREKKEPLERİ VE GEREÇLERİ SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-GEBZE ŞUBESİ

Ticaret Merkezi: Cumhuriyet Mah. İstanbul Cad. No: 9, Gebze- Kocaeli

Ticaret sicil numarası, ünvanı ve ikametgah adresi yukarıda yazılı olan şirketin Gebze beşinci Noter liğinin 08.02.2010 tarih ve 2346 sayı ile tasdikli Yönetim Kurulu Kararının tescil ve ilanı istenmiş olmakla keyfiyet 6762 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine uy gun olarak ve memurluğumuzdaki vesikalara dayanılarak 08.02.2010 tarihinde tescil edildiği ilan olunur.

Sayfa 622/990 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •