Sayfa 638/989 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    borçlu kalmaya devammı ...
    Devam aynı bizler gibi

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ben bu habere çok sevindim harika bir haber hedefine sağlam adımlarla ilerliyor.

CBS Printas Oto Boya ve Gereçleri San. A.S.nin 22/04/2016 tarihi itibariyle 24036422,76 TL vergi borcu nu bulundugu ve hiç bir vergisini de ödendiğinin tespit edildi.
    eski bir habere seni sevindiren detay merak ettim..

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    eski bir habere seni sevindiren detay merak ettim..
    Haberin eski olmasının önemi yok önemli olan 24 milyon vergi borcu tahakkuk etmiş olması kurumlar vergisi %20 -22 bunu 5 çarptığında 24*5=120 milyon kar elde etmiş olması lazım bunu yatırımcılarda Hakimlerde SPK da Vergi daireside sorar çavuşoğullarına kar payı dağıtmıyorsun vergide vermiyorsun peki neye güveniyorsun bağımsız denetim yok genelkurul yok peki bu çavuşların arkasında kim var yakında rütbeleri yükselir uzman çavuşoğulları olur bunlar ?

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Haberin eski olmasının önemi yok önemli olan 24 milyon vergi borcu tahakkuk etmiş olması kurumlar vergisi %20 -22 bunu 5 çarptığında 24*5=120 milyon kar elde etmiş olması lazım bunu yatırımcılarda Hakimlerde SPK da Vergi daireside sorar çavuşoğullarına kar payı dağıtmıyorsun vergide vermiyorsun peki neye güveniyorsun bağımsız denetim yok genelkurul yok peki bu çavuşların arkasında kim var yakında rütbeleri yükselir uzman çavuşoğulları olur bunlar ?
    merhaba
    borcun kurumlar vergis olduğu nerde yazıyor stopaj olmasın
    iyi günler ...
    inşallah açılır ... Yine buralardan gözümü alamıyorum ... kopaımyorum
    Onur bey inşallah dediğiniz gibi olur da hep beraber bayram yaparız... (Benim Ümidim kalmadı )
    Sağlıcakla kalın...

5. CBS Printas Oto Boya ve Gereçleri San. A.S.nin 22/04/2016 tarihi itibariyle 24036422,76 TL vergi borcu nu bulundugu ve hiç bir vergisini de ödendiğinin tespit edildi..................???????????????
    Algı değil saf deli dana hastalığı gel sen bu adamlara ahlaklı,dürüst,namuslu,haysiyetli,şerefli,onurlu de diyebiliren mümkünmü eroinman sarhoş herifler..Devlete vergi borcunu vermeyen yüzsüzler bizden çaldıkları,dolandırdıkları paraları ne şekilde olursa olsun geri verirlermi..Allah bizim yardımcımız olsun..Allah onları ıslah etsin..Amin..

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    CBS Printas Oto Boya ve Gereçleri San. A.S.nin 22/04/2016 tarihi itibariyle 24036422,76 TL vergi borcu nu bulundugu ve hiç bir vergisini de ödendiğinin tespit edildi..................???????????????
    Algı değil saf deli dana hastalığı gel sen bu adamlara ahlaklı,dürüst,namuslu,haysiyetli,şerefli,onurlu de diyebiliren mümkünmü eroinman sarhoş herifler..Devlete vergi borcunu vermeyen yüzsüzler bizden çaldıkları,dolandırdıkları paraları ne şekilde olursa olsun geri verirlermi..Allah bizim yardımcımız olsun..Allah onları ıslah etsin..Amin..
    Doğru bir bakış açısı.

7. sen gerçekden bunamı vergi borcunun ödenmediğinemi sevindin. ödendi dese idi şirket iyiye gidiyor diye sevine bilirdin. bu borcun hangi yıllardan devrederek faiz eklenerek geldiğini bir araştır. eskiden açıklanmış hiçbir haberde bizim için bir ümit yok bizim için önemli olan çbs ile ilgili yeni haberlerdir malesef oda yok.

8. radm77 bana söylüyorsan, ben kabile reisin düşüncelerine bravo dedim.

Sayfa 638/989 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •