Sayfa 642/989 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Önemli olan borsaya tekrardan dönebilmek.Üretim ve satış konusunda izlenimlerime göre hiç başarılı sayılmayacak saçma sapan şirketler borsamızda uçtu da uçtu.Örnek Tukaş, salça ve turşu gibi ürünler üretiyor sadece bir sefer salçasını aldım onuda beğenmedim.Diğeri Dardanel, insanlarda konserve tonbalığı tüketim çılgınlığı veya alışkanlığı mı varki üretimden satıştan kazansın.Bu şirketler borsada bulunmayan kendi sektöründeki rakipleri kadar üretim ve satış yapmıyorlar.
    Bizim Çbs şirketleride borsada olsa bunlar gibi uçar gider ama borsa olsaa.

2. ÇBS boya Ve Printaş'n sahipleri Çavuşoğulları çok masum kabahatsiz işadamları değil onu hepimiz biliyoruz kendileri öyle arzu ettiği için söz konusu iki boya şirketini borsa kotundan isteyerek attırdılar Bist ve o zamanki spk buna göz yumdu buraya kadar anladık..Ama işin esas önemli yanı ak parti hükümeti DYO boya sahibine kredi musluklarını açarken bunlara neden yardım etmediğidir yani bunların pazarlarını DYO boya sahiplerinemi peşkeş çektiler tıpkı Lio yağ sanayi şirketini batırdılar borsa kotundan çıkardılar sonrada ALTIN yağa LİO Yağın pazarlarını peşkeş çektikler bunun gibi yani anlayacağınız yandaşlar parmaklarını yalıyor yandaş olmayanlar sürünüyor dolaysıyla batan şirketlere yatırım yapan bizlerde sürünüyoruz timsah gözyaşlılar yüzünden..

3.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    ÇBS boya Ve Printaş'n sahipleri Çavuşoğulları çok masum kabahatsiz işadamları değil onu hepimiz biliyoruz kendileri öyle arzu ettiği için söz konusu iki boya şirketini borsa kotundan isteyerek attırdılar Bist ve o zamanki spk buna göz yumdu buraya kadar anladık..Ama işin esas önemli yanı ak parti hükümeti DYO boya sahibine kredi musluklarını açarken bunlara neden yardım etmediğidir yani bunların pazarlarını DYO boya sahiplerinemi peşkeş çektiler tıpkı Lio yağ sanayi şirketini batırdılar borsa kotundan çıkardılar sonrada ALTIN yağa LİO Yağın pazarlarını peşkeş çektikler bunun gibi yani anlayacağınız yandaşlar parmaklarını yalıyor yandaş olmayanlar sürünüyor dolaysıyla batan şirketlere yatırım yapan bizlerde sürünüyoruz timsah gözyaşlılar yüzünden..
    Torba yasada SİGORTA PİRİM AFFI geliyor.
    Acaba bundan yararlanamazlar mı?

4. açılıyor ve taze kuru gibi tepe rakamına ulaşmış gördüm rüyamda sanırım her tarafım açık kalmış lakin rüyası bile güzeldi...

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    açılıyor ve taze kuru gibi tepe rakamına ulaşmış gördüm rüyamda sanırım her tarafım açık kalmış lakin rüyası bile güzeldi...
    Bu gönül işidir kardeşim akant2017 ; kiminin gönül gözü açık olur geleceğe dair olabilecekleri sıkıntılarının ecri olarak mevlam beyan etmiştir belki belli olmaz kimlerin dualarını kabul olacağını bir tek Allah bilir gayrisi boş ve işine geldiği gibi konuşur..O yüzde rüyaların hayr olsun diyelim.. Cumhuriyet kardeşim,bunlara (CBS'li çavuşoğulları kardeşlere) Devlet hazineyi gönderse niyetleri bozuk olduğu için asla düzelmezler o parayı alır kitabına uydurur yinede olumlu bir adım atmazlar..Allah için bundan önceki yıllarda devlet şimdi olduğu gibi vergi afları getirdi ana parayı taksitlere bağladılar ama bu dolandırıcılar devlete olan borçlarını ödemediler hep kaçağına kaçtılar hırsız kötü niyetliler Cem Uzan'ı nasıl tanıyor biliyorsak bunlarda öyle yani tekin ve dürüst insanlar değiller..Benim 153 bin dolarımı buhar ettiler ahlaksız herifler hala banka borçlarından kurtulamadım gün geçtikçe katlanıyor öde öde bitmiyor hala bir bankada topladığım borcum 261 bin tl.Hakkım haram olsun hepine zayi olmasın..

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bu gönül işidir kardeşim akant2017 ; kiminin gönül gözü açık olur geleceğe dair olabilecekleri sıkıntılarının ecri olarak mevlam beyan etmiştir belki belli olmaz kimlerin dualarını kabul olacağını bir tek Allah bilir gayrisi boş ve işine geldiği gibi konuşur..O yüzde rüyaların hayr olsun diyelim.. Cumhuriyet kardeşim,bunlara (CBS'li çavuşoğulları kardeşlere) Devlet hazineyi gönderse niyetleri bozuk olduğu için asla düzelmezler o parayı alır kitabına uydurur yinede olumlu bir adım atmazlar..Allah için bundan önceki yıllarda devlet şimdi olduğu gibi vergi afları getirdi ana parayı taksitlere bağladılar ama bu dolandırıcılar devlete olan borçlarını ödemediler hep kaçağına kaçtılar hırsız kötü niyetliler Cem Uzan'ı nasıl tanıyor biliyorsak bunlarda öyle yani tekin ve dürüst insanlar değiller..Benim 153 bin dolarımı buhar ettiler ahlaksız herifler hala banka borçlarından kurtulamadım gün geçtikçe katlanıyor öde öde bitmiyor hala bir bankada topladığım borcum 261 bin tl.Hakkım haram olsun hepine zayi olmasın..
    Mahkeme, adalet gereğini yapmalı. Ne kadar malları varsa satıp borçlar ödedikten sonra kalanı da hissedarlara vermelidir.

7. yüzde 500 bedelli sermaye arttırımı yapsa bütün borçları öder üzerine borsayada döner ve 5 yılda bedelli hisseleri yeniden alacak yatırımcı bulur elinde arsa kaldığı sürece .benim hayalim patron ne düşünüyor acaba..bizdende helallik alır..

8. Geçen sene Genel Kurul yapılmıştı. Bu sene ne zaman yapılacak acaba, bilen varmı.

Sayfa 642/989 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •