Sayfa 644/989 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Onur bey hatırladığım kadarıyla o zaman bu adam sizede hakaret etmişti. Ve ben araya girerek bu hakareti marifet sayan kişiyi yanlış yaptığı noktasında uyarmıştım. Yakışmadı size...

2. Bu hakareti marifet sayan adam buradaki bir kaç kişi yüzünden bana sarmıştı. Şimdi o arkadaşların burada bir iki kelam etmesi gerekmiyor mu?

3. Terbiyesiz bensem söyleyin gerekirse bana bin tane hakaret eden bu şahıs danda özür dileyeyim.

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Onur bey hatırladığım kadarıyla o zaman bu adam sizede hakaret etmişti. Ve ben araya girerek bu hakareti marifet sayan kişiyi yanlış yaptığı noktasında uyarmıştım. Yakışmadı size...
    Hocam kötü söz bizde sahibine yakışır derler biz öyle gördük ne dememi istersin bilmem ama herkes kendi aklınca bir cevap verdi hiç bir zaman burda yazılan kelimelerin şahsi algılanmasını arzu etmem cümle içinden kelimeleri cımbızlayıp kötü anlamlar çıkarmak hoş değil ne diyebilirim hoş görülü olmak işimize gelen lafları alıp işimize gelmeyen lafları alıp bir yerlere bağlamayalım bir söz birinin hoşuna gidiyor olabileceği gibi birinin hoşuna gitmiyor da olabilir hoş görülü olmak kötü sözden hep kaçınmışıdır sabır diyelim bizler bu şirkete gönül verdik bir ömür verdik umut verdik para verdik inşallah temennim iyi olur ve bu yolda ortak olarak değil bir dost olarak kalıcı kalırız.

5. Onur bey teşekkür ediyorum. Arkadaşlar Nasıl ki stockbroker adlı kişi daha önce garibanca ve onur beye hakaret ettiğinde onur bey ve garibancanın benim vereceğim desteğe ihtiyaçları yoksa yada haklı yada haksız dememe ihtiyaçları yoksa şimdi benimde kimsenin vereceği desteğe ihtiyacım yok. Ancak bir yanlış yapılıyorsa helede 2 yıl önce kapandığını düşündüğüm yada düşündüğümüz bir konu kan davasına dönüştürülerek tekrar açılıyorsa burada bir hastalık vardır. Toplum olarak bu hastalığı tedavi etmeliyiz. Bu konudaki fikrinizi özellikle bekliyorum. Yoksa Adam yine hakaret edecektir. Ama fikrinizi ortaya koyarsanız. Ümit ediyorum. Yanlış yaptığına karar verip hakaret etme marifetini bırakacaktır. Lütfen fikrinizi belirtin.

6. Olaya her açıdan düşünerek tarafsız yaklaşmayı yeğlerim.Neden mi? Her insanın kusuru olabilir.Önemli olan hepimiz burada bir amaç için toplanmışız.Burada bir beklentimiz olmasa zaten hiç bulunmaz zaman kaybetmeyiz.Birbirimizi eleştirebiliriz ama ortamı germeden kalp kırmadan yapmaya çalışalım.Hakarete asla meyletmeyelim sabredelim.Burada hepiniz borsa hakkında benden daha bilgili daha tecrübeli saygı değer insanlarsınız.Bakalım şirketlerimiz borsaya geri dönebilecek mi? Ozamana kadar ben hiçbir kutlama yapmayacağım isteyen şimdiden yapabilir.İnşallah herşey umduğumuz gibi olur.

7. Tarkan;Ne kadar dengesiz,tutarsız,kişiliksiz,zayıf karakerli olduğunu aşikar biçimde belli ediyorsun fitne fesat çıkararak,kendine yandaş arayarak,buradaki insanları yanına çekmeye çalışıp kullanmaya ve bana karşı kışkırtmaya, düşmanlık tohumları ekmeye çalışarak ama buradaki insanlar aklı başında yatırımcılardır herkese eşit mesafededirler kişiler arasındaki tartışmalara niye müdahil olsunlarki hele hele cahil bir çocuk ruhlu için o yüzden hastalıklı ve kirli fikirlerini düşüncelerini kendine sakla temiz ve sağlıklı insanlara bulaştırma derim..Ben kartalga'nın yorumuna yaptığın kendine gülene deli derler yorumuna karşılık saygısızlık yaptığını vurguludım ..Sen nasıl bir miksersin ? Allah ıslah etsin senin gibi hastalıklı düşünceleri..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 19-10-2020 saat: 11:57.

8. Sante fe teşekkür ederim.

Sayfa 644/989 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •