Sayfa 651/989 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Sayın 2onur2 değerli kardeşim ,öncelikle; tüm uğraşların, gayretlerin,çabaların ,paylaşımların,bilgilerin,düşüncelerin için çok teşekkür ederim,sağolasın..Zaten bizim Devletle bir problemimiz yok çünkü millet,halk,vatandaşlar yani bizler Devleti oluşturuyoruz dolaysıyla sıkıntı çavuşoğulları (Çbs şirketleri sahipleri) ve benzeri şirketlerin kötü niyetli dolandırıcı,hırsız sahiplerinin şaibeli ,hileli şirket batırmalarına Devleti yönetenlerin kayıtsız,duyarsız kalmaları ve hiçbir yaptırım uygulamamaları ayrıcı tespit edilen usülsüzlüklerin neticesinde haklarında dava açıldımı açılmadımı o damuamma ya şayet açıldıysa sürecin çok uzaması neredeyse yedi yıl olacak atı alan üsküdarı geçmemeli diye düşünüyorum ki bu konuda o zamanki bilir kişilerin,Bist yöneticililerinin,spk'nın ve çavuşoğullarının birlikte hareket edip etmedikleri işbirliği yapıp yapmadıklarıda iyice araştırılıp gün yüzüne çıkarılması kamuoyunda paylaşılması gerekiyor etik , adaletli,adil olanda busur ki bu güne dek devlet yetkili mercilerinde böyle olumlu çözüme dayalı bir adım göremedik malesef..Ünal Tarım Ürün(UNTAR) LİO Yağ Sanayi (LİYOS) aynı taktiklerle borsa kotundan çıkarıldı özelliklede UNTAR'ın sahipleri Latif Ünal ve Yaşar Ünal şirketin içini 8.küsür milyn dolar boşaltmış şaibeli,hileli iflas ettirdi spk bunu tespit etti ama gel görki yapan yaptığı ile kalıyor ahlaksız Latif Ünal şimdi şirketin ismini değiştirirerek Ege Tropikal ismiyle yoluna devam ediyor vicdansız herif peki spk takipçisimi hangi yaptırımı uyguladı mahkemeyemi verdi sonuç ne biz mağdur yatırımcıların haklarını alıp iademi etti (hayır)bunların hepsi muamma o yüzden spk'nın verdiği cevaplar beni tatmin etmiyor bana somut adımlar ve netice lazım gerisi boş ve anlamsız..Hukuk Devletinde gerçek manada suçlular cezasını çekmeli yukarıda saydığım isimler şu anda hapishanede olmalıydı ama malesefki mazlum ve dürüst insanlar hapishaneyi boyluyurlar haklarını arayamadıkları için.. Selamlar..

2. resmî bir açıklama gelse şu an bir yaşam belirtisi ne güzel olurdu..

3. Bunun gibi dertli olduğum başka bir hissem var.Goldaş.Uzun süredir hisse net forumunda takibini bırakmıştım.Onda da değişen hiçbirşey yok.Çbs yi de uzun süre takip emesem mi acaba? Platonik aşk gibi.Biz istiyriz, o bizi istemiyirr.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bunun gibi dertli olduğum başka bir hissem var.Goldaş.Uzun süredir hisse net forumunda takibini bırakmıştım.Onda da değişen hiçbirşey yok.Çbs yi de uzun süre takip emesem mi acaba? Platonik aşk gibi.Biz istiyriz, o bizi istemiyirr.
    platonik aşkımızdan haber yok.bizi sevmiyor..

5. umutlar ümitler hepsi taban olmuş anlaşılan.sözün bittiği yer.sessizliğin başladığı zaman..garibanca yok ne güzel kıssadan hisse paylaşıyordu.herkes çalıların arkasında..

6. https://www.ekonomist.com.tr/borsa/b...z-ruzgari.html

Yönetici uyuyomu donduk çalıların arkasında bi tarafımız yanıyo bi rarafımız donuyo

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    çbs...... efendim.... yok bişey..biz hep zor açılıyoruz...

Sayfa 651/989 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •