Sayfa 655/989 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. yabancı fonlar,varlık fonları biride bize uğraşa...

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yabancı fonlar,varlık fonları biride bize uğraşa...
    İlginç yaklaşım türksel, tank palet, borsa İstanbul derken gündem maddelerinin başına geldi tvf ya da biz öyle midir yoksa japon vf midir derken kirin işlemciyi yakar bu düşünceler. Bakalım fabrika ayarlarına ne zaman dönücez.

3. en son borsaya açılan şirkete bile yüzde 9 norveç varlık fonu yatırım yapıyor,niye bizede olmasın talih kuşu konmasın.

4. İlk TMSF üzerinden yorumlar yapmıştım tmsfnin devraldığı şirketler uçtu gitti hakim ortakların başaramadıklarını başardılar tavizsiz büyüme hedeflerini yakaladılar tvf nın icraatlarını ilerleyen zamanlarda göreceğiz gibi 94lü yıllarda kit lerin zararları hep halka fatura ediliyordu özelleştirmelerde büyük sorunlar yaşanıyordu özel sektörün yönetiminden doğan zaafların zararların kontrol altında olması benim açımdan olumlu,TMSF ,TVF risklerin kontrol edilebileceğini özel sektörün hata veya yanlış yapma olasılıklarını azalttığı gibi bir düşüncem var eğer yapılan yatırımlar pay sahiplerine geri dönerse güzel sonuçlarla karşılaşabiliriz

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İlginç yaklaşım türksel, tank palet, borsa İstanbul derken gündem maddelerinin başına geldi tvf ya da biz öyle midir yoksa japon vf midir derken kirin işlemciyi yakar bu düşünceler. Bakalım fabrika ayarlarına ne zaman dönücez.
    fabrika ayarlarına dönmek...dönecekmi sence 1999 dan bu zamana kadar tüm haberleri hatim indirdim ...gelecek gidecek yabancı yerli.vs.vs hep kakalamışlar tepe noktaları na bakıyorsun o tarihte alanlar acaba varmı içimizde.varsa bu günü gördü mü.. düzen hep aynı bugünde oltaya yeni balıklar başka şirketler tarafından yemleniyor.tek ümit arsa oda 2009 kurulan oto boya...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    fabrika ayarlarına dönmek...dönecekmi sence 1999 dan bu zamana kadar tüm haberleri hatim indirdim ...gelecek gidecek yabancı yerli.vs.vs hep kakalamışlar tepe noktaları na bakıyorsun o tarihte alanlar acaba varmı içimizde.varsa bu günü gördü mü.. düzen hep aynı bugünde oltaya yeni balıklar başka şirketler tarafından yemleniyor.tek ümit arsa oda 2009 kurulan oto boya...
    2017de spknın suç duyurusu bilgi ve belgelirin gizlenmesi bu konu adaletin işi ticaret sicil müdürlükleri konu hakkında mahkemelere bilgi verir tescil gerektiren konular çok bağımsız denetim değerleme raporları yapılması gerekir halka açık şirketler ünvan değişikliği varlık satışı adres değişikliği sermaye arttırımı gibi vs vs konular tescil gerektiren konular istediğimiz kadar hatim indirelim sonucu değiştirecek olan SPK gerekli olan bilgi ve belgeler yönetmeliklere uygunsa gizlilik anlaşmalarının bir süre ve şarta tabi olması alınması yapılması gereken karaları geciktiriyor oto boya belki birleşti veya devroldu adını değiştirdi belki kısmi bölündü (arsanın hisse karşılığı nippon gibi firmaya devri yapılmış olabilir)çok sorular var çok bu şirketler birleşiyor bölünüyor devroluyor printaş feshedilmediği sürece yaşıyor demektir ama nipponnun bünyesinde ama Sun chemicalin bünyesinde sermayesini değil bağlı ortaklarını ve iştiraklerini bir gün gelecek konsolide blançolarında gösterecek neden adalet diyoruz bu yüzden güçlünün değil haklının yanında oluyorsa adalet ozaman adalet olur.

7. merhaba

onalt grubun bir sürü çbs boya adı altında ürünü var ..Geniş bir ürün yelpazesi var...
    Acaba bu ürünler onalt tan satın alınıp Türkiye pazarında bizimkiler satar mı
    Üretimle uğraşmadan nasılsa üreten var ...
    reklam a da gerek yok ...Çbs yılların markası ....

iyi günler. ..

Sayfa 655/989 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •