Sayfa 656/991 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7923 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. 57234032_690924927994542_6462700404835614720_o.jpg

.................................................

2.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    57234032_690924927994542_6462700404835614720_o.jpg

.................................................
    İnşallah diyelim mehmet kardeş..Bu reklamı görünce gurur duyuyorum acaba çavuşoğullarında böyle insani bir duygu yokmu..Düşünelim Türkiye yollarında buna benzer binlerce tır bayilere efsane ÇBS boyayı taşıyor biz vatandaş olarak görsek Ülkemiz adına seviniriz çıkarımız olmasada niye çocukluğumuzun güzelim markası yeniden küllerinden doğuyor herkes kazanıyor..Lütfen borsa şirketleri içi boşaltırılarak batırılmasın iflas ettirilmesin devleti yönetenlerde senin iş adamın benim iş insanım ayırımı yapıp birini kalkındırırken,korurken diğerinin batmasına göz yummasın adil ve adaletli destek sağlasın temennisinde bulunuyorum..Bu ÇBS şirketlerine spk ve devlet el atmalı tekrar borsaya kote olmalarına imkan tanımalıdır ve ayrıca bu güzide şirketlerin yok edilmesine asla müsade edilmemelidir diye düşünüyorum..Sayın Cumhur Başkanımız buralarada bir göz atsanız mesajımızı okusanız ne kadar makbule geçer sevaba girersiniz.. Umutsuzluğu,ümitsizliği Allah asla sevmez..Sabırla ümit etmeye,beklemeye devam..Hayırlısı olur inşallah..

3. bizlere ne faydası olacak ki.eskiden raks ev aletleri vardı bir çok üründe en iyilerde iyi bir marka idi...onlara güvenen yatırım yapanlar sanırım kuruş dahi alamadılar.ama marka başka bir şirket ile yoluna aynı yerde devam ediyor.belki yöneticiler bile aynıdır diye düşünüyorum.bizdede bilanço yok,açıklama yok geride onlara yatırım yapan küçük ve orta ölçekli yatırımcı ...onun arabası var güzelmi güzel diye hayal den öteye geçemiyoruz.

4. yüzlerce raks ürün var pazarda lakin kurucu ortakların halka arza ettiği yatırımcılara faydası yok...biz umarım farklı oluruz,onlar gibi olmayız...

5. Borsada batmaya hazır bir çok şirket var %1ile %5 ile yönetimde olan patron çok 100 milyonluk şirketi bana versinler kağıt üstünde 5 yıllığına veya 10 yıllığına üç ayda batırırım 10 yıl sonra adını adresini ticaret sicilini değiştirir bizim gibi kalan üç beş yatırımcıya lafla o şirket bu şirket değil o şirket battı patron doksana taktı inmez seksene kaçtı gitti milyon doları aldı yedi bitirdi dedimmi kim inanır bizim milletimiz inanır yıllardır hep inandık bağımsız denetim nerde tasfiye nerde fesih nerde hakim ortak nerde tescil bilgileri neden yok neden bilgi vermiyorsunuz dedimmi cevap yok rabaklar battımı santraller rakslar çukurovalar kepezler koniteksler sabah pazarlamalar aktaşlar hepsi yaşıyor adı değişir hakim ortak değişir sicil değişir sürekli devrolarak birleşir durur şirketlerde ticari ve iktisadi bütünlüğün satışına karar veren ,%5 hissesi olan patron değil biz ne yaparsak yapalım adalet diyorum adalet mülkün temeliyse emek te temelin direği direk yıkılırsa adalet altta kalır.

6. Raks elektronikte hissem vardı, üzerine soğuk su içtim. Printaşta bekliyorum, ne içeriz belli değil. Belli olan tek gerçek bu ülkede borsada yatırımın çok riskli olduğu gerçeğidir.

7.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Raks elektronikte hissem vardı, üzerine soğuk su içtim. Printaşta bekliyorum, ne içeriz belli değil. Belli olan tek gerçek bu ülkede borsada yatırımın çok riskli olduğu gerçeğidir.
    bizim ülkemizde bence takke ve külahçılar bizim borsamızda ve aile içi şirketlerin bir çoğunda bu sıkıntı var .kısa yoldan çok napolyon...kardeş hakkı ,kul hakkı ,yetim hakkı vs.vs bu kavramlar yok.bu kavramı olan şirketler bir dönem parlak dönem geçiriyor elemanından,ortaklarına kadar güzel bir dönem geçiriyor..avrupada bakıyorsun şirketler 100 yıllık 150 yıllık bizde bakıyorsun azınlıkta ya bölünmüş ya batmış ya takke ve külahçılar olmuş...

8. Borç yapılandırma kanunu çıktı. Bundan yararlananlar çok istifade edebilirler. Güzel bir fırsat.
    Aralık sonuna kadar devam ediyor.

Sayfa 656/991 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •