Sayfa 662/991 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 7923 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çıkış anahtarı borsada bence tam zamanı..hayaller gerçek olacakmı dünya gözüyle 2 onur 2...
    Dünya gözümüzü borsa karartı haklı sebepleri varmı var art niyet varmıdır olabilir şüphelerim varmı var borsaya dönersek şüphelerim kalkar yinede amalar var mkk şunda 300 e yakın yatırımcı azaldı gizlilik anlaşması olduğu konusunda ısrarlıyım olduğunada inanıyorum ve de bistin halka arzı gündemdeyken bizim borsada işlem görüyor olmamız lazım Allah'ın izniyle inşallah görürüz bürokrasi kapalı kapkara birkutu ne zaman açar ne zaman kapatır orası zor bilmece geçen sene herşey bir anda tersine döndü virüs yüzündendir diyelim genelkurul toplanır bağımsız denetim şirketinin seçilmesi izahnamenin hazırlanması gündeme alınır beklentisi vardı olmadı kota dönmesi için gereken şartlar yerine getirilmesi gerekiyor.

2. fişi çekileli 7 sene oldu..7sene dile kolay en kötü hisse 1 e 7 katladı beni yanıltan toyota masalı bu masala inanan ben miyim hatalı yoksa bu masalı önümüze pişirip koyanlarmı ..

3. çaldılar hayallerimizi ...

4. Masal olduğuna inanmak zor Nippon ,sun chemical toyoto gibi japon firmaları Türkiye gibi lojistik üs konumunda olan ve üretim konusunda maliyetleri askari değil minim olan pazar ve pazarlama üssü konumunda bir ülke de neler olabilir 1e7 olan artışlar eğer gizlilik anlaşması varsa aklıma bak marşalı getirdin şimdi Toyota veya diğer bağlı ortakları iştirakleri bırak bize arsa bile yeter yeterli bir adım atsınlar arkası gelir nibaşta burva da neler oldu printaş gibi bir hisseyi aldık eskiler geliyor aklıma bu hisseler bizde akıl bırak mıyacak düşün düşün....

5. Bildiğim 10 a yakın şirket bağlı ortaklarını halka arz ediyor biz borsaya daha dönemedik bile izahnameyi görsek toyoto yalanmı doğrumu göreceğiz Nippon türk melek Aras bulvarında faaliyetlerine devam ediyor filli boyada hakim ortak Nippon ama oyların ama payların bir şekilde hakimiyetini aldı sözleşmeyi bilen biliyor bizde de böyle birşey varsa sunla nipponla bir bağı ortaklığı yani sözleşmesi varsa Banvitin iştirak satışı hisseyi nerelere taşıdı bu hissenin değerini bilen biliyor bizede sabır etmek düşüyor büyük ihtimalle patronda hisselerini satıp muradına ermek istiyordur yeni patronda yeni projelerle yoluna devam eder.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Masal olduğuna inanmak zor Nippon ,sun chemical toyoto gibi japon firmaları Türkiye gibi lojistik üs konumunda olan ve üretim konusunda maliyetleri askari değil minim olan pazar ve pazarlama üssü konumunda bir ülke de neler olabilir 1e7 olan artışlar eğer gizlilik anlaşması varsa aklıma bak marşalı getirdin şimdi Toyota veya diğer bağlı ortakları iştirakleri bırak bize arsa bile yeter yeterli bir adım atsınlar arkası gelir nibaşta burva da neler oldu printaş gibi bir hisseyi aldık eskiler geliyor aklıma bu hisseler bizde akıl bırak mıyacak düşün düşün....
    holding kurar yeni bir şirket onlarla yola devam eder .ismi farklı olur bu iki hisse zaten 5 yıl iz
    marka ve arsa kullanımı başka bir firmaya verildi.5 yıl sonra kim öle kim kala sözde 2512 kişi yatırımcı var demiştiniz.nippon kendi yolunda fabrikasını kurmuş yoluna devam ediyor.sun desen dünyada bir numara ben pek inanasın gelmiyor .sbk holdingte patladı,bakalım borsada yakın tarihte kaç şirket daha yatırım yapan bizim gibi borsa zedeler çıkar.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    holding kurar yeni bir şirket onlarla yola devam eder .ismi farklı olur bu iki hisse zaten 5 yıl iz
    marka ve arsa kullanımı başka bir firmaya verildi.5 yıl sonra kim öle kim kala sözde 2512 kişi yatırımcı var demiştiniz.nippon kendi yolunda fabrikasını kurmuş yoluna devam ediyor.sun desen dünyada bir numara ben pek inanasın gelmiyor .sbk holdingte patladı,bakalım borsada yakın tarihte kaç şirket daha yatırım yapan bizim gibi borsa zedeler çıkar.
    Suna 20 dönüme yakın arazi ekip ve ekipman devri yapıldı nipponda sunda yüzde on iştirakimiz bile varsa iştirak satışında elde edeceği gelir düşünemiyorum halka açık şirketler yatırımcıları silkelemek için bir sürü yalan haber yayabiliyor mahkeme kara para varmı yokmu borçlu mu alacaklımı 5 yıl araştırır nedense bu işler hep böyle oluyor yatırımcılar azalınca bizim gibi hakim şirketler askıya alınıyor uzanlarda blançoların yeniden denetlenmesi için maliye müfettişleri kanun hükmünde kararname çıkartmıştı devlet için zorluk yok bu şirketler bağımsız denetime tabi şirketler vede 6362 ye ...

Sayfa 662/991 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •