Sayfa 683/992 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 7932 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sonuçta akrabayız yinede haklısın çbs den başka gözümüz görmez oldu şener şenin filmi vardı bir görür gibi oluyoruz sonra görmüyoruz her blanço dönemi bu baharda güller açsın artık hep diken hep kâbus nippon kulvarda iyi koşacak gibi acaba filli boyada bir planlarımı var huylanmıyorda değilim.
    betek boya 1.4 milyar. borçları ile 2.3 milyar ediyorsa çbs kaç para eder .bence çbs çekirdek parası japonlar için..

2. patron markanın güçü ile çok hızlı büyür bence .

3. Nippon betek boyanın isim hakkını kaç yıllığına aldı acaba kurulu düzen markalarıda sağlam bir şeyler olacakta bakalım 100 şirketin halka arz sırasında varlarmıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    patron markanın güçü ile çok hızlı büyür bence .
    Marka yerli ve köklü geçmişi olan bir değer geleceğe bakan patronsa işi tarife gerek yok eskilerden iki nostaljik reklam vede yeni bir vizyonla yeni hedeflere bir adımla herşey yoluna girer bence.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Marka yerli ve köklü geçmişi olan bir değer geleceğe bakan patronsa işi tarife gerek yok eskilerden iki nostaljik reklam vede yeni bir vizyonla yeni hedeflere bir adımla herşey yoluna girer bence.
    bu dediğine katılıyorum lakin printaş ve çbs ortakların durumu ne olacak bunlardan aklanmak gerek ne yapıp edip bu iki şirketi tekrar borsaya tekrar işleme açması gerek diğer şirketleri holdingi yeni yatırımları bu şekilde borsada daha kolay yatırımcı bulur diye düşünüyorum ...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu dediğine katılıyorum lakin printaş ve çbs ortakların durumu ne olacak bunlardan aklanmak gerek ne yapıp edip bu iki şirketi tekrar borsaya tekrar işleme açması gerek diğer şirketleri holdingi yeni yatırımları bu şekilde borsada daha kolay yatırımcı bulur diye düşünüyorum ...
    Mevcut durum itibariyle çavuşoğulları hakim ortak konumundalarmı bilmiyoruz değilselerde birlikte hareket ederek hakim ortak konumuna gelebilirler onalt gibi sun gibi nippon gibi güçlü ortaklarla neler yapabilirler printaşta hisse dağılımı önemli bu durum beni düşündürüyor ilk genel kurulda sermaye arttırımı ve bağımsız denetimin seçimi izahnamenin hazırlanması genelkurul gündem maddesine alınmalı şirketin ortaklık yapısı ve ortakları açıklanmalı küçük yatırımcılar olarak ben bedelli sermaye arttırımınada hazırım yeşilde ve bir çok hisselerde piyasanın nasıl fiyatlandığını gördük olduki sadece bizim arsamız bile bağımsız denetimde değerleme raporlarında defter değerini 10lira gibi rakamlara getirebilir sonuca ulaşmak printaş gibi hissede zor olmaz 24 milyon vergi tahakkuk etmiş şirketin konuşulacak bir tek şeyi 100 milyon kar etmiş olmasına karşı bu para yatırıma dönüşmüş bir veya birkaç şirket kurulmuş olmalı pirintaşın bildiğimiz ortaklarının dışında başka ortaklıklarda kurmuş olma ihtimali.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    betek boya 1.4 milyar. borçları ile 2.3 milyar ediyorsa çbs kaç para eder .bence çbs çekirdek parası japonlar için..
    Çbsnin arsası için 300 milyon konuşuldu edermi etmezmi o önemli değil gyo kurup halka arzını düşünseler rayiç değeri belediyenin 100 milyon olsa ticaret alanı ve konut alanı yapacağız diyerek spkdan halka arz için izin alsa 100 milyon nominal değerli hisse ihracına izin almış olsa 1tl nominal değerli hisseye 10 tl den talep toplasa oldu sana bir milyar ortak satışına bir yıl kısıtlama getirse spk 2. Yılda hisse olursa 20 lira ortakların eder 2 milyarı birde nibaş gibi düşün arsada proje çalışmalarına başlandı denildi kağıt uçtu.

8. 25 milyar sermayeli 10 liranın altıda kaç tane şirket kaldı bir çok şirket 376 kapsamında olduğu olduğu halde fiyatları 10 liranın üstünde dardanel özkaynaklarının 5 katı zarardayken bile fiyatı çok yukarılardaydı.

Sayfa 683/992 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •