Sayfa 691/989 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bu şirket yöneticileri kendilerini, şirketlerini, ortaklarını kurtarmak istiyorlarsa profesyönel uzman danışman hizmetinden yararlanmalı, biraz para harcayacak ancak bütün olarak kurtulacak.
    Yılların şirketleri bunu hak etmiyor, çok yazık.

2. Printaşa gönül vermiş arkadaşlar çbs boya ve çbs oto boyada printaşla birleşme kararı alınmış devralma konusunda skpya müracat yapılmış Ali çavuşoğlu spkda özel durum açıklaması yapmış.

3. Aciklamadaki numarayı aradım. Cevap vermedi

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Printaşa gönül vermiş arkadaşlar çbs boya ve çbs oto boyada printaşla birleşme kararı alınmış devralma konusunda skpya müracat yapılmış Ali çavuşoğlu spkda özel durum açıklaması yapmış.
    Eğer haber gerçek ise süper bir haber. Tamda istediğim gibi. Yarım yamalak şirketlerin olacağına birleştir bir tane adam gibi şirketin olsun. Borsaya hep beraber tekrar merhaba diyelim.

5. Bildirimde yer alan numarayı aradım cevap vermedi whatsupp tan yazdım bilgim yok dedi sonrasında da beni engelledi. Tek yetkili Ali Bey mis.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Printaşa gönül vermiş arkadaşlar çbs boya ve çbs oto boyada printaşla birleşme kararı alınmış devralma konusunda skpya müracat yapılmış Ali çavuşoğlu spkda özel durum açıklaması yapmış.
    Sn. 2onur2 paylaşımınız için çok teşekkürler, hadi hayırlısı inşallah gerisi gelir.

7. 2onur2 kardeş ,haberin içeriği nedir bilmiyorum ama bu haber bile beni evindirdi ne yalan öyleyeyim birden umutlandım..Sağolasın değerli kardeşim..Allah'a emanet ol..

8.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Sn. 2onur2 paylaşımınız için çok teşekkürler, hadi hayırlısı inşallah gerisi gelir.
    Uyuyan devmi cücümi uyyyyanıyor galiba.

Sayfa 691/989 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •