Sayfa 703/989 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. bence önce izahname gelmesi gerekmezmi bu şirket neler yaptı yüzde 76 ortakları var halka açık iki şirket biri tahtası kapanmadan önce nerdeyse kâr açıklayacak,diğeri borça yükü olan bir şirket biraz daha şeffaf olmak gerek benim hayali düşüncem...

2. bu gidişle çok filli boya reklamı görürüz.

3. TRENDYOL'a bakın ÇBS ürünleri satılıyor bundan daha iyi reklammı olur..

4. bu aklınızdaki soruları yazın bir kenara.spk dan onay gelse dahi yönetim bunu genel kurulda onaya sunacak.bu soruları orada sorarsınız.yakın vadede bir genel kurul gözüküyor.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bence önce izahname gelmesi gerekmezmi bu şirket neler yaptı yüzde 76 ortakları var halka açık iki şirket biri tahtası kapanmadan önce nerdeyse kâr açıklayacak,diğeri borça yükü olan bir şirket biraz daha şeffaf olmak gerek benim hayali düşüncem...
    Düşüncende haklısın ama sürecin nasıl işlemesi gerekiyor bilmiyoruz ilk önce şirketleri birleştirmeden özvarlık tespitinin yapılması için spk na başvuda bulunulması gerekiyor demekki konsolide blanço ve izahname için gereken kayıtların incelenmesi taslak izahnamenin yayınlanması ve ondan sonrada uygun bulunursa spk tarafından onaylanması izahnamedeki ayrıntılar ortaya çıkacaktır devralan şirket devrolan şirkete payı oranında bedelsiz hisse vererek tek çatı altında işlemleri yürüteceklerdir. Şirketlerin Özvarlıkarının hesaplanarak paydaşlara eşit şekilde dağılımı başka türlü yapamazsın printaşın halka açık olan kısımı kimde hisse dağılımını bilmiyoruz mkk kuruluşu bu bilgileri biliyor printaş belki kendi hisselerini kendi topladı şirketler kendi hisselerinide porföyünde bulundura bilir belki printaşın içindende bir pay dağılımı olabilir.hakim ortaklar içsel bilgilere sahip olduğu için halka açılan payların printaş tarafından toplanması mümkün.

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    bu aklınızdaki soruları yazın bir kenara.spk dan onay gelse dahi yönetim bunu genel kurulda onaya sunacak.bu soruları orada sorarsınız.yakın vadede bir genel kurul gözüküyor.
    Bu yapılan işler zaten genelkurul onayından geçmeden yapılamaz.

7. Şirket ortaklarından 56 tane tüzel kişi var 3.2 milyon lot bu hisseler kim bilir kimde

8.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    prtas ı ekarte mi ediyorlar...
    arsa yı iç etmesin bunlar
    Benimde anladığım bu; Bunların hisse sahiplerinin çıkarları için didindiklerine inanmak isterdim lakin kendimi dahi inandıramadım.

Sayfa 703/989 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •