Sayfa 708/990 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. adamlar yapmış değil kadınlar yapmış reklam da güzel olmuş...

2. Adamlar yapmış reklamın vuruşuna bak sağdan soldan ters köşeye yatırdı bizede sıra gelir bir gün.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    adamlar yapmış değil kadınlar yapmış reklam da güzel olmuş...
    Adamlarmı yapmış kadınlarmı yapmış kim yaptıysa iyi yapmış

4. uzerb boya bile 60 tl olmuş.bizim açılış ne olur acaba varmı tahminin 2 onur 2.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    uzerb boya bile 60 tl olmuş.bizim açılış ne olur acaba varmı tahminin 2 onur 2.
    Kısaca bir göz attımda gülmek geldi içimden ben göz ağrısı gönül yarası printaşla kıyaslıyamam bile

6. Çbs köklü bir firma ağaç ortada yok kökleri birgün nerden çıkacak en çok ona kafa yoruyorum yer altında neler oluyor kim bilir yeni bir bahar yaklaşıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs köklü bir firma ağaç ortada yok kökleri birgün nerden çıkacak en çok ona kafa yoruyorum yer altında neler oluyor kim bilir yeni bir bahar yaklaşıyor.
    umarım onca bekleyen çbs ve printaş mağdurlarına az biraz faydalı bir filiz verirde hayır duası alır,sonrası kendi iç sorunları gönül ister dardanel gibi 2500 kişilere istihdam sağlar,ülkenin parmakla gösterilen şirketlerinden olup eski günlerdeki gibi hayır duası alır...

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    umarım onca bekleyen çbs ve printaş mağdurlarına az biraz faydalı bir filiz verirde hayır duası alır,sonrası kendi iç sorunları gönül ister dardanel gibi 2500 kişilere istihdam sağlar,ülkenin parmakla gösterilen şirketlerinden olup eski günlerdeki gibi hayır duası alır...
    İnşallah ülkemizin refahı huzuru için istihdam sağlayan işadamları yeni fırsatlar yeni umutlar yaratır çbs eski günlerini pekiştirir ve eskisinden daha iyi bir şekilde kaldığı yerden daha güçlü olarak güçlü boya imajına yakışır bir şekilde yeniden efsana yoluna devam eder.

Sayfa 708/990 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •