Sayfa 719/990 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    spk yanıt verme süresi ne kadar 30 gün mü.bilgisi olan varmı
    30 ile 60 gün arasında bir cevap vermesi gerekiyor diye duymuştum.

2. 2onur2 sence dolar neden bu kadar gece gece yükseldi. borsa düşer mi sence.

3. Doların yükselmesinin nedeni Erdoğan merkez bankası başkanını değiştirdi diye liraya saldırıyorlar.Kur saldırısı saat 22'de açılan asya borsalarında başladı.Kur saldırısına karşı lira çok dayanıksız.Dolar karşısında lira resmen eriyor bizde dünya para birimleri karşısında gittikçe fakirleşiyoruz. Sabah borsa düşüşle açılacak merkez bankasının müdahale etmesi lazım artık ne kadar edebilirse, merkez bankası dolar rezervleri biraz daha azalacak gibi duruyor

4. ne kadar şanslıyız bizim hisseler hep aynı değer kaybetmiyor

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne kadar şanslıyız bizim hisseler hep aynı değer kaybetmiyor
    aynen değeri sıfır olduğundan ... hiç değişmiyor ...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2onur2 sence dolar neden bu kadar gece gece yükseldi. borsa düşer mi sence.
    Dolar kıpırdadımı borsa hemen nem kapıyor borsa düşermi düşer fırsat bu fırsat der finansal piyasalarda faizin durumu ortada faizler düşük arttır dolar yükseldi müdahele et bi gariplik var faizi yükseltince sanki dolar düşecek tam tersi faizden parayı kapan dolara girer 91 ile 94lü yıllarda bu finansal dalgalanmaları gördük bana yabancı gelmiyor iş adamları işlerini azaltıp dolar borsa faiz üçgeninde bütün paralarını kaybetti dolar yükselince reel piyasada boş durmuyor gidişat enflasyonu körükler finansal piyasaların cazibesinin sanal olduğunu doları alırken yüksekten satarkende kaça satacağını iyi hesap etmeleri gerekir bi söz vardır alan yok satanı ne yapayım diye

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne kadar şanslıyız bizim hisseler hep aynı değer kaybetmiyor
    Çok haklısın değer kaybetmediği gibi aklıma patron kim bilir ne işler çeviriyor diye hayal kurup duruyorum ya bitcoin aldıysa ya printaş kendi hisselerini topladıysa nippon ve sun dedikoduları gerçekse patron blançoları patlatırsa bizim borsada seyrettiğimiz ah uçtu vah alamadım kaçtı diye baktığımız hisseler geri gelirken biz borsaya dönersek bizede zor açıldı ama pir açıldı deyip seyrederler diye hayal ediyorum satan olmayınca alıcısı ne yapsın.

8. manipülasyon, spekülasyon= enflasyon .sanki sen böyle bir yazın vardı .

Sayfa 719/990 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •