Sayfa 721/989 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    YTM’ye en geç hangi tarihte başvurabilirim?

​Hak sahiplerinin 7 Eylül 2026 tarihine kadar YTM'ye başvuru yapma hakkı bulunmaktadır.
    .................................................. .................................................. ...........................
    Selamlar 2onur2 kardeş,yukarıdaki paylaşımın içeriği nedir birazcık aydınlatabilirmisin bizleri..Sağolasın..
    Elinde fiziki hisse seni kalan yatırımcıların durumu printaşa benzer durum hakim şirketler öz kaynaklarını bağlı ortaklarına ve iştiraklerine aktarınca hakim şirket finansal sıkıntıya düşüyor ve iflası veriliyor printaş benzer durum ozamanda vardı aynıydı %10 ile 30 arası paya sahip olan hissedar veya patron veya yönetim kurulu başkanı şirketi batırdı soydu dedikoduları falan filan haberlerle ve bilgilerin gizlenerek küçük paylara sahip olan ortaklara unutturulması

2. 2onur2 kardeş,anladım..Teşekkürler..İyi geceler..

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Elinde fiziki hisse seni kalan yatırımcıların durumu printaşa benzer durum hakim şirketler öz kaynaklarını bağlı ortaklarına ve iştiraklerine aktarınca hakim şirket finansal sıkıntıya düşüyor ve iflası veriliyor printaş benzer durum ozamanda vardı aynıydı %10 ile 30 arası paya sahip olan hissedar veya patron veya yönetim kurulu başkanı şirketi batırdı soydu dedikoduları falan filan haberlerle ve bilgilerin gizlenerek küçük paylara sahip olan ortaklara unutturulması
    peki ne yapmak gerek resmi yoldan kendimizi unutturmamak için sence

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    peki ne yapmak gerek resmi yoldan kendimizi unutturmamak için sence
    Bana kalırsa bizler yapmamız gerekeni yaptık şimdi sıra patronda ve spkda birleşme tamamlandıktan sonra inşallah hepimiz için hayırlısı olur

5. Hadi artık açıklayın şu genel kurul tarihini yaaa.

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Hadi artık açıklayın şu genel kurul tarihini yaaa.
    genel kurul tarihi olsa beklenti ne olurki.

7. Şirketlerin birleşme işlemi tamamlansın. Değerleme mi ne yapılacaksa o da yapıldıktan sonraki genel kurulda borsaya dönüş yönünde belkide iyi haberler alabiliriz. Borsada iflas etmiş şirketlerin bile takibini yapan madur yatırımcılar var. Bizim şirket halâ sağ salim. Umut var halâ. Beklemeye devam.

Sayfa 721/989 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •