Sayfa 728/989 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Eyvaf Çbs yapıştırıcı icat etmiş 10 yıldır hissesini aldık yapıştı kurtulamıyoruz aklımızda gidecek kurtulma şanşımız yok gibi japon yapıştırıcısını test ettim parmaklarımı birbirinden zor ayırdım tecrübesini yaşamıştım çbs nin yapıştırıcısımı aman aman eyvah eyvah içim ürperdi
    https://m.facebook.com/photo.php?fbi...&__tn__=%2B%3E

2.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkese şimdiden iyi ramazanlar.Bu akşam size bir teklifim var.Malûm hepimiz 2013 Aralık'tan beri şirketin borsaya tekrar açılmasını veya iflas etmesini bekliyoruz. Beklemekten sıkılanların Prtas ve Cbsbo'larını lotunu 5 kuruştan alabilirim.
    değer kazanmış senden önce 3 kuruş demişlerdi. demekki prim yapmaya müsait

3. Değeri ne kadar bilmiyorum belki fazla bile veriyor olabilirim. Benim verebileceğim para lot başına 5 kuruş

4. Daha fazla verebilecek olanların da tekliflerini duymak isterim

5.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Değeri ne kadar bilmiyorum belki fazla bile veriyor olabilirim. Benim verebileceğim para lot başına 5 kuruş
    2 onur 2 sen ne dersin .

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 sen ne dersin .
    Akant ne diyeyim beklentilerimi ve hayallerimi her fırsatta paylaştım umduğumuz kadar olmasada bulduğumuza şükür diyeceğiz lakin bu onur mücadelesi rakamdan daha çok inanman güvenmenin ve mücadelin zaferi olarak düşünüyorum burda herkes üzerine düşeni yaptı eminim patronlarda bir çok sıkıntılara karşı bürokrasinin ve iş hayatının zorluklarına göğüs germişlerdir rakamları konuşma adına beklentim değerleme raporları ve ermeydanı bist bi vizyonu görelim seneryolar çok yazılır benim hayalim efsanenin geri dönmesi rakamlar değil ilk yarı bitti ikinci yarı çok önemli nerde kalmıştık diye bilenler bu şirkete gönül veren inananlar rakamları bir gün görecek satacak olsaydın 19 kuruştan verirdim ilk yarının son dakikalarında bu fırsatı kullanırdım şimdi yaşanacaklar benim için önemli sonuna kadar pes etmek yok bilgi birikimi tecrübe ve adalet önemli kanunlar herkes için olduğu gibi adaletin bir gün tecelli edeceğine inanıyorum

https://youtu.be/_ml57a1DWrY

7.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Değeri ne kadar bilmiyorum belki fazla bile veriyor olabilirim. Benim verebileceğim para lot başına 5 kuruş
    printaşzede senin lotların tamamını 6 krş'a alayım hemen virmanla paranı al ..Sen bana bakma Çbs Printaş ve boya hisse senedi koleksiyonu yapacağım..Çünkü bu ÇBS Printaş boya ruhuma kazındı resmen kafayı kırdım yolda yürürken bile Çbs sayıklıyorum çöp konteynerlerini ,varilleri bile Çbs'nin asil boyasıyla boyuyor geçiyorum savruk bir düşünce davranış ama ne yapacaksın elimizde değil Çbs şirketleri bizi böyle yaptı.. bizim paramız zaten buhar oldu ya hep ya hiç yolumuza devam edeceğiz Sende ne kadar varsa virmanla alırız Çbs printaş boyalara aşığız seviyoruz o yüzden saygımızdan adını yaşatacağız gönder gelsin..yordun beni be.

8. .06 gördü varmı.

Sayfa 728/989 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •