Sayfa 730/990 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    malını sıkı tut tabirinin tam karşılığı bu olsa gerek.. şirket kottan çıkmış hala sıkı tutuyorsunuz varyemez hocam helal olsun valla
    Yatırımcı dedigin böyle olur.
    Pazara kadar değil,mezara kadar.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Rabaklar santral holdigler elimde kaldı 30 yıldır iflası kapatıldı ama borsaya dönmedi bağlı ortaklarıyla yoluna devam ediyor şirketlerde kaçtane başkan tarih oldu şirketler yaşıyor adı değişti ticaret sicili değişti nakiler oldu birleştiler bölündüler herşey oldu tek değişmeyen laf dedikodu battı borcu var satıldı ticaret sicilinden silindi neden silindinin cevabı varda bilgi veren yok pirintaşta öyle olursa ne yapardın.
    Kısmet ,gözden çıkardım zaten.
    Geri dönerse milli piyango ikramiyesi olur bana.

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

3.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Kısmet ,gözden çıkardım zaten.
    Geri dönerse milli piyango ikramiyesi olur bana.

Haklısın amortiler garanti teselli ikramiyesinde ne çıkar kim bilir 10 yıldır bekliyoruz patron yıllarca uğraştı borsada boyunu görmek isteyecektir türkiyede 4 büyük firmadan biriyken birden ortadan kayboldu kalan sadece dedikodular gerçekleri bilenlerin bir hesabı vardır birleşme konusu neden çbs boyada birleşme kararı aldıkları özkaynaklar ve şirketlerdeki iştirak oranlarını merakla bekliyoruz.

4. 2 ay önce Çavuşoğulları tarafından SPK ya yapılan birleşme başvurusundan henüz bir sonuç çıkmadı herhalde, bu kadar yavaş yürüyen bir bürokrasi olabilir mi hiç bu dijital dünyada hiç anlayamıyorum.....

5. bizde haber olurmuyuz .8 yıl önce printaş alanlar şimdi çok mutlu çünkü onlar artık!!!,düşünüyorum da o tarihte 8 'li çift katlı tuvalet kağıdı 1.85 tl şimdi 18.50 tl 1 e 10 ...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizde haber olurmuyuz .8 yıl önce printaş alanlar şimdi çok mutlu çünkü onlar artık!!!,düşünüyorum da o tarihte 8 'li çift katlı tuvalet kağıdı 1.85 tl şimdi 18.50 tl 1 e 10 ...
    Ömrümü verdim borsaya ne aldıysam battı bitti üsküdarı geçti hep kalıplaşmış cümler rabaklar elimde ama tuvalet bağıdı olarak düşünmüyorum mülkiyet haklarını temsil eden bir pay olarak düşünüyorum birleşmeden bölünmeden kardan tasfiyeden pay alma ayrılma hakını kullanma genelkurula katılma bilgi alma oy kullanma haklarımız varda sabır taşı olsaydı çoktan 40 parça olurdu printaş bile kaç parçadır kimbilir tuvalet kağıdına yatırım yapanlar bile mutlu sonu gördüler bizim durum elimizde kağıt bile yok sadece rakamlar var birleşmeden haberde yok 1e 10 yükselenlerin çoğu piyasa dolar altın bazında defter değerini bulan şirketler ya beklentisi yüksek olan 1e 100 gibi piyasa fiyatı oluşan hisselere ne demeli bu patronlar bizde düşünecek akıl bırakmadı elimizi verdik bi kere japon yapıştırıcısı gibi demiyorum ondan kurtuluyorsunda bu patronlardan kurtulamıyorsun imamların bu aralar işleride yoğun giden gidene biz gidersek ikiside mutlu olacak kader ne diyelim mutlu son hep Türk filimlerinde oluyor.

7. 50. gün oldu spk halka arzlardan printaşa sıra gelmiyor sanırım,

Sayfa 730/990 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •