Special Days Image
Sayfa 743/989 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Emsal birleşmelere baktım 30 ile 60 gün arasında bir cevap geliyor.
    başvurmamış olabilirmi sence.

2. Özel durum açıklamaları bu zamana kadar hep ikircikli yapıldı yani şüphe duymuyorda değilim tatmin edici güven verici bir haber akışı göremedik blanço gönderim tarihleri mahkeme kararları ve benzeri durumlar hepsinin bir süresi var spknın şirkete daha en ufak bir uyarısı olmadı genelde yönetmeliklere uymayan başkanlara uyarı gönderilir.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Özel durum açıklamaları bu zamana kadar hep ikircikli yapıldı yani şüphe duymuyorda değilim tatmin edici güven verici bir haber akışı göremedik blanço gönderim tarihleri mahkeme kararları ve benzeri durumlar hepsinin bir süresi var spknın şirkete daha en ufak bir uyarısı olmadı genelde yönetmeliklere uymayan başkanlara uyarı gönderilir.
    garibanca son yazdıkları haklı demekki.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    garibanca son yazdıkları haklı demekki.
    Garibanca haklı bana göre herkes haklı çavuşoğluda herkes haklı ve haklı olduğunu iddia ediyor bist spk mkk hakimler onlarda haklı bizim sorunumuz ne adalet bu adalet nerde yerde değil gökte değil orda değil burda değil şurda hiç değil rabak santral konitex çukurova aktaş raksev sun egsgyo sabah pazarlama printaş ne aldıysam battı kime battı bundan sonrada ne alırsak yine batacak bu çuvaldız, adalet diye konuşuyoruz ya emaneti teslim edene kadarda konuşacağız sorun varmı dağlar kadar, özkaynaları sermayesinin 5 katı zararda olan şirket borsada işlem gördü ve şimdi harikalar yaratıyor 376 kapsamında olan borsada bir çok şirket var sermayesinin 1.5 katı özkaynağı olan printaş borsa dışında bizim suçumuz ne hiçbir haber alamıyoruz adalet dönüp dolaşıp geldiğmiz yer adalet herkes için, olumlu düşünmeye çalışıyorum fakat içimdeki şüphelerde kurt gibi kemiriyor, rabakların bağlı ortakları yoluna devam ediyor neden bir cevap alamıyorum , her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır belki daha iyi olacak benim için printaş borsada olsaydı büyük ihtimalle sıkıntılardan kurtulmak için satmak zorunda olurdum. Borsaya döner de eski günlerdeki gibi olursa umut bizde her zaman var, tek ihtiyacımız adaletin olması herkes için bir sonuca ulaşılması hayallerimizin terazisi olmaz iyide olur kötüde gerçeklerle yüzleşmek gerçeklerle yaşamak zorundayız gönül ne istemez ki.

5. Hayırlı Cumalar '
    Bu haftada spk bültende bir şey çıkmadı.Çbs nin nazı ile uğraşıyoz birde spk'nın nazı ile uğraşıyoz kaç gün geçti daha spk bültende bir şey yok ;(

6. Geçenlerde Spk nin Istanbul Bürosunu aradım. Birleşme islemleri için Ankara Bürosunun yetkili olduğunu söylemişti. Sirketin bankalara epeyce borcu var. Isim kiralama hakkından gelen gelirin devede kulak olduğu minvalinde birşeyler söyledi. Anlaşılan o ki bu iş çok zor. 02123345589 bu numaradan Bahadır Beyi bağlatıp görüşün isterseniz.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Kızılderili'den Etkileyici Bir kıssa
    Bir gün, New York'ta bir gurup iş arkadaşı, öğle vakti yemek molasında dışarıya çıkarlar. Gurup içerisindekilerin biri Kızılderilidir.

Yolda yürürken Kızılderili, onca insan kalabalığı, siren sesleri, yoldaki iş makinalarının çıkardığı gürültü ve korna sesleri arasında Kulağıma neşeli bir cırcır böceği sesi geldi. Onu arayacağım der.

Arkadaşları, bu kadar kalabalığın, gürültünün arasında cır cır böceği aramasına gülerler,bu hareketine pek anlam veremezler. Kızılderili'ye Bu kadar gürültünün arasında böyle bir ses duyman mümkün değil derler ve yollarına devam ederler.
    Kimse inanmasa da içlerinden biri, Kızılderili'yi yalnız bırakmamak için onunla kalır.

Kızılderili, yolun karşı tarafına doğru yürür, arkadaşı da peşinden..Az sonra gökdelenlerin gölgesindeki bir tutam yeşilliğin ortasında gerçekten bir cırcır böceği bulurlar.

Arkadaşı, Kızılderili'ye Senin insanüstü güçlerin mi var. Bu sesi nasıl duyabildin diye sorar.

Kızılderili Bu sesi duymak için insanüstü güçlere sahip olmaya lüzum yok. Beni takip et, sana nasıl olduğunu göstereyim...der.
    Kalabalık bir kaldırıma gelirler. Kızılderili cebinden çıkardığı bozuk parayı kaldırıma atar..
    Birçok insan, bozuk para sesini duyunca sesin geldiği tarafa bakarak, ceplerinden para düşürüp düşürmediklerini kontrol eder.
    Kızılderili, arkadaşına döner..

Önemli olan, neye kıymet verdiğindir. Her şeyi ona göre duyar, görür ve hissedersin!.
    önemli olan neye kıymet verdiğin.

Sayfa 743/989 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •