Sayfa 751/989 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    benim düşünüpte yazmak istediklerimi sen ne güzel sıraladın, çağı yakalamaya çalışıyoruz ama geriden bedel ödeyerek.
    Bu millet çok bedel ödedi artık yorulduk yaşlar gitti yasama yürütme yargı el ele vermeli kendi kanunlarımızı çıkarmalı bu millet için çalışmalı kaynak bizde emeksiz hiç birşey olmaz bu bedeller nereye ödeniyor bu millet biliyor artık yeter bu bedeller bizde kalsın askerde bir tabir vardı zamanımızda askerde hırsızlık olmaz sadece yer değiştirir denirdi ne hikmetse hırsızların hepsi almanyada fıransada amerikada yurt dışına kaçanların hepsi rahatlar kime hizmet ettikleri belli yakalanan yok bizde seyrediyoruz parmaklarını yalayanlar petekleri yurt dışına uçuruyor burda diken üstünde yaşıyorlar 90 larda yaşadıklarımızdan bir fark yok yeni altakkeler ver külahlar minareyi çalanlar kılıf peşinde atı alan üsküdarda kalsa ceremesini bu millet çekmez daltonlarla retkitin hikayeleri bitmez bizim sistem kuş uçtuktan sonra kafes arıyor malesef bal tutanların gözü kulağı beş duyusu var ama bal tatlı olunca akıl duruyor sonra faturayı kesecek birilerini arıyor ama ödeyen hep millet oluyor. Tahsilat mekanizmasının millet arpalığından başka güvencesi yok yurt dışından gelen kovanın balından bize fayda yok sadece işçisi oluruz.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ortak sayısı 250 nin üzernde olan şirketler Halka açık şirket olur kanun kapsamına alınır yükümlülülleri bellidir kanun kapsamında çıkmak için payların geri alınması tebliğine uyulur bu durumda bağımsız denetim yapılır ve defter değerine göre ortaklara paraları ödenir
    Kanunun ihlali söz konusu ise hukuki işlem başlatılır. Neden kimse bu konuda dava açmıyor?

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Kanunun ihlali söz konusu ise hukuki işlem başlatılır. Neden kimse bu konuda dava açmıyor?
    İhbar ve şikayetler yapıldı devletin yasama yürütme ve yargı organları var spk suç duyurusunda bulundu neden bu zamana kadar bir açıklama yapılmadı sence bireysel açılacak davaları bir kenera bırak iflas erteleme 5 yıl iflası verilen şirketler 5 yıl oldu hakkında tescil gerektiren bilgiler yok tasfiyesi bakiyeleri yok iflas davasını açanlar yok özel durum açıklaması gerektiren bilgiler neden yok. sürekli bizler dava açmaya karşı yönlendiriliyoruz sanki dava açınca ne olacak neden dava açalım kaldıki hukuk varsa neden yapması gerekenleri yapmıyor halka arz yap hisselerini ihraç et ilk önce milletin parasını sonra hissesini kap bundan menfaatleri olanlar kim bunlar neden yazıldı hukuk devletimi yoksa ne

https://www.muhasebedr.com/anonim-si...mler-nelerdir/

4. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20170210-4.htm

Şikayet ve ihbar başvurusunu yaptık sence biz ne bekliyoruz patronun insafını. Peki patron kim biliyormusun nerde yazıyor hakim ortak benim veya biz birlikte hareket ediyoruz hakim ortaklarız diyenler çıktımı yönetim kurulu başkanı var ve vekaleten atanmış onu biliyoruz.

5. Hukuk düzgün işlediği sürece haydutluğa orman kanununa gerek kalmaz. Yoksa herkes kendi hakkını aramak için kendi hukukunu uygular. Kaybedecek birşeyi olmayandan korkmak gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Hukuk düzgün işlediği sürece haydutluğa orman kanununa gerek kalmaz. Yoksa herkes kendi hakkını aramak için kendi hukukunu uygular. Kaybedecek birşeyi olmayandan korkmak gerekir.
    Haklısın insani değerlerini kaybeden her şeyini kaybetmiştir dünya gözüyle orman kanunlarını işletir bir insana her zaman ceylan muamele si yapamazsın aslanların en büyük rakibi kedilerdir.

7. Patron eski yazılarında demişti ki beklersen tek yaptığın şey yaşlanmak olur haklıymış bunuda öğrendim.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Patron eski yazılarında demişti ki beklersen tek yaptığın şey yaşlanmak olur haklıymış bunuda öğrendim.
    patron patron,patron.

Sayfa 751/989 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •