Sayfa 755/989 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    rahmetli yetenekliydi ,güzel rolünü yapıyor.

2. fabrika maşallah hınca hınç kiracı var ,işleten güzel bağlantıları var.printaşa faydası ne kadar oluyor acaba.

3. Tüm umutlar ,ümitler,iddialar,beklentiler bir bir yok olunca (ki zaten umut yoktu da hadi neyse) şimdide nostaljimi takılıyorsun inşaat proje ustası yada kalıp ustası yok yok duvar ustası haa buldum sıvacı hatta badanacı ve boyacı diyelim hepsinede saygım sonsuz çünkü bende bu sektörde çok çalıştım kolay değil bir simit parası cebimizde yoktu okulluyduk o zamanlar ve sonraki yıllar keşke diyorum iyi bir inşaat utası olabilseydim vesselam neyse demem o ki artık tüm gayretlerin emeklerinin karşılığı bronz üye olmaktan öteye gidemedi malesef artık seninde umutların çökmüş durumda yani anladığım kadar çavuşoğullarına güvenmiyor,inanmıyorsun öyle değilmi..?Karincada yok kala kala üç kişi kalmışız burada mecbur ocak tütmeli tekkeyi bekleyeceğiz...

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Tüm umutlar ,ümitler,iddialar,beklentiler bir bir yok olunca (ki zaten umut yoktu da hadi neyse) şimdide nostaljimi takılıyorsun inşaat proje ustası yada kalıp ustası yok yok duvar ustası haa buldum sıvacı hatta badanacı ve boyacı diyelim hepsinede saygım sonsuz çünkü bende bu sektörde çok çalıştım kolay değil bir simit parası cebimizde yoktu okulluyduk o zamanlar ve sonraki yıllar keşke diyorum iyi bir inşaat utası olabilseydim vesselam neyse demem o ki artık tüm gayretlerin emeklerinin karşılığı bronz üye olmaktan öteye gidemedi malesef artık seninde umutların çökmüş durumda yani anladığım kadar çavuşoğullarına güvenmiyor,inanmıyorsun öyle değilmi..?Karincada yok kala kala üç kişi kalmışız burada mecbur ocak tütmeli tekkeyi bekleyeceğiz...
    sence yapılması gereken ne ne yapmamız gerek,sanırım çaresiz ortaksan ...

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    rahmetli yetenekliydi ,güzel rolünü yapıyor.
    Allah gani gani rahmet eylesin ağlanacak haldeyken bile bizleri güldüre bildi hemde düşündürmeyi başardı güzel anılar gidiyor hep kötüler kalıyor insanın aklında eskilerden bize güzel hatıralar bıraktı hatırlamamak münkün değil.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    fabrika maşallah hınca hınç kiracı var ,işleten güzel bağlantıları var.printaşa faydası ne kadar oluyor acaba.
    Kara kutunun anahtarı kimdeyse bir açılsada neler oluyor öğrensek anahtarımı kaybettiler kumandayımı beklemekten birşeyler olacakta neyse olmaya cihanda devlet bir nefes sıhhat gibi bir adam gitti piri gelir umarım. Ali eşref çavuşoğlu ismini kim verdi acaba merak ettim eşef satine mi denk geldik cengiz olsaydı daha mı iyi olurdu bu işte keramet nerde acaba nefesi kuvvetli bi hoca bulsak rüyada görmez oldum bu aralar.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sence yapılması gereken ne ne yapmamız gerek,sanırım çaresiz ortaksan ...
    Yapabileceğimiz bişey yok biz ne yapabilirizki ama devleti yönetenler eğer Hz.Ömer adaletli adil olabilseydiler işte o zaman o hırsız,soyguncu,kul hakkı yiyen alavere dalavere işler çeviren şirketlerinin içini boşaltıp iflasa sürükleyen sözde iş insanlarının ümüğünü sıkar canlarına okurlar mağdur olan küçük yatırımcıların haklarını korurlar ve benim Hükümdar olduğum bu ülkede kimse kimsenin haklarını,alın terlerini,helal kazançlarını ,çoluk çocuklarının rızıklarını yiyemez,gasp edemez arkadaş derlerdi diyeceğim ama malesef bu güne kadar Hz.Ömer'i örnek alan pek olmadı bilakis sözde iş insanları çalmaya,dolandırmaya,hırsızlık,usülsüzlük yapıp şirketlerini batırmaya sonrada başlarını alıp borsa kotundan çıkmaya teşvik edildiler ..Çbs şirketlerinin durumları gayet iyiydi özelliklede Çbs Printaş ne olduda para basan şirketler birden alabora oldular çıkıp bir devlet yetkilisi bu güne dek sordumu acaba..Yani demem o ki bizim yaptırım gücümüz ne olabilirki paramız helaldir dilerim bir gün geri döner sahiplerini bulur ama Çavuşoğulları sana hisseleri zorlamı aldırdı diyen kişilerle yola çıktık bekliyoruz,umutluyuz deniliyorsa burada bir çelişki var demektir..

Sayfa 755/989 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •