Special Days Image
Sayfa 756/989 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. devleti yönetenlerin haberi olması gerekmezmi ,müge anlıya çıksak bizim gibi borsa mağdurlarına yardim ederlermi...şurda 2512 sözde yatırımcı bir araya gelip.

2. müge anlıda banamı sorup aldınız demez sanırım...

3. google ye gebzede derelere kimyasal boya yazınca.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    google ye gebzede derelere kimyasal boya yazınca.
    Marmara denizi öldü deniliyor sanayi atıkları müsilaj sorunları üniversitelerde çözüm arıyorlar bizim patron işi çözdü galiba marmara denizini yakında masmaviye boyar müge anlıda takdir eder örnek sanayicimiz denizlerimizi temizledi der göklere çıkarır reklamamın iyisi kötüsü olmazmış onların geliride bu.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    müge anlıda banamı sorup aldınız demez sanırım...
    Gerçekten bana çok mantıklı geldi hay aklınla bin yaşayasın..Toplanıp çıksakmı MÜGE'nin programına inanın müthiş ses getirir bu bellide birde Müge hanım bizi orada azarlayıp kovalamasın avukat Rahmi Özkan (Hulisi Kentmen) abi zabıt tutmasın hakkımızda

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Marmara denizi öldü deniliyor sanayi atıkları müsilaj sorunları üniversitelerde çözüm arıyorlar bizim patron işi çözdü galiba marmara denizini yakında masmaviye boyar müge anlıda takdir eder örnek sanayicimiz denizlerimizi temizledi der göklere çıkarır reklamamın iyisi kötüsü olmazmış onların geliride bu.
    ölmez ölmez denizler yakında onunda ticareti oluşur.bbelkide deneme olarak bizim denizleri kullanıyorlardır,başarı yakalandımı dünya denizlerindeki oluşan musilajları bize temizletirler.acayip paronaya bağladım bu ara...

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ölmez ölmez denizler yakında onunda ticareti oluşur.bbelkide deneme olarak bizim denizleri kullanıyorlardır,başarı yakalandımı dünya denizlerindeki oluşan musilajları bize temizletirler.acayip paronaya bağladım bu ara...
    Ölümün bile ticareti var ticareti olmayan hiç bir iş yok paranoya değil bence sorun her zaman var olacak tabi ki çözümde

8. Anasını boyayıp, babasına satsın. Şeref yoksunu haysiyetsizler.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 756/989 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •