Sayfa 763/989 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    https://drive.google.com/file/d/1WoP...w?usp=drivesdk

Bu satıştan ayrılma hakkı tanınmadığına göre sundan hisse almış olmalı. Pazarın 3 te 1ne sahip olan sirket kül halinde işçisiyle beraber neden satış yapsın.
    sence neden olabilir,

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sence neden olabilir,
    İtibar paradan önemlidir dünya devleriyle iş yapmak herkese nasip olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İtibar paradan önemlidir dünya devleriyle iş yapmak herkese nasip olmaz
    katılmıyorum ,itibar önemli olsa idi bir şirketi en azından borsaya geri döndürüp ufak ufak mücadeleye devam eder ve sürekli kapa ve spk ya bilgi verirdi.itibar güven açık oynayarak kazanırsın . tabi bu benim düşünçem

4. dünya devleri ile iş yapmak istiyorsan maddi güçün olması yani napolyon... itibarını kazanmak istiyorsan çok şeffaf ve dürüst olan piyasada bir çok hikayesi olan firma var...
    Son düzenleme : akant2017; 27-06-2021 saat: 11:10.

5. Halka açık bir şirketin yükümlülükleri var haklısın kap veya spk mahkeme veya kayyumların yönetimi devraldığı dönenlerde dahi bir açıklama yapılmadı spk bir çok şirkete blanço göndermediği zaman uyarıda bulunuyor yatırım gücü varken yapmıyor veya yapamıyor engelleniyorsa diyoruzya bu Ülkede adalet var adalet kimden yana tarafsızlık ilkesi var olduğu halde bu durumun bir izahı olmalı bağımsız denetim yaptırtılmıyor bilgi alma hakkımız engeleniyorsa bilgi vermiyenmi yoksa bilgi akışını engelliyenmi var. Defter değeri 1.5 olan şirketin borsadan atılması tesadüf değil bence egeli co da atıldı açıklama yapılıyormu evet sonu ne olur makam sahipleri biliyor printaşın değerli bir arsası var bağlı ortakları harıl harıl çalışıyorlar kime çalışıyor bu ortaklar hakim ortakları enbüyük hisseye sahip olan printaşa çalışıyorlar printaş printaş printaş kime çalışıyor printaşın hakim ortaklarına elbet bir gün bu adalet bir açıklama yapacak ve neden sustuklarını açıklıyacaklardır 2512 ortağı olan printaşın 56 tanade tüzel ortağı var. İşini yapmayanmı adaleti kanunları uygulamıyanmı suçlu adaletin bildiği bir şey varda susuyorsa amenna yoksa niyeti kötü demektir terazisi bozulmuş demektir.

6. spk veya kap şirketlerin sence bilgi akışına engel olurmu hop kardeşim sen harıl harıl çalışıyorsun neden açıklama yapıyorsun değip firmaların kulaklarını çekiyor dardanel bak büyüdükçe büyüyor veya onun gibi borsaya açık birçok firma ege endüstri ,federal mogul takır takır temettü veriyor spk ,kap onlara neden sen temettü veriyorsun neden sen bilgi gönderiyorsun diyor mu sence .

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Her gün akılı bir insan ölür. Her günde cahil bir insan doğrar.Akıllı insan cahili eğitmeye cahil insanda uyutmaya çalışır. Biri Allahın yolundan gider cennette .biri şeytanın yolundan gider cehenneme.
    ne güzel bir paylaşım ..

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ben okuduklarından eminim .sonucu bekliyorum ben sabrımın sonundayım çatlarmı patlarmı kalp krizimi geçiririm bilmiyorum imamın kayığına binene kadar bu işi bırakamam ben hiç kimsenin konuşmaması bizden başka hissedar anlaşılan kalmadı başkanın mesajın beklersen tek yaptığın yaşlanmak olur diyordu ve dediği oldu ama sadece yaşlanmadım.bu konudo olgunlaştım ve ciddi bilgilere .çıkış yollarına sahibim dediği gibi sabrediyorum.sonuçları kendisi bile veya yardımcıları bile tahmin edemiyebilir SPK bana gönderdiği yazılı belgeler bana çıkış yolu gösteriyor isim veremem

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3 koca yıl geçti değişen ne var. beklemeye devammı

Sayfa 763/989 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •