Sayfa 79/991 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 625 - 632 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Devletin işine akıl erse devletle patron ele verip şirketleri tasfiye ettiyse bizim haberimiz olurmu olmaz bizi insandan sayan yok yazdıklarımıza cevap veren yok şirketlerin birleşmesin den haberimiz yok karından bölünmesinden haberimiz yok tasfiyesinden haberimiz spk ha bedelli sermaye arttırımın da haberimiz oluyor oda bizi yolmak için spk bist ringonun ahırı hayvanı kapan götürüyor sonrada adaletten bahset ben adaleti allahın huzuruna çıkınca soracağım onlardan giden gitsin mekanım cehennemde olsa oraya bile gelmesinler bana ordada rahat vermezler.şerefli insan sözünde durur tmsf soyguncu bist öyle spk öyle boş boş konuşmuyorlarmı birde bilmeyenlerde birşey sanır.

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2onur2 seninde mi umutların tükendi son yazın baya sitemli olmuş.bunlara ne kadar tevsik li belgeli gitsem de bir kılıf bulur...

3. Ben nefes aldığım sürece umudum bitmez lakin insanız duygularımız bizi yıpratıyor allah insana umut vermeseydi ölümü beklerdi allah insana fikir vermeseydi hayvanlar gibi amaç sız bir hayat verirdi lakin rabbimin cennetin den kovdukların la mücadele etmemiz gerekiyor evlatlarımızın saih inançlarına zarar gelmemesi ve allahlada paraylada bizim gibi kandırılmasınlar

4. Arkadaşlar son zamanlarda bir hareketlilik gördüm herkes elinden geldiği şekilde yorum yapıp problemlerini dile getiriyor hareketlilik getiren onur bey ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim inşallah kısa zamanda problemler çözülür.

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ama bir gerçek var tekrar borsaya dönüş için
    1-ana firma çbs boya'ya olan kefaletten dolayı borsa dışı kalındı
    2- Çbs boya sermaye düzelmesi
    3- Çbs boya üzerinde olan temliklerin kalkması
    4- tekrar bir izahaneme ile borsa İstanbul başvuru yapılması

6. Asıl problem ali eşref çavuşoğlu ve ailesi ne kadar samimi bir gerçek varki şirket sermayesinin düzelmesi için tek umut arsa satışı ama satmak gibi bir niyeti olduğunu da sanyorum devamlı değerlenen bir bölgede kendisinin ifadesi arsayı tek başına satmak değil arsayı alan kişininde holdinge sermaye koyarak firmayı yukarı taşıması

7. Yıllardan bu zamana takip ediyorum yapmış olduğu ne kadar anlaşma var ise mutlaka karşı tarafa bir kazık atmış son beş yıla bakarsak
    1- nippon poınt
    2- ızoguard firması adamları sağlam dolandırmışlar ve anlaşma iptal oldu
    3- geçen yıl Çbs boyalarını meges boya fabrikasında üretmeye başladılar çavuşoğlu dururmu bir kazıkta onlara attı meges boya davalık oldu
    Şimdi soruyorum kim geldi ise ağzı yanıp kaçmış kim gelirde sermaye koyar bu adamlara

8. Çavuşoğlu aile si çok uzman olmuş aslında tebrik etmek lazım fabrika ve markayı kiraya vererek hepsi kanuna uygun firmayı iflas ve icra dan korumuş arsaya satış içinde itiraz koymuş oda satılmıyor mahkeme lerde yapacak bir şey yok çavuşoğlu bu zekasını holdingin kurtuluş una verse firma 1 ayda kurtulur

Sayfa 79/991 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •