Sayfa 793/990 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Eyvah yanlış okumuşundur bu aralar iş hayatımda hırlıyanlar çok korkutun beni.
    şaka bir tarafada inşallah bir baba yiğit çıksada bitirse şu işi olumlu yada olumsuz bizim tahtalar eksilmeden.yoksa huni takip gezicez.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    şaka bir tarafada inşallah bir baba yiğit çıksada bitirse şu işi olumlu yada olumsuz bizim tahtalar eksilmeden.yoksa huni takip gezicez.
    Baba yiğitler çıkar çıkarda her zaman son anı bekler hayatta mutlu sonlar hep böyle olmuyormu sabredenler inançlı mücadeleci insanlar haklarını geçte olsa alıyorlar her şeyin hayırlısı diyelim zamanında korkup veya ihtiyaçtan sattığım hisseler çok oldu petrokentleri denizli camları düşünüyorumda vaybe neler gördük Rabbim akıl ve beden sağlığı versin her şeyde bi hayır vardır korkup satsaydık şimdi unutmuş olurduk umudum var çünkü dönenler çok oldu adını değiştir başka şirketlerlede birleşip daha güçlü olarakta dönebilir borsada seneryolar bitmez oyunun sonunu muhakkak göreceğiz hiç amaçsız uğraş olmaz boş yere kürek çekilmez vardır bi bildikleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    29 Ekim 2021.Cumhuriyet Bayramı günü ,Rami den geçerken gördüm..
    Kapanan ,Uzel Traktör Fabrikası çalışanları Haklarını almak için bina önüne çadır kurup, pankart açıp eylem yapmaya başlamışlar...
    ÇBS Boya sayfasında onur beyin yazılarını gördükce,o kişilerin mücadelesi aklıma geliyor..Ve Tebrik ediyorum..
    Sonunda kazanan taraf, umarım patronlar olmaz...
    Bir zamanlar,Feniş Alüminyum vardı..Eridi gitti..

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    29 Ekim 2021.Cumhuriyet Bayramı günü ,Rami den geçerken gördüm..
    Kapanan ,Uzel Traktör Fabrikası çalışanları Haklarını almak için bina önüne çadır kurup, pankart açıp eylem yapmaya başlamışlar...
    ÇBS Boya sayfasında onur beyin yazılarını gördükce,o kişilerin mücadelesi aklıma geliyor..Ve Tebrik ediyorum..
    Sonunda kazanan taraf, umarım patronlar olmaz...
    Bir zamanlar,Feniş Alüminyum vardı..Eridi gitti..
    Düşündüklerin güzel mücadele herzaman olmalı bence eridi gitti tuaf bir kelime Türk ticaret kanununda sermaye piyasası kanunda böyle bir ifade yok karşılığı olmayan yeni kavramlar katmak ne derece doğru bilemedim şirketlerin erimesi benim yorumum şirketin bazı varlıklarının kısmi bölünerek birleştiği diğer şirkete devrolmasıyla sermaye kaybına uğruyor bu birleşmeden dolayı tek kazanç birleştiği şirketten öz kaynak oranına göre pay alması oluyor tabi bizi hesaba katan yok burdaki kayıp şirketler konsolide edilene kadar öz kaynaklarında gözükmüyor feniş aliminyum olsun başka şirketler olsun 1000 lira borcu bile olsa ödemediği veya ödüyemediği durumda karşı taraf iflas davası açabiliyor haciz işlemini başlatıyor şirket mal varlıklarını iştiraklerine aktardığı içinde iştirak hisseleri haciz edilemiyor ve şirket teknik iflas durumuna düşüyor iştiraklerinden gelecek kar paylarınla borçlarını sırasıyla ödüyor ve yıllar süren bir hikaye ile karşılaşıyoruz değişen çok şey var oda algılar gerçekler değişmiyor belge ve bilgiler açıklanmıyor konuşulmuyor son ana kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Düşündüklerin güzel mücadele herzaman olmalı bence eridi gitti tuaf bir kelime Türk ticaret kanununda sermaye piyasası kanunda böyle bir ifade yok karşılığı olmayan yeni kavramlar katmak ne derece doğru bilemedim şirketlerin erimesi benim yorumum şirketin bazı varlıklarının kısmi bölünerek birleştiği diğer şirkete devrolmasıyla sermaye kaybına uğruyor bu birleşmeden dolayı tek kazanç birleştiği şirketten öz kaynak oranına göre pay alması oluyor tabi bizi hesaba katan yok burdaki kayıp şirketler konsolide edilene kadar öz kaynaklarında gözükmüyor feniş aliminyum olsun başka şirketler olsun 1000 lira borcu bile olsa ödemediği veya ödüyemediği durumda karşı taraf iflas davası açabiliyor haciz işlemini başlatıyor şirket mal varlıklarını iştiraklerine aktardığı içinde iştirak hisseleri haciz edilemiyor ve şirket teknik iflas durumuna düşüyor iştiraklerinden gelecek kar paylarınla borçlarını sırasıyla ödüyor ve yıllar süren bir hikaye ile karşılaşıyoruz değişen çok şey var oda algılar gerçekler değişmiyor belge ve bilgiler açıklanmıyor konuşulmuyor son ana kadar.
    al takke ver külah ,taktik aynı yıllar sonra unutulan unutturulan şirket iştirakleri vs vs sonra boş çekmeceler of of of çıkılmıyor işin içinden

6. 1589 a az kaldı halka arzlarda rekor ve 2022 ye az kaldı yeni beklentiler yeni umutlar sonbahar ilk bahar derken gelip geçti bir ömür yeni haberler lazım kaynağından orjinal onaylı tasdikli tescilli.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    al takke ver külah ,taktik aynı yıllar sonra unutulan unutturulan şirket iştirakleri vs vs sonra boş çekmeceler of of of çıkılmıyor işin içinden
    Çekmecelerde kaldıysa bir bende kaldı bildiğim artık çekmeceler boşalmıştır mkk kuruluşuna devrolmuştur hak sahiplerinin çoğu hisselerini ya atmıştır yada tuvalet kağıdı yapmıştır şirket iflas etti diye ama iştirakleri vay vay vay mkk kayıt altına bile almıyor nedense tebliğ çıkardılar ama bi garip durum var şiş var kebap yok.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Havadis var varda dedikodudan öteye gitmiyor inşallah bu sefer bir sonuca ulaşılır bilir kişi raporları hazırlamış mal varlıklarının tespiti yapılmış mahkemenin onayına sunulacak mış 1 ay İçerisinde bir karar çıkacağı beklentisi var.
    dedi kodu adı üstünde dedikodu olarak kaldı sanırım.

Sayfa 793/990 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •