Sayfa 806/989 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Spk'nın açmış olduğu dava olabilirmi acaba sayın Şafk ?

2. Saltuk bey kote olmak için önemli bir engel aşılmış bayağıdır bekleniyormuş yarğıtay kararı içeriyini inan bilmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Saltuk bey kote olmak için önemli bir engel aşılmış bayağıdır bekleniyormuş yarğıtay kararı içeriyini inan bilmiyorum.
    bak sen gelişme var diyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Saltuk bey kote olmak için önemli bir engel aşılmış bayağıdır bekleniyormuş yarğıtay kararı içeriyini inan bilmiyorum.
    Sayın şafk,çok teşekkür ederim,sağ olasın..Hayırlısı olur inşha Allah..

5. Usta'nın işine gelmedi galiba soruyu soran benim ama nedense ortağına hitaben yazıyor bir şeyler anlatıyor 2 yada 3 yılda bronz üye oldu şunun şurasında ne kaldı gümüş üye olmaya arkasından ver elini platin üyelik printaş açılmış açılmamış kimin umurunda .. Sn şafk,mahkemeden bahsediyor ,kazanıldı diyor ,bu gelişme bizim için iyidir diyor ama diğer ortak dalga geçer gibi ''bak sen gelişme var diyorsun''diyor..Yazık, boş laflara bak hizaya gel..

6. Akant harbiden sen ne işsin?bazen burası cok sessiz diye sitem edip onur beye yazsın diye pas atıyorsun(bu arada onur bey in samimiyetine inanıyorum) bir seyler yazınca masal hayal gibi deyip yazılanları kücümsüyorsun.kac yıldır buradasın senden henüz bir paylasım göremedik sadece yazılanları kücük görmek haricinde.şimdide bir ortak çıkmış bu arada çok tesekkür ederim kendine bu bilgi için dogrusur yanlıstır bilemem ama bu gercek ise harika ve bunu bile bayagılastırıyorsun ve yazana saygısız bir tarzla karsılık veriyorsun.hic hoş olmuyor.

7. kimler geldi kimler geçti yazanların hep yazıları 11 yıldır hep askıda inan kimsenin yazdıklarını küçümsemiyorum. belki doğru dur umarım doğrudur ama şirket yöneticilerine inancım kalmadı sanırım .ne diyelim takibe devam bir gün inşallah en içten bir paylaşımı şirket patronları açıklar.

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Akant harbiden sen ne işsin?bazen burası cok sessiz diye sitem edip onur beye yazsın diye pas atıyorsun(bu arada onur bey in samimiyetine inanıyorum) bir seyler yazınca masal hayal gibi deyip yazılanları kücümsüyorsun.kac yıldır buradasın senden henüz bir paylasım göremedik sadece yazılanları kücük görmek haricinde.şimdide bir ortak çıkmış bu arada çok tesekkür ederim kendine bu bilgi için dogrusur yanlıstır bilemem ama bu gercek ise harika ve bunu bile bayagılastırıyorsun ve yazana saygısız bir tarzla karsılık veriyorsun.hic hoş olmuyor.
    geçmişte banada yazmıştın,güzel haber diye haber haber de kaldı kurdukları çbs boya ve printaş ortaklığı sonuç yıllardır boş bekleyiş.beni bırakta sen den hiç icraat yok pir kayboldun.neyse hoş geldin diyelim.2 onur 2 arkadaşta tek kalmıştı.

Sayfa 806/989 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •