Sayfa 807/989 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Saltuk bey kote olmak için önemli bir engel aşılmış bayağıdır bekleniyormuş yarğıtay kararı içeriyini inan bilmiyorum.
    çok tşk ederim .paylaşımına

2.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    çümleten s.a sadece duyduğumu yazıyorum yarğıtayda bir davası varmış ali beyin leh de sonuçlanmış.
    çok teşekkür ederim paylaşımına .

3. Turbulans özlettin kendini umudunu kaybetti diye düşünmeye başlamıştım saltuk buğrahan hoş geldinmi hayırlı olsunmu diyeyim bilemedim umut herşeydir yeniden başlamak pes etmekten iyiydir. Şafk beklentileri yükselttin İnşallah duyumların doğru çıkar en çok önceki paylaşımında 6 ay içinde olumlu bi haber duyabilirsiniz demiştin bu paylaşımın daha da seviyeyi yüksetti hepimiz için güzel günler yaklaşmıştır umarım.

4. Ne güzel burda herkes kaybettiğini biliyor ama kötü olan ne kaybettiğini ve neden kaybettiğini bilmiyor.

5. napolyon napolyon napolyon çok napolyon daha çok napolyon

6. Brütüs brütüs bu hırs niye kalem kılıçtan keskindir kılıcı kabiliyeti olan kalemi aklı olan kullanır dönüp duruyoruz olduğumuz yerde sıra kimde kalemin gücü kılıca ne yaptıracak. Kuralları olan dünyanın alınamayan kararları kitapları dolu sayfaları boş.

7. Sayın Onur,uzun zaman oldu evet sadece izleme pozisyonundayım ve ümitle bende bekliyorum.inancım bir sekilde haklarımız bize mutlaka dönecek.fakat bu haklar tam hesaplanıp yansıyacakmı bu biraz beni düsündürüyor.belkide bu düsünceme bilgi alamadıgımızdan dolayı bir olumsuz hisde olabilir.evet duyuyoruz yönetime yakın kaynaklardan calısıldıgı ve işlerin iyi gittigi bu yıl icinde nihayete ulasırız dendigi haberleri geliyor ama ne derece???????.ben bir genel kurul ilanı verildiginde tamam diyecegim işte o zaman bayram edebiliriz...

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın Onur,uzun zaman oldu evet sadece izleme pozisyonundayım ve ümitle bende bekliyorum.inancım bir sekilde haklarımız bize mutlaka dönecek.fakat bu haklar tam hesaplanıp yansıyacakmı bu biraz beni düsündürüyor.belkide bu düsünceme bilgi alamadıgımızdan dolayı bir olumsuz hisde olabilir.evet duyuyoruz yönetime yakın kaynaklardan calısıldıgı ve işlerin iyi gittigi bu yıl icinde nihayete ulasırız dendigi haberleri geliyor ama ne derece???????.ben bir genel kurul ilanı verildiginde tamam diyecegim işte o zaman bayram edebiliriz...
    İnşallah hakkımız olanı alırız şirketlerin konsolide edilmesi ve genelkurulda ortakların onayına sunulacak şaibeli durum varsa itiraz etme konusu olabilir bağımsız denetim, değerleme ve finasal raporları bir görelim en kısa zamanda genelkuruluda yaparlar bende bu yıl için umutluyum bu kadar sessizliğin arkasında bir fırtına olabilir bağlı ortakları iştirakleri çok güçlü

Sayfa 807/989 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •