Sayfa 811/989 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Çavuşoigulları Kıbrıs'ta kova kova boya üretimi yapıp,Türkiye içinde satıp,, çuval çuval para kazanıyorken,Bizler kendi dertlerimiz ve hayallerimiz ile yaşlanıp gidiyoruz..

2. takkeler külahlar ,yaz gelecek kış gelecek derken ömür sona geldi.masal in sonu nasıldı onlar ermiş muradına biz çıkalım bak burası aklıma gelmedi. neyse beklemeye devam

3. O zaman Çavuşoğullarının keyfini beklemeyip elinde hisse bulunduran arkadaşlar belli oranda bir araya gelip biran önce SPK ya baş vurma şansı halen devam ediyor her halde...

4. Beklemeye devam bekleyenlerin beklediği bir şeyler olmalı gemiyi terk edenlerin tekkeyi beklemiyenlerin hayatın zorluklarıyla mücadele etmeyenlerin sınavdan kaçanların hangi işle uğraşırlarsa uğraşsınlar tek çıkış yolu kapıdan pencereden kaçış olur şirketimiz sağlam ve de güçlü hemde çok gizli tescil edilen bir şey yok eskiden yapılanlar belli aldıkları yol belli değil ne işler yapıyor veya yaptırıyorlarsa rüya gibi sabah olunca biri kalk borusunu çalacak şimdilik kimse dokunmuyor bebek gibi uyusunda büyüsün ne desem benim bile uykum geliyor uyumamak için ekranın ışığını açık bırakıyorum.

5. bekleyen derviş muradına ermişşş

6. bu nasıl bir sınav 10 yıl a yaklaştı ne bilanço ne bir doğru dürüst açıklama.

7. Bu ülke muz cumhuriyeti değil kabile devletide değil kanunlar yönetmelikler insan hakları mülkiyet hakları var varda var sıra elbet bir gün bizede gelecek nerde kalmıştık diyeceğiz bir gün spkda kapta sayfa sayfa yayınlanması gereken özeldurum açıklamaları yapılacaktır inanıyorum adalet yerini geçte olsa bulacaktır adalet yok deyip meydanı istediği gibi yönlendirenler önceden olduğu gibi suçlular cezasını haklılar mükafatını görecektir bizim kaçacak yerimiz yok kaçmak için sebebimiz de olmaz olamazda cezamız neyse çekeriz adaletin kalemi ne derse o şikayetimizi de ihbarımızı yaptık bu ülkede yurt dışına arpayı kapıp kaçan çok gördüm ama fabrikaları arsaları barajları kaçıranı hiç duymadım para gider gelir kalan mülkler bizimdir borcu olan şirketlere her zaman yatırımcılar bilerek veya bilmiyerek kaynak aktarıyor zamanında bilmeden çok paralar kaybettim şimdi para kaybettim diye hisselerimi kaybetmeye niyetim yok elbet bir gün nominal değerli hissemizim defter (rayiç) değeri hesaplanacak paylı mülkiyet haklarımızın değeri ya borsaya dönecek değre değer katacak yada ayrılma hakkı tanınacak ve hakkımız ödenecektir seneryo hep aynı tüzel ve bireysel ortaklarla büyüyen halka açık şirket yeni şirketler kurarak kısmi bölünmeler sonrası küçülmeye başlıyor kurulan her yeni şirket ve iştirakler hakim şirketin özkaynaklarını eritiyor teknik iflas konumuna düşürüyor sermaye yeni şirketlere akmış oluyor hakim şirket askıya alınıyor ondan sonra yeni seneryolar devreye giriyor.

8. 2onur2,beklentilerin,temenni ve dileklerin umarım gerçekleşir ama gerçekleri görmek istemiyorsun çünkü öyle arzu ediyorsun..Borsa kotunda çıkarılmış (yüzlerce şirket var) hangi şirket hisseleri borsaya döndü ki yaklaşık 10 yıl oldu borsa kotundan sebepsizce atılmış,çıkarılmış çbs şirketleri de geri dönecek diyebiliyorsun anlayamıyorum..Çavuşoğulları ,spk,bist dayanışması sonucu söz konusu iki şirket borsadan atıldı yani Çavuşoğulları önce alt yapıyı sebepleri oluşturdu (çünkü çok arzu ediyorlardı borsa kotundan çıkarılmayı) sonrada dediğim gibi spk,bist bir güzellik yaptı onlara rüyaları gerçek oldu tabii ki biz mağdur vatandaşların alın terleri heba ve hiç oldu..Çavuşoğulları, dürüst ,hak,hukuk,adalet ,hakaniyet,kul hakkı,vebal,Allah korkuu bilen iş insanları olsaydılar bu iki şirket çoktaannn borsa kotuna dahil olurlardı yani adamlar istemiyor demekki..Ayrıca kanunlar,yönetmelikler,insan hakları mülkiyet hakları vb..var diyorsun var ama uygulama yok çalan çalana titan titana olan bir yerde mülkiyet haklarını çok bekleriz yada beklersiniz..Benim %100 hakkım olan KEY hesabında biriken paralarımı hakkımı bile vermediler elimde sağlam delillerim belgelerim olmasına rağmen..Cimer'e yazı yazdım bu konu hakkında bana dönüş yaptılar ''mahkemeye ver'' dediler peki kimi vereceğim dedim ''Devleti '' hadi verdim diyelim sonuç ne olur kocaman bir hiç yani onlarda biliyor Devleti mahkemeye vermeyeceğimizi..Hadi bizleri boş ver ama bari kendini kandırma demek istiyorum..Ama şunu da söyleyeyim bir gün olur da sen haklı çıkarsan 60 yaşındayım gelip senin ellerinden öpeceğim..Amacım senin düşünce ve fikirlerini eleştirmek değildir sadece muhabbet ediyor fikir alışverişinde bulunuyoruz...

Sayfa 811/989 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •