Sayfa 828/989 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 varmı göz kırpan hisse takibinde.
    Var varda aynı printaş gibi defter değerinin altında bağlı ortakları iştirakleri ticari anlaşmaları var diye alıyoruz bu durumlara düşüyoruz konsolide edilmiyorlar bağlı ortakları iştirakleri sermaye arttırımına gidince ve gurup şirketlere verilen teminat rehin ve ipotek ler yüzünden özkaynakları eriyor teknik iflas konumuna düşüyorlar hangi hisseyi alacağımızı şaşırdık fiyatları uçan hisselerde ya halkın elinde değil yada başka bir dolap dönüyor takkemi külahmı şapkamı fesmi çık çıkabilirsen için içinden vaziyet kötü bize gelince işin aslı var astarı yok bi garip düzen neyi bekliyoruz ne zamana kadar bekliyeceğiz kanunlar belli şartlar şurtlar belli değil dünya markası dünya markalarıyla iş yapıyor saman alevi gibi yandı bitti gitti külün başında bekliyoruz umutlarımız yeşersin diye biz umutlarımızı ekiyoruz ne yastık altı kaldı nede üstü bu devran ne zaman bizim için dönecek nedendir cevap verende yok bilen yok dedemin dedesinin adını babam bilmiyor ama devlet biliyor 1845 in kayıtları var printaşın kayıtları yok 25 milyon vergi borcu var ama kazancı ortada yok nedendir acaba ortaklar hakkını istemesin diyemidir amaçları nedir bide dünya yuvarlak diyorlar bize gelince hep kazık.

2. Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi kişisel görüşlerimdir. Aslında borsa tarzı yatırımlarla ilgilenen pek çok kişinin görüşüdür.

https://m.youtube.com/watch?v=1bgllr...ature=youtu.be

3. Canlı cenazeye döndük bi hortumumuz bile yok.
    https://youtu.be/3jMuEa_ZfXY

4. Akant Çbs onalt karadenizde kıyıdan köşeden geliyor mu ne dersin borsaya bi dönsede boyunu görsek güçlümü değilmi eskisi gibi tarih yazacakmı togg boya bölümüde tamamlanmak üzere var bi şeylerde ne

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant Çbs onalt karadenizde kıyıdan köşeden geliyor mu ne dersin borsaya bi dönsede boyunu görsek güçlümü değilmi eskisi gibi tarih yazacakmı togg boya bölümüde tamamlanmak üzere var bi şeylerde ne
    25 milyon vergi borçu yazınca ne bileyim düşüncelerim değişmedi değil olumsuz yönde .

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    25 milyon vergi borçu yazınca ne bileyim düşüncelerim değişmedi değil olumsuz yönde .
    25 milyon vergi borcu banada ilginç geldi bu şirket iş yapıyor ki 25 milyon vergi tahakkuk etmiş gerisi bürokratların elinde yoksa kanunların vermiş olduğu bir yetki olmalı kazanmayan şirketin vergisi olurmu sonra bilgi ve belge gizlenmesi ve suç duyurularının bir sonucu açıklanmadı dalton kardeşler iş başında ama ne iş çeviriyorlar bir bilsek redkit yolun başında bekliyordur dönüp dolacağı yer kürkçü dükkanı

7. 2onur2 ve akan2017 yıllardır burada kafa ütülüyorsununuz sonrada kendi iddialarınızla çelişkiye düşüyorsunuz ...Bildiğiniz gerçekleri neden burada açıklamıyorsunuz nedir bu benlik kibirlilik hep bana hep banacılık ikiniz aranızda paslaşıp duruyorsunuz doğru yada yanlış hadi akan'ı yıllardır forumdan tanıyorum ama 2onur2 sen kimsin anlayamadım insanlarla kafamı buluyorsun açık açık söyle...

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2 ve akan2017 yıllardır burada kafa ütülüyorsununuz sonrada kendi iddialarınızla çelişkiye düşüyorsunuz ...Bildiğiniz gerçekleri neden burada açıklamıyorsunuz nedir bu benlik kibirlilik hep bana hep banacılık ikiniz aranızda paslaşıp duruyorsunuz doğru yada yanlış hadi akan'ı yıllardır forumdan tanıyorum ama 2onur2 sen kimsin anlayamadım insanlarla kafamı buluyorsun açık açık söyle...
    Kafa bulmanın çeşitli yolları var biz burda battı bitti denilen olaylara karşı fikir yürütüyoruz kaybettik denilen borsadan atılan printaşı konuşuyoruz bu forumda yıllardır nerdeydiniz niyetiniz ne açık açık söyleyin hoş geldin sefa getirdiniz.

Sayfa 828/989 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •