Special Days Image
Sayfa 831/989 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Avatarıiiiskender iiiskender is offline
    Sadık Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    1,116

Yakinen tanıdık bir arkadaşım 2014 tarihlerinde yatırım aracı kapanmış olan kurumda 1.5 lot Kepez hissesine karşılık 33 bin küsür TL paryi 8 ay gibi bir süre içinde Yatırımcı Tazmin Merkezinden Aldığını söyledi, bunun gibi talepte bulunup gerçekten alan varmıdır .

Geçmiş zaman hisselerinden alıntı adalet sen nelere kadirsin bir burda çırpınanları görsen ne olur ömür bitiyor dolar bile 32 yılda kaç bin kat arttı şirketler sermayelerini kaç bin kat artırdı bizim hep bir lotumuz var defter değerleri uçan şirketlerin gizlenen blançoları bu dünyada yanlız bırakılmış yatırımcılar ne yapsın printaş bile halka arz olduktan sonra 260 kat sermayesini arttırdı bağlı ortakları iştirakleri ticari anlaşmaları şirketler iç içe parça parça bölündü hep diyorum adalet vardır bildikleri bir şeyler bir gün sıra bizede gelir eski kuyruklar aklıma geldi paranda olsa sıraya ilk girenler alabiliyordu sona kalanlara bir şey kalmıyordu sona kalanlar için söylenenler malum bilenler bilir zaman ve sabır hayatın içinde olan en zor anlardır.

2. bu gün sabah bir karga ufacık serçeyi almış ağzına bir sağa bir sola evirip çeviriyordu,serçe kanatlarını çırpıyordu , malesef tahtası kapanan hisselerde bizlerde serçe misali bir oraya bir buraya çırpınıp duruyoruz. .

3. Artık uykularda bozuldu düşünmekten sabaha kadar uyumıyoruz sabah kuş sesleriyle uyanmak güzelde uyuyamadığım zaman çekilmiyor sabaha karşı hiç susmadılar serçeye üzüldüm ne oldu acaba kargalar garip kuşlar yürüyüşleri bile bahçede tatar ramazan gibi insanı bile ürkütüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Artık uykularda bozuldu düşünmekten sabaha kadar uyumıyoruz sabah kuş sesleriyle uyanmak güzelde uyuyamadığım zaman çekilmiyor sabaha karşı hiç susmadılar serçeye üzüldüm ne oldu acaba kargalar garip kuşlar yürüyüşleri bile bahçede tatar ramazan gibi insanı bile ürkütüyor.
    2onur2,Harbidende tatar Ramazan gibi afili afili yürüyorlar yarıldım gülmekten benzetmenize neredende aklınıza geldi

5.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2,Harbidende tatar Ramazan gibi afili afili yürüyorlar yarıldım gülmekten benzetmenize neredende aklınıza geldi
    Unutamadığım iki hikayem var kargalarla ilgili ilginç gerilim türü macera yaşattılar kuşlar aleminin tatar ramazanı kuş denemeyecek kadar farklı yaratıklar

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Unutamadığım iki hikayem var kargalarla ilgili ilginç gerilim türü macera yaşattılar kuşlar aleminin tatar ramazanı kuş denemeyecek kadar farklı yaratıklar
    bu sabah ta başka bir karga küheylan gibi maşallah çimlerin üstünde çimleri sulayan fiskiyenin önünde bir o yana bir buyana keyfine diyecek yok,belliki karnı tok sabah duşunuda alıyor...tam bir tatar ramazan 2 onur 2 bak kargalara bakış açım değişti bir anda.

7. CBS printaşın mahkemesi olmuş 8 Nisan 2022 tarihli ve 2022/585 sayılı karar nolu İstanbul Anadolu 3. Asliye Ceza Mahkemesi kararına göre şirket yönetim kuruluna adam başı 12500 tl rücü edilmiş hemde yöneticilere 2 yıl 11 Ay ayrı ayrı hapis cezası verilmiş. Bu karara itiraz edildi mi bilmiyorum. 31 Ekim 2022 tarine kadar süresi olan bu yönetim kurulu bu cezalar varken tekrar görev alabilecek mi acaba çok merak ediyorum. Ama soruma bir cevap alamadım değerli mağdur arkadaşlar...

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu sabah ta başka bir karga küheylan gibi maşallah çimlerin üstünde çimleri sulayan fiskiyenin önünde bir o yana bir buyana keyfine diyecek yok,belliki karnı tok sabah duşunuda alıyor...tam bir tatar ramazan 2 onur 2 bak kargalara bakış açım değişti bir anda.
    Alaca karanlık kuşağı diye alfret hickokun dizisi vardı çocukluğumuzda genelde gerilim ağırlıklı hikayeler izlerdik gece 12den sonra yayınlanırdı kuşlar diye bir korku fimi izledik kapıları camları kırıp insanlara saldırıyorlardı bizde korkuyorduk babam korkma bunlar filim hilesi gerçek değil öylemi babam diyorsa öyledir ilk okul çağlarındayım bir gün ekin tarlasının kenarında patika yoldan eve giderken yavru karga 2 metre kadar ekinin içine düştü çıkamıyor polyana mantığıyla iyilik yapayım çıkarayım dedim senmisin iyilik yapan tepemde dolaşan iki karga vardı bir bağrışmaya başladılar bir anda yüzlerce karga yemiş ağaçlarında fırlayan geliyor bi saldırmaya başladılar dört koldan yüzüme dalış yapıyor 90 yaşında bastonsuz dedeler gibi kargayı bıraktığım gibi kaçmaya başladım kafanı kaldırman mümkün değil 200 metrede kargalardan kaçma alanında rekor kırmışımdır keloğlanın karakaçanına rakip olduk eve nasıl girdiğimi hatırlamıyorum kapılara pencerelere bakıyorum tatar zamazanlar peşimdemi diye panik halini atlatınca doğru banyoya gidip pantolonu çıkardım çamaşır sepetini dibine attım rekor kırmak kolay değil bayağı terlemişim.

Sayfa 831/989 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •