Sayfa 866/989 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916966 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. iki ana yol tarafında belirtiğim kurumların imtiyaz hakları var bu durumda parsellerin sanırım ana yola cephesi kalmıyor imar durumu itibarı ile çok katlı önemli proje yapılamıyor olabilir. o nedenle talep gelmiyor olabilir

2.  Alıntı Originally Posted by radm77 Yazıyı Oku
    iki ana yol tarafında belirtiğim kurumların imtiyaz hakları var bu durumda parsellerin sanırım ana yola cephesi kalmıyor imar durumu itibarı ile çok katlı önemli proje yapılamıyor olabilir. o nedenle talep gelmiyor olabilir
    https://www.spk.gov.tr/raporlar/api/...ciklamasi/4787

3. Eee Çbs printaş için sonuç iyi mi kötü mü? Yaşıyacak mı doktor bey? Finansal tabloları yayınlayıp yaşam belirtisi gösterdi.
    Bizim şu Çbs boyada Azrailin elinden kurtulabilse keşke.

4. ntatli34 kardeş,sana ne kadar çok teşekkür etsem azdır '' umut fakirin ekmeğidir'' diye söylenmiş çok önemli bir söz var bu akşam verdiğin,paylaştığın bu önemli ve mühim haber yıllar sonra çok sevinmeme vesile olmuştur sağ olasın var olasın güzel kardeşim..Ayrıntılar ve içerik bize ne getirir neler götürür bu tamamen bir muamma şuan için ama ne olursa olsun şirketimizin hala sağ salim canlı olduğunu duydum ya başkada bir şey istemiyorum yani çok mutlu oldum bu sevinci 2011 yılında Çbs printaş 0.24 -0.65 krş arası yükselişi sırasında yaşamıştım (Annemin ağır hastalığı dolaysıyla hisse ile ilgilenememiş ve satamamıştım..Keşke Annem sağ olsaydı da giden para olsaydı) tabii ki sonrası tamamen hayal kırıklığı ve üzüntü olmuştu..Kardeşim hayırlı Cuma akşamların olsun..Allah razı olsun..Allah'a emanet olun.. Selam ve dua ile..

5.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    ntatli34 kardeş,sana ne kadar çok teşekkür etsem azdır '' umut fakirin ekmeğidir'' diye söylenmiş çok önemli bir söz var bu akşam verdiğin,paylaştığın bu önemli ve mühim haber yıllar sonra çok sevinmeme vesile olmuştur sağ olasın var olasın güzel kardeşim..Ayrıntılar ve içerik bize ne getirir neler götürür bu tamamen bir muamma şuan için ama ne olursa olsun şirketimizin hala sağ salim canlı olduğunu duydum ya başkada bir şey istemiyorum yani çok mutlu oldum bu sevinci 2011 yılında Çbs printaş 0.24 -0.65 krş arası yükselişi sırasında yaşamıştım (Annemin ağır hastalığı dolaysıyla hisse ile ilgilenememiş ve satamamıştım..Keşke Annem sağ olsaydı da giden para olsaydı) tabii ki sonrası tamamen hayal kırıklığı ve üzüntü olmuştu..Kardeşim hayırlı Cuma akşamların olsun..Allah razı olsun..Allah'a emanet olun.. Selam ve dua ile..
    🥰🥰Anneler ayakta olsada keşke paralarıız pul olsa.Güzel dularınız ve dilekleriniz için teşekkür ederim.Hayırlı Cumalar

6.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    ����Anneler ayakta olsada keşke paralarıız pul olsa.Güzel dularınız ve dilekleriniz için teşekkür ederim.Hayırlı Cumalar
    Ben teşekkür ederim..

7. arkadaşlar satış bedelini öğrenebilen varmı satış belgesi ekte yazıyor ancak belgeyi göremedim

Sayfa 866/989 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •