Sayfa 867/991 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by cangu Yazıyı Oku
    Slm arkadaşlar. Borsada işlem görmeyen şirket haberleri ile ilgili bir site vardı. site adresini yazabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler..
    site kaybolmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    iyi mi kötümü sonuç

3. 2 onur 2 senin yorumun nedir

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 senin yorumun nedir
    370/679 parsel printaşın matbaa mürekkeplerine ait olan arsada satıldı deniyordu satılmadığını yeni şirket kurduklarını ayni sermaye olarak konulduğunu
    rekabet kurumu tarafından tescil edildiğini yazmıştım bu satış tanda şüphe duyuyorum arka planda başka şeyler var gibi bağımsız denetim ve izahname hazırlanınca yok yok çbs de neler çıkacak civciv çıkacak kuş çıkacak muhabbetleri bitmez elbet birgün biri düğmeye basacak Ali baba ve kırk haramiler yuvaya dönecek gidecek başka yerleride yok zaten.

5. En ince ayrıntısına kadar takip ediyorum buraları da sanki at izi başka izlere karışmış gibi kimlerin ne amaçla burada oldukları hiç ama hiç belli değil sürekli boş laf yapan ahkam kesen burnundan kıl aldırmayan buraların sahibimiş gibi hareket eden bildiği gerçekleri ala paylaşmayan gerçek haberlerle değil magazinlerle buradaki sıkıntılı yatırımcı arkadaşları oyalayan benlik kibirlilik sanki dersin haşa alçak dağları onlar yaratmış ntatli34 kardeşim burada laf değil güzel bir iş yaptı haberi görünce hemen geldi bizlerle paylaştı bakıyorumda kimse olumlu tepki vermedi hatta nezaket olsun diye bile olsa bir teşekkür dahi etmedi bu nasıl bir çelişkidir anlayamadım demekki burada yazıp çizenler bol bol atıp tutanlar gerçek printaş yatırımcısı değiller burada olma sebepleri başka yok eğer yatırımcıyız diyorlarsa neden ntatli34 kardeşimin verdiği önemli habere bir teşekkürü bile fazla görüp hala adamı sorguluyorsunuz '' eee şimdi ne olacak,yok iyimi kötümü sonuç '' gibi saygısızca,laubalice buldum gerçekten üzüldüm demekki haberi siz önceden okudunuz ama burada bizimle paylaşmadınız olayı böyle anlıyorum ben o zaman demek oluyorki ntatli34 insan evladıymış bencil olmayıp okuduğu önemli haberi buraya taşıyıp bizimle paylaşmış bizleri bir nebzede olsa sevindirmiş kendilerine bir kez daha teşekkürler ediyorum..

6. İyi veya kötü şirket ile ilgili haberleri bizlere ulaştıran tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Gelen haberler karşısında verdiğim cevaba istinaden konuya sizler kadar hakim değilim. İşin gidişatını sizler az veya çok daha iyi bilirsiniz. Aslında kötü niyetle davranmadım.Sadece işler istediğimiz gibi gitmiyor diye canımız sıkılıyor.Evet biraz laubalice cevap yazdım. Onun için hepinizden özür dilerim.İnşallah herşey istediğimiz gibi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Güneş bir gün bizim içinde doğacak
    umarım tez zamanda doğar.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    370/679 parsel printaşın matbaa mürekkeplerine ait olan arsada satıldı deniyordu satılmadığını yeni şirket kurduklarını ayni sermaye olarak konulduğunu
    rekabet kurumu tarafından tescil edildiğini yazmıştım bu satış tanda şüphe duyuyorum arka planda başka şeyler var gibi bağımsız denetim ve izahname hazırlanınca yok yok çbs de neler çıkacak civciv çıkacak kuş çıkacak muhabbetleri bitmez elbet birgün biri düğmeye basacak Ali baba ve kırk haramiler yuvaya dönecek gidecek başka yerleride yok zaten.
    izahname gelirmi peşine .

Sayfa 867/991 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •