Sayfa 885/991 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Düşüncelerini eleştirmiyeceğim alıntı yapmış olsaydı bana hitaben bildiğimi sandığım konuları düşüncelerimi anlatırdım ben hayata doğru veya yanlış diye bakmam sonuca ulaşıncaya kadar mücadele ederim bizim beklitimiz burda biliyorsun aynı kaderi paylaşıyoruz ve sarmaldan nasıl çıkacağımızı düşünüyoruz bilirsin hayır ve şer Allah tan dır doğru ve yanlışta öyle sizi bir konu hakkında doğru bulanda olabilir bulmayanda cangu arkaşımızın soruların cevabı olmasada dikkate alması gereken yazıları bir iki sayfa öncesinde yazdım çok daha ayrıntılı önceki yazılarımda oldu soru var neyi anlamıyor konumuz işte bu bizler printaşın ortağıyız printaşın ortaklarını iştiraklerini iş bağlantılarını bilmiyoruz konsolide blançoları değerleme raporları izahname hazırlanınca göreceğiz burda kimsenin bildiği bir şey yok bilenler susuyor ama zamanı gelince hepsi konuşmak için can atacaklar İnşallah rabaklar santraller rakslar aktaşlar koniteksler çukurovalar gibi olmaz Aslanlar gibi geri döner er meydanına.
    İkinize de teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by cangu Yazıyı Oku
    İkinize de teşekkür ederim.
    Sağol inşallah umutlarımız gerçekleşir

3. yeni yıl ve 100 yıl 1 asır cumhuriyetimizin 100.yılı tüm ülkemize birlik beraberlik ve güçlü Türkiye olmasını 2023 ülkemize güç katmasını temen nı ederim.

printaş mağdurlarına inşaallah 2023 te beklentileri gerçekleşir.

4. Herşeyin hayırlısı olsun.

5. Bu güzel düşüncelerine ilave Türkiyemiz ve Dünyamız sağlıklı huzurlu güven ve barış içinde nice yıllar geçirmesini dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant hayırlı olsun. Patronun balkon konuşması yapması için genelkurulu toplaması gerekmezmi başkanlığını onaylatsın mazbatasını alsın balkon işi kolay 10 yıldır bizim başkan hiçbir durakta durmadı printaş nasıl bi alâmetse gidiyo hep gece gece
    saol yeni fark ettim.

7. Şirketi sağ salim ayakta tutan ilk kurucuları dır yani babalar. Baba ölünce oğullar babası gibi şirkete değer vermez. Örnek Uzel Makina Sanayi A.Ş. Baba öldükten sonra aile içi miras çekişmesi ve şirketin taht kavgası bitmedi. Şirket çöktü.
    Bizim patronlar da ÇBS şirketlerini iyi yönetemedikleri belli. ÇBS'nin de en iyi yıllarında bir babası varmış ben tanımıyorum ama o öldükten sonra vaziyet bu.

8. 2 onur 2 endeks düşüş senin yorumun ne olur devamı gelirmi.

Sayfa 885/991 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •